Opinie o Spichlerz Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spichlerz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spichlerz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spichlerz Sp. z o.o. w Olsztyn

Dosyć stare wpisy tu czytam i dotarłam to momentu, gdzie jedna osoba pisała o płaceniu najniższej krajowe, jak teraz wyglądają te stawki? Widziałam, że parę lat temu zarzucaliście brak umów, więc dajcie znać jak w tym temacie. Akurat kwestia umowy jest dla mnie niepodważalna.

K.G Nowy wpis

Mam pytanie jak w Spichlerzu jest z umową o pracę ,i czy wynagrodzenie jest na czas?

do ani

co to znaczy zarobki ok?- najniższa krajowa to jest ok??? przy takim hotelu!!! a umowy gdzie są umowy? wymagania 1000% siebie w pracy a co od firmy... tylko [usunięte przez moderatora] .... na każdym kroku? Atmosfera prawie jak w Swedwoodzie na tasmie, non stop tylko kontrola, kontrola ileż można sprawdzać pracowników. Jest takie przysłowie "sądzę Ciebie według siebie" i w tym przypadku się zgadza w 100 %

Zuzanna Nowy wpis
@do ani

Hej, czy w firmie jest jakiś problem z umowami? Będę wdzięczna jeżeli rozwiniesz temat. W ogłoszeniu widnieje informacja o umowie o pracę i tylko taka mnie interesuje. Pozdrawiam wszystkich i jeżeli sami coś wiecie na ten temat- piszcie pod spodem (chodzi mi o firmę Spichlerz).

xxx

Praca tam to porazka wyssać z człowieka wszystkie soki to cel pracodawcy...

Zuzanna Nowy wpis
@xxx

Cześć @xxx, wytłumacz mi proszę co miałeś na myśli, mówiąc, że "pracodawca wysysa z pracowników wszystkie soki"? Czy łączy się to z dużą ilością nadgodzin? Jeżeli tak , to czy są one płatne?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Spichlerz Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
BenekRudy

Mozna isc tam zjesc, ale pracowac to szczerze odradzam. Monitorowanie pracownika na kazdym kroku. Co by czlowiek nie zrobil to i tak zle. Omijajcie szerokim łukiem. Nie na darmo co chwila ogloszenia o prace zamieszczają na PUP i internecie.

Zuzanna
@BenekRudy

Ile miesięcy przepracowałeś w Spichlerzu? Wymagający pracodawca to trudny pracodawca-owszem, ale może wynagrodzenie adekwatne do obowiązków? Jakie stawki firma oferowała w 2017? Ciekawe jak zmieniła się wypłata przez te 4 lata.

Janek

Oferta pracy przyjmę do recepcji:) a na rozmowie recepcja restauracja pokoje wszystko trzeba robic za najniższą

Zuzanna
@Janek

Hej @Janek, powiedz proszę co dokładnie miało należeć do Twoich obowiązków? Rozumiem, że obsługa recepcji, a w restauracji co dokładnie miałeś robić?

Leszek

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie Spichlerz Hotel-Restauracja i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Magda Szefowa:)

Jacek dajesz opinie ( poprawiające ,,prestiż" spichlerza ) to się podpisuj bo można w 30 sek sprawdzić kto pisał wiadomość. Jacek - dobry człowiek, ale wysysacz dusz lubiący uzależniać ludzi od siebie:)...

Leszek

jestem częstym gościem naprawdę warty polecenia

kasia

Basia daj spokój pracuj sobie w tym DPS nie zazdrość innym

Ela

Jak zarabiają w tym pokoju pokojówki?

ania

atmosfera i zarobki są ok zawsze mogło by być lepiej ale właściciele starają się aby przedewszystkim zbudować zgraną ekipę i to się im udaje

Zostaw merytoryczną opinię o Spichlerz Sp. z o.o. - Olsztyn

Spichlerz Sp. z o.o.