Opinie o Turówka Sp. z o.o. sp.k. w Wieliczka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Turówka Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Turówka Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Turówka Sp. z o.o. sp.k. w Wieliczka

........

Cześć. A ja mam takie pytanie do prezesów . (usunięte przez administratora)czy sprawia wam przyjemność wykorzystać ludzi i nawet nie zapłacić za ciężką pracę w tak toksycznej atmosferze ?. Kiedy wreszcie wypłacie zaległe wynagrodzenia ?.

Całe szczęście, że nie pracuję tam a miałem. Jak się okazuje nie płacą pieniędzy i mają pracowników za nic. Toksyczna atmosfera i chorzy ludzie

Pracownik.

Bardzo toksyczne miejsce do pracy brak wypłaty na czas trzeba się wiele razy prosić o swoje pieniądze i tak nie wypłacą wszystkiego ciągłe udowadnianie pracownikowi że jest tylko służącym jaśnie państwa prezesostwa . Najlepiej by pracownik pracował za darmo ponad siły nie domagał się wypłaty bo wtedy trzeba go zwolnić by zatrudnić następnego jelenia.

Ktoś
@Pracownik.

No niestety ale jest to jedno z najgorszych miejsc pracy... nie ma szacunku do ciebie, nie ma kasy dla ciebie, za to co wypracujesz .. jest to najgorsze miejsce w jakim pracowałam i przestrzegam każdego kto w ogóle pomysli zeby wysłać tam swoje CV!!! Nigdy w życiu ludzie!!!

Labamba

Ja osobiście nie polecam pracy w tym miejscu. Z początku jest nawet całkiem fajnie, ale jak z czasem poznajesz miejsce i ludzi bardziej, to zdajesz sobie sprawę, że jest tam mega toksycznie. Bezczelny dyrektor, który musi mieć wszystko tak jak sobie sam wymyśli bo inaczej tak wszystko obraca przeciwko tobie, że sam zaczynasz myśleć że nie masz racji. Pani, która nie wiadomo od czego jest, ale wszędzie wtyka swój nos to koszmar numer 2. Jak słyszysz stukanie bucikow to już Ci się nóż w kieszeni otwiera. Zero jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka, robią wszystko żeby tylko ratować swój tyłek. Mam wrażenie ze dobrze tam mają jedynie Ci co się podlizuja. Dodatkowo zawsze się trzeba prosić o pieniądze, nie jest to jednorazowa sytuacja, lecz w każdym miesiącu jest ten sam problem, co uwłacza twojej godności, bo komu jest dobrze z tym że wiecznie musi się prosić o swoje? Każdy dzień pracy po pewnym czasie był dla mnie stresujacy i na szczęście nie długo musiałam się tam męczyć. Ale przestrzegam jezeli szkoda wam zdrowia psychicznego, to za żadna cenę tam nie idźcie. Chociaż cena i tak nie jest wielka, za to najlepiej jakby pracownik pracował za dwóch ale za darmo. To by ich ucieszyło najbardziej. Więc jak lubicie wolontariat i złe traktowanie to proszę, ale szczerze, nawet największemu wrogowi bym nie życzyła żeby tam pracował . To miejsce nauczyło mnie takiej nienawiści do ludzi, że sama się po sobie nie spodziewałam że mogę coś takiego czuć, naprawdę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Turówka Sp. z o.o. sp.k.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Turówka Hotel?

Chmurka

Rotacja dużą, trzeba uważać co się do kogo mówi bo są osoby które tylko czekają aby coś na kogoś donieść. Bardzo długi czas oczekiwania na wynagrodzenie wręcz trzeba się nieraz prosić, kierownicy nie interesują się swoimi podwładnymi tylko chronią za wszelka cenę własny tyłek, toksyczna atmosfera, dyrektor bezczelny i obojętny na wszystko.

Zawiedziona

No i cóż z tego że pracownicy są spoko skoro wszyscy boją się dyrektora przez co Praca jest koszmarem bo ten człowiek tylko czyha żeby się na kimś wyżyć skłócić ludzi żeby tylko mu donosili to wtedy on się czuje spełniony tylko że to jest praca toksyczna z tym człowiekiem dopóki on tam będzie ludzie będą się zwalniać uciekać dlatego jest tak duża rotacja Podobno kiedyś On był inny chyba władza uderzyła mu do głowy szkoda bo niszczy zespół pracowników.

KikaMikroiTakieTam

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy. Mam porównanie do innych miejsc więc jak ktoś ma ochotę popracować w miejscu które nie szanuje ludzi to zapraszam chętnie polecę żeby później ktoś miał porównanie i wiedział jak bardzo się pomylił co do Turówki. Ktoś poniżej pisze ze pracował w Turówce 2 lata i miejsce jest tragiczne. Jak jest mi gdzieś źle to uciekam po miesiącu (lub po okresie próbnym) a nie po 2 latach więc chyba tak źle nie było jednak.Miejsc pracy nie brakuje więc po co pracować w miejscu które jest fatalne aż 2 lata? W moim dziale większość ludzi pracuje po roku czy dwóch i więcej. Nie znam osobiście osoby która po 3 miesiącach podziękowała czy komuś podziękowali. Lubie tu pracować i już :) Wywiązuje się z obowiązków i dostaje za to pieniądze. Jestem fair w stosunku do pracodawcy i firma odwzajemnia się tym samym. Dziwią mnie złe opinie i sorry ale przejść obojętnie wobec nich nie mogę bo uważam że nie są słuszne.

Chrupka
@KikaMikroiTakieTam

A oto odpowiedz Pani Fom lub na jej zlecenie. Na bank!

:D
@Chrupka

haha dokładnie to samo pomyslałam ;)

poszukiwacz pracy

wITAM, Czy dyrektor Hotelu jest w porządku? Ceni pracowników?Czy naprawdę jest źle z wypłatami wynagrodzeń? Trzeba prosić się o wypłatę?

Qusten
@poszukiwacz pracy

Dyrektor nie jest w porządku, nie ceni pracowników, a wytyka błędy. Jest problem z wynagrodzeniem, nie wypłaca na czas, podkreślam że jest bardzo długi czas oczekiwania

poszukiwacz pracy
@Qusten

Dziękuje.

an

zdecydowanie odradzam to miejsce pracy..

XYZ

Nie polecam pracy w Turówce, fałszywi ludzie, fałszywe uśmiechy, i ten wzrok pewnej Pani ile się zjadło na śniadanie hm. Ciągłe upominanie się o wynagrodzenie, marne szanse na umowę o pracę. Najlepiej tak, wykorzystać i nie przedłużyć umowy bo jest się "niewygodnym" pracownikiem. Kasa wręcz fatalna, żadnych dodatków, benefitów a cały rok trzeba pracować. Przestrzegam z całego serca nad pracą w tym hotelu. Mi się udało wydostać, mam nadzieję że komuś pomogłam i dodałam odwagi.

Stanisław

Przestrzegam szczerze przed tym miejscem pracy.

Nie polecam.Słaba atmosfera ,praca z czestym brakiem szacunku do pracownika.Bardzo duza rotacja pracownikow.Częste obiecywanie podwyzek lub umów,lecz na obietnicach tylko sie konczy.

Tom

Praca spoczko. Zarobki średnie, ale nie pracujesz po 200 h jak w innych miejscach za darmo lub za ta samą stawkę.

Anka
@Tom

Średnie tzn jakie? Ile zarabia recepcjonista na umowę o pracę w turowce?

Beata
@Anka

A skąd wiesz, że dostaniesz umowę o pracę? Nikt tu o tym nie wspomniał z pracowników. Jesteś pewna, że taką formę zatrudnienia oferują w Turówce?

Anka
@Beata

No właśnie nie wiem, więc pytam. Ile się tam zarabia i na jakiej umowie?

Ela

Jeden z lepszych Hoteli w Wieliczce w jakich pracowałam. Kierownictwo wymagające, ale uczciwe zasady pracy. Jeśli chcesz uczciwie pracować, to na pewno będziesz zadowolony.

Toksyczna atmosfera w pracy, trzeba uwazać co się mówi i do kogo. Wynagrodzenie często nie jest wypłacane w terminie. Brak rozwoju oraz szkoleń. Chcesz pracowac z hotelarstwie z ludzmi kompetentnymi i w dobrej atmosferze to omijaj Turówkę z daleka.

Wieliczanka

Na stronie hotelu jest i formacja o rekrutacji na stanowisko recepcjonisty. Czy ktoś się orientuje jaka jest rotacja na tym stanowisku w Turówce? Pozdrawiam

St
@Wieliczanka

Rotacja bardzo duża. Praca jak praca sama w sobie spoko. Jednak kierownictwo a szczególnie dwie kierowniczki do wymiany, nie szanują innych, skarżą jedna przez drugą. Dyrektor krzyczy i przeklina na pracownikow. Piszą, ze jest możliwość awansu to go nie ma. Plus nie organizują żadnych szkoleń. Pieniądze mega kiepskie. Są lepsze hotele.

Zostaw merytoryczną opinię o Turówka Sp. z o.o. sp.k. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Turówka Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Turówka Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Turówka Sp. z o.o. sp.k.
2.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Żeromskiego 1
    32-020 Wieliczka