Opinie o Jakubowski Franciszek Jax Hotel w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jakubowski Franciszek Jax Hotel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jakubowski Franciszek Jax Hotel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakubowski Franciszek Jax Hotel w Toruń

Maciek Nowy wpis

Czy w firmie macie umowę zlecenie?

Karolina Nowy wpis

W wątku wypowiadają się głównie osoby korzystające z usług oferowanych przez firmę, a ja chciałabym poznać zdanie pracowników. Czy Jax Hotel to dobry pracodawca? Jak wygląda kwestia szkoleń i podnoszenia kwalifikacji? Może istnieje opcja pracy dorywczej? Będę wdzięczna za komentarze osób, które są bądź były zatrudnione w tym miejscu.

Anonim Nowy wpis
@Karolina

Praca dorywcza owszem ale tylko na telefon. Jesteś potrzebna to zadzwonią dzień wcześniej i to wieczorem bo przypomną sobie ze jestes jutro z rana potrzebna. Szef właściwie nie zaglada a młody niby zarzadzajacy tam chlopak nie do końca ogarnia temat do tego spokrewniony z szefem. Odradzam tam prace po pierwsze to choćbyś nie wiem jak sie starala to i tak jest tam (usunięte przez administratora) po drugie bardzo niska stawka godzinowa i po trzecie robisz bez umowy i to w tedy jak sie im przypomni. Moze to byc raz na tydzień lub na dwa tygodnie. Wiec gra nie warta świeczki

Anonim Nowy wpis
@Karolina

I jeszcze jedno. To jest tylko noclegownia. Do hotelu baaaardzo dużo brakuje, wyglad gorzej niz z PRL. Tam pracuje tylko mlody spokrewniony z szefem chłopak i jego dziewczyna. Czy maja umowy tego nie wiem. Żadnego podnoszenia kwalifikacji nie w tej psiej budzie. To nawet trudno nazwac hostelem a co dopiero hotelem

Jak zobaczyłem pokoj, który miałem dostac to podziekowalem. Pokazano mi drugi i od razu zawrocilem. Brud, smród i ten niby ladny widok na zielen. Nigdy więcej

Aneta
@Anonim

Jak można taką zapyzialą budę nazwac hotelem. Za prl były lepsze noclegownie. Czy tam ktoś sprząta?????

Zawiedziony

Nie ciekawe miejsce. Wnetrza nie zachecaja do dłuższego pobytu, gdyby nie to ze potrzebny byl nocleg w ostatniej chwili to na pewno szukalibysmy czegoś innego. Wilgoc w łazience, na scianach w pokoju plamy, zacieki i odpadajacy tynk. Lozka skrzypiace a materace z zaciekami jak po sikach. I do tego czystosc która jest podstawa w kazdej noclegowni. Nie wazne czy tanio czy drogo. Tego tutaj brakuje. Jesli tak jest we wszystkich pokojach to nie swiadczy dobrze o pracujących tam osobach i na koniec ten smród papierosów w pokoju.

@Zawiedziony

Za takie pieniądze za nocleg mogliby na prawde się bardziej postarac.czystosc to podstawa w każdym miejscu noclegowym a tego tu nie ma.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jakubowski Franciszek Jax Hotel odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.

Chcielismy z zona wstawic opinie na booking com ale wstyd taki portal wykorzystac do tak nedznej noclegowni. Brud smród i ubóstwo. Za takie pieniądze za nocleg mogliby sie chociaż postarac. Nie dosc ze nie sprzatniete w pokoju jak nalezy to jeszcze ten smrod papierosow. Mielismy nocleg ze śniadaniem ale mlody zarzadzajacy tam chlopak powiedzial ze dla dwóch osob nie beda rozstawiac stolow. No szczyt chamstwa poprostu. Dobrze ze byla to tylko edna noc.

Ktos
@Anonim

Zgadzam się. Za takie pieniądze to powinno być przynajmniej czysto.a tam nie dosc ze środek jak z głębokiego PRL to jeszcze brudno i smierdzaco. Wilgoć wszczedzie, materace na łóżkach z zaciekami jak po obsikaniu, tynk ze scian odpada, smród papierosów odrzuca. O sprzataniu w pokoju nie wspomne a to jest podstawa. Za takie pieniadze lepiej wynajac cos innego.

Bardzo obskurna noclegownia. Dziwię się.,ze ma czelnosc byc w Bokingc com.pokoje brudne, smierdące, i nie sprzatane jak nalezy. Rozumiem ze to nie hotel Hilton ale jakies minimum istnieje. W łazienkach smrod nie do opisania, w kabinach prysznicowych wilgoc jak sie patrzy, zaslonki pod prysznicem az strach dotknac zeby sie choroby nie nabawic, pod i za lozkami kurz i smierdzaca bielizna po poprzednich gosciach. Czy tam ktos sprzata w ogole a do tego smrod papierosow i brud wszedobylski. Obsługa nieprofesjonalna. Za tak wygorowaną cene za nocleg nalezaloby spodziewac sie czegos wiecej. Nigdy więcej NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Jakubowski Franciszek Jax Hotel - Toruń

Jakubowski Franciszek Jax Hotel