Spichlerz Hotel-Restauracja

Lubawa

Opinie o Spichlerz Hotel-Restauracja

Janek

Oferta pracy przyjmę do recepcji:) a na rozmowie recepcja restauracja pokoje wszystko trzeba robic za najniższą

BenekRudy

Mozna isc tam zjesc, ale pracowac to szczerze odradzam. Monitorowanie pracownika na kazdym kroku. Co by czlowiek nie zrobil to i tak zle. Omijajcie szerokim łukiem. Nie na darmo co chwila ogloszenia o prace zamieszczają na PUP i internecie.

Magda Szefowa:)

Jacek dajesz opinie ( poprawiające ,,prestiż" spichlerza ) to się podpisuj bo można w 30 sek sprawdzić kto pisał wiadomość. Jacek - dobry człowiek, ale wysysacz dusz lubiący uzależniać ludzi od siebie:)...

xxx

Praca tam to porazka wyssać z człowieka wszystkie soki to cel pracodawcy...

Leszek

jestem częstym gościem naprawdę warty polecenia

kasia

Basia daj spokój pracuj sobie w tym DPS nie zazdrość innym

Ela

Jak zarabiają w tym pokoju pokojówki?

do ani

co to znaczy zarobki ok?- najniższa krajowa to jest ok??? przy takim hotelu!!! a umowy gdzie są umowy? wymagania 1000% siebie w pracy a co od firmy... tylko [usunięte przez moderatora] .... na każdym kroku? Atmosfera prawie jak w Swedwoodzie na tasmie, non stop tylko kontrola, kontrola ileż można sprawdzać pracowników. Jest takie przysłowie "sądzę Ciebie według siebie" i w tym przypadku się zgadza w 100 %

ania

atmosfera i zarobki są ok zawsze mogło by być lepiej ale właściciele starają się aby przedewszystkim zbudować zgraną ekipę i to się im udaje

Zostaw opinię o Spichlerz Hotel-Restauracja - Lubawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spichlerz Hotel-Restauracja