Malwa Ośrodek Wczasowy

Luchowo

Opinie o Malwa Ośrodek Wczasowy

aleksandra K.

Nie Polecam! Szykując się do Komunii świętej córki wybraliśmy Dom Weselny ,,Malwa'' bo komunia będzie w czerwcu, bo nad jeziorem i pewnie pogoda będzie ładna i będzie super...Zadzwoniłam z prawie rocznym wyprzedzeniem(rodzice wiedzą, że takie są terminy rezerwacji i to minimalne) miły pan powiedział, że nie ma sprawy-powiadomiłam o liczbie osób itd.Spytałam kiedy mamy podjechać zrobić przedpłatę, podpisać umowę i wszystko ustalić-odpowiedział że w długi weekend majowy(za pół roku) jak będzie ładnie i spokojnie bo jesteśmy wpisani na termin.Więc pełna spokoju czekałam.Rozesłane zostały zaproszenia.Dzień przed majówką zadzwoniłam żeby się umówić, pan Marek zbył że nie ma czasu bo są wesela i kazał dzwonić po weekendzie.Zadzwoniłam...powiedział, że wszystko sprawdzi i oddzwoni...do wieczora nie oddzwonił...a że lubię mieć wszystko poukładane zadzwoniłam ja,Pan Marek oświadczył, że przy moim nazwisku ma napisane, że przełożyłam na przyszły rok i nie ma dla nas miejsca!JAK MOŻNA PRZEŁOŻYĆ KOMUNIĘ NA PRZYSZŁY ROK!!!!???????i zresztą nie robią na 25 osób.(było trzeba to powiedzieć jak rozmawialiśmy i zamawialiśmy salę)Proszę sobie wyobrazić moją reakcję, przecież nic nie odwoływałam trzymałam się terminu jaki miałam podany żeby się kontaktować i nie chciałam być upierdliwa bo uwierzyłam w umowę słowną i ...zeszyt...Pan dodał,że jeszcze raz wszystko sprawdzi bo ,,klienci wmawiają mu różne rzeczy''co było już przegięciem w tej sytuacji...i miał oddzwonić...nie oddzwonił! Dalej rozmowy przejął mój mąż bo byłam bliska szału i załamania jednocześnie bo do komunii został 1,5 miesiąca.Mąż umówił się na rozmowę, pojechał i doszli do porozumienia, że coś się wymyśli najwyżej będziemy mieli wspólną salę z inną rodziną (nie było dla nas to problemem),Wskazał na m też inny lokal gdzie będzie miejsce.Byliśmy nie podobało się.Więc znowu żyliśmy spokojniej Komunia odbędzie się w Malwie.W między czasie parę telefonów (naszych do pana Marka), zapewnienia i przeciąganie w czasie, zwo

Zostaw opinię o Malwa Ośrodek Wczasowy - Luchowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malwa Ośrodek Wczasowy