Opinie o Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski w Jarosławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski w Jarosławiec

Anka Nowy wpis

Zastanawiam się jak firma poradziła sobie podczas lockdownu? Czy są teraz szanse na pracę

Zawiedziony pracownik Nowy wpis

Wywalić dziada na zbity pysk, (usunięte przez administratora)Bierze 4 pracowników na dzień próbny i po ukończeniu ich pracy znika bez śladu i oznajmia, że nie zapłaci nawet za paliwo na dojazd... Tfu śmieciowi w jego nieszczery uśmiech, bardzo ślicznie nie polecam, omijać szerokim łukiem.

Nina Nowy wpis
@Zawiedziony pracownik

Chyba pracowaliśmy u dwóch różnych osób, ja jestem zadowolona z pracy, pracodawcy. I z tego co zauważyłam były trzy łazienki może nie jest to 3 gwiazdkowy hotel ale warunki nie były złe. Jako praktykanci nie otrzymujemy wynagrodzenia jednak Pan Igor zapłacił nam jak każdemu pracownikowi oraz nigdy nie odmówił pomocy.

Anonim Nowy wpis

Serdecznie nie polecam tego pana jako pracodawcy, wykorzystuje młodzież ciężką pracą za bardzo małe wynagrodzenie pomimo wyżywienia i noclegu warunki okropne jedna łazienka na wszystkich pracowników w dodatku w okropnym stanie. Pracowaliśmy wraz z znajomymi 14 godzin na dniu próbnym po zrezygnowaniu z pracy Pan stwierdził ze nie zapłaci nam pieniędzy , straszne dno nie polecam !

bz

Ogólnie tyranka, ale przez 2 miesiące za taką kasę można. Pracownik pracujący któryś sezon jest premiowany. Firma nie miga się od płacenia, zawsze co do dnia jest kasa.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pokojowa
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olka

Pracodawca uczciwy, przedstawił mi z góry warunki, których dotrzymał. Pracy sporo, nie jest lekko, ale wynagrodzenie w porządku. Wielkim plusem jest darmowe zakwaterowanie (w niezłych pokojach) oraz wyżywienie (bardzo smaczne :). Ogólnie polecam jeśli ktoś nastawia się na pracę w wakacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski - Jarosławiec

Rafa Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Igor Kwiatkowski