AWM SERWIS

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o AWM SERWIS

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWM SERWIS

Unika

Warto startować do firmy? Może ktoś podpowie jak się teraz pracuje w firmie?

Julita

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Asystent/kę Działu Sprzedaży - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w AWM SERWIS? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane na tym stanowisku? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

wiko

jak znacie język czeski to można aplikować na asystetnke do nich.

anonim

(usunięte przez administratora)

;-)

Według mnie jest ok. Fajna atmosfera każdy wie co ma robić. Czy są nie słowni nie doświadczyłam tego faktu.Gdyby nie przeprowadzka to pewnie byśmy się lepiej poznali. Generalnie polecam. Co do zarobków każdy ma to na co go stać-taka jest prawda.Sama widziałam przychodzą na rozmowę lale a zdania sklecić nie potrafią dramat.Powodzenia i pozdrawiam.

ja

niesłowni, nie polecam

anonim

W dziale handlowym proponują prace za 1700,00netto. Nie zatrudniają mężczyzn, wiadomo, żaden facet za takie pieniądze nie bedzie pracował. Nie ma opieki medycznej. Firma jest cieniutka. Mozliwości awansu też nie ma.

Zostaw opinię o AWM SERWIS - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWM SERWIS