Hotel i Restauracja Trojak

Mysłowice

Opinie o Hotel i Restauracja Trojak

KIszka

Co Ty bredzisz. Kilka razy byłam w Trojaku i wszystko było na medal...przynajmniej brązowy.

gość

Aktualnie jestem po imprezie u znajomych w Trojaku i moja ocena jest na minus: 1) Rosół zimny 2) Rolada przypalona, słucha 3) Kluski śląskie przegotowane ciapa 4) Sala niedogrzana zimna 5) Strogonow z więcej papryki, mięso twarde złej jakości 6) Ciasta suche, niesmaczne 7) Kelner na koniec imprezy wypłoszył gości zbierając talerze 8) Znajomi powiedzieli że wcale mało nie zapłacili, więc liczyli na coś lepszego

Zostaw opinię o Hotel i Restauracja Trojak - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel i Restauracja Trojak