Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski

Jarosławiec

Opinie o Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski

bz

Ogólnie tyranka, ale przez 2 miesiące za taką kasę można. Pracownik pracujący któryś sezon jest premiowany. Firma nie miga się od płacenia, zawsze co do dnia jest kasa.

Olka

Pracodawca uczciwy, przedstawił mi z góry warunki, których dotrzymał. Pracy sporo, nie jest lekko, ale wynagrodzenie w porządku. Wielkim plusem jest darmowe zakwaterowanie (w niezłych pokojach) oraz wyżywienie (bardzo smaczne :). Ogólnie polecam jeśli ktoś nastawia się na pracę w wakacje.

Zostaw opinię o Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski - Jarosławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski