Nosalowy Dwór Hotel

Zakopane

Opinie o Nosalowy Dwór Hotel

dzióbek

Nie polecam. Dzika rywalizacja i wrzucanie na tzw. " falę " nowych, dobrze sobie radzących pracowników, celem eliminacji. Chaos i brak organizacji pracy w części hotelowej. Wpisuje się dyżury-zabiera dni wolne bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji lub godzinę przed wyjściem informuje, że trzeba zostać w pracy na kolejnych kilka godzin po 10 godzinnym dyżurze ze wzgl. na imprezę o której dyrektor wiedział od pół roku. W części hotelowej "panie" wiedzą, że toleruje się donoszenie, czując się bezkarnie w podkładaniu "świń", co dochodzi do granic absurdu. Np. po wieczornym całkowitym uzupełnieniu magazynu - który jest zamykany na klucz , rano brakuje w nim towaru dla zmiany pokojówek, na pytania odpowiadają mylaco albo mówią żeby daną rzecz zostawić i one zadzwonią do odpowiedniego działu i przekażą po czym tego nie robią, tak by wina spadła na inną osobę. Podczas kiedy same wchodzą przez pomyłkę gościom do pokoi, na nowego pracownika - kiedy mu się to zdarzy od razu idzie donos do kierowniczki z tekstem że "nowa zupełnie nie ogarnia pokoi" :)) masakra. W żywe oczy wmawianie błędów czy wypieranie się własnych. Dyrektor hotelowy zamiast uciąć toleruje to i stawia na donoszenie zamiast na profesjonalizm nowo przyjętych pracowników. Tworzy się klikę która utrzymuje się na stanowiskach poprzez donoszenie zmyślonych i nieprawdziwych faktów a eliminuje osoby z umiejętnościami. Jeśli ktoś lubi się szarpać to ta praca jest dla niego. W przeciągu 4 mies mają trzecią nowa pracownice na stanowisku które pełniłam. , zmiany na grafiku prawie codziennie oraz brak szacunku do pracownika.

cipeczka

pogratulować hotelowi nowego menadżera totalna katastrofa i burdel ,codziennie zmiana grafiku, ścielenia łózek i sprzątania pokoi .Od pracowników wymagają cudów a sami nie potrafią załatwić prostych rzeczy . Pracowników traktują jak białych murzynów poganiają twierdzą że wolno pracują totalny wyścig szczurów kompletna dezorganizacja pracy .

jola37
@cipeczka 30.01.2016 07:38

To już Pani Aliny nie ma ? wcześniej z nią było spoko.

Zostaw opinię o Nosalowy Dwór Hotel - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nosalowy Dwór Hotel