Porolet

Miszewo

Opinie o Porolet

ulka

a jakie są zarobki?ile mozna zarobić na miesiac?

xxx
@ulka 27.06.2017 21:30
a jakie są zarobki?ile mozna zarobić na miesiac?

Max 2k na rękę. Podstawa minimum na umowę, reszta pod stołem w kopercie.

Rozczarowana

Buta ,arogancja , niegrzeczne traktowanie klienta. Omijać tę firmę z daleka. Pani, która przyjmuje telefony bardzo niekulturalna , po prostu w trakcie rozmowy rozłączyła się , bo jej nie pasowały moje uwagi odnośnie spóżniania się ich pracownika, który miał dokonać pomiar. Jedno wielkie rozczarowanie. Kategorycznie nie polecam.

brawo

Brawo @poziomy ! opinia nic dodać, nic ująć. Kiedyś też tam pracowałam, sytuacja jak widać się nie zmieniła. Unikajcie tej firmy! szkoda Waszych nerwów i czasu...

poziomy

Porolet to prawdziwie patologiczna firma, którą radzę omijać szerokim łukiem. Pozytywnie można się chyba jedynie wyrazić o pracownikach, którzy poza chyba jednym są porządnymi ludźmi. Na tym zdaje się koniec. Właściciel - Piotr -to facet, który rzuca mięsem i wydziera się nawet przy klientach, przyjeżdża autem pijany do pracy, ciężko z nim coś ustalić, bo jak wytrzeźwieje nie pamięta ustaleń. Polityka tego pana to "ściema", przywłaszczanie pomysłów innych i "jakoś to będzie". W firmie panuje kompletny haos, nieprofesjonalizm i nieprzyjemna atmosfera, którą nawet nie tyle tworzy wrzaskliwy, porywisty i nachlany szef co... Jego pracująca na miejscu konkubina. Pani Małgorzata to osoba z pozoru miła, sympatyczna dama. To jednak tylko kreacja, prawda o niej wygląda tak, że bardziej wulgarnej kobiety nie spotkałem, podobnie jak szef wrzeszczy, klnie na pracowników, mąci i buduje złą atmosferę między ludźmi. Nie potrafi organizować pracy, nie szanuje czasu wolnego pracowników i tego co należy do ich obowiązków. Woli napuszczać jednego na drugiego. To niebywałe jak człowiek potrafi być dwulicowy, tego przykładem jest właśnie panie Małgorzata, żmija w tej firmie. Kolejną istotną informacją dla potencjalnych pracowników jest fakt, że mogą liczyć jedynie na podstawę i minimalną pensję na umowę, reszta przychodzi w kopercie. To jednak i tak tylko dla wybrańców, bo większość w tej firmie pracuje na czarno. Reasumując, gdyby nie fatalne zarządzanie i postawę szefostwa, ta firma byłaby godną polecenia. Niestety przez bajzel, brak zrozumienia i przede wszystkim szacunku dla pracownika radzę unikać Poroletu.

ex-porolet

Aż dziwne, że to dopiero pierwsza opinia na temat tego zakładu (produkcyjnego?). (usunięte przez administratora). Ludzie! Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Porolet - Miszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porolet