Opinie o Diva Spa Kołobrzeg (Diva Sp. Z O.O.) w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diva Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Diva Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diva Sp. z o.o. w Kołobrzeg

Lidia Nowy wpis

Właściciele robią sobie jaja z ludzi, żona robi z siebie nie wiadomo kogo a syn z ojcem hmm robią seksistowskie uwagi przez co niezręcznie się czułam. Na moje prowadzi to jakaś (usunięte przez administratora) rodzina z czego są zresztą znani w Kołobrzegu. Napięta, niesmaczna atmosfera, tyle w temacie

Dawno Nowy wpis

Dawno temu tam pracowałam jako kelnerka tydzień i wystarczyło

Alicja

Jeżeli ktoś przychodzi do pracy jak na wypoczynek zamiast pracować to nic dziwnego, że narzeka. Ja bardzo dobrze się tu odnajduję. Nigdy nie miałam problemu z szefostwem, według mnie mili ludzie.

wgdqiwdgui
@Alicja

bo pewnie jesteś konfidentką..., tam na powierzchni utrzymują się tylko konfidnci

Unga bunga Nowy wpis
@Alicja

Tee Alicja z kariny czarów jaki dział obracasz? "

Anna Nowy wpis
@Alicja

Cześć Alicja, super, że nigdy nie miałaś problemu z szefostwem i dobrze się odnajdujesz w Diva. Chętnie poznałabym Twoje zdanie na temat innych warunków pracy w firmie. Jak oceniasz oferowane wynagrodzenie czy relacje z innymi pracownikami?

@Anna a jakie warunki ci zaoferowali ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Diva Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie z pracy w obsłudze. :)

Basia

Miałem okazję pracować na kuchni. Praca dynamiczna i w miłym składzie. Polecam

Anna P.

Pracuję w hotelu Diva od prawie 2 lat. Miła atmosfera, fajni współpracownicy. Pensja też zawsze na czas.

Bogna

Czy hotel ruszył już po przestoju? Podpowiedzcie czy będą potrzebować pracowników?

Jolanta

A ja bardzo mile wspominam pracę w hotelu Diva. Pracowałam tam w latach 2018-2019. Kierownictwo miłe. Warunki pracy OK

Ilona

Całkiem niedawno widziałam ofertę pracy w firmie Diva Hotel, czy udzieli mi ktoś informacji jak wygląda atmosfera pracy u tego pracodawcy? Aby ta firma oferuję swoim pracownikom darmowe posiłki podczas przerw? Co z premiami? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe komentarze w tym wątku będą niezwykle pomocne.

rudy lis

Recepcja: nie polecam nikomu, chyba że ktoś jest totalnym desperatem. Jak masz ochotę na pracę w permanentnym stresie, chaosie, atmosferze braku informacji, to już Twój wybór. A potem wychodzisz przed gościem na durnia, bo Cię po prostu w danej kwestii nie doszkolili i nie doinformowali, w najlepszym wypadku gość hotelowy zrobi głupią minę, w innych przypadkach bez pardonu wyrazi opinię o Tobie i miejscu, w jakim pracujesz. Ludzie na recepcji są wciąż nowi, kierownika brak (2014: funkcję tę pełni szefowa marketingu, ale chyba przejściowo), wszyscy się uczą od siebie nawzajem, dużo rzeczy robisz po omacku nie będąc pewnym czy właśnie tak trzeba. Potem i tak dostajesz po głowie nieważne czy to Twoja wina czy nie, bo po prostu się nawinąłeś.(usunięte przez administratora)

gościu

Zgadzam się- to obóz,pracownik idzie do pracy z bólem brzucha i prcuje w stresie -można tylko stracić zdrowie- niejeden nie wytrzymał okropnej atmosfery ,podejścia właścicieli i kierownictwa- pracownik jest tylko robotem.Zero szacunku do innych.Nie polecam- nie dziwie sie ,że jest tam taka rotacja bo kto wytrzyma.....

milky

[usunięte przez moderatora] Ciągła rotacja, syf, zero podwyżek,premii od ponad dwóch lat. Zero liczenia się z pracownikami. [usunięte przez moderatora] i zdziercy!! Nie poleciłbym nikomu tam pracy...

Zostaw merytoryczną opinię o Diva Sp. z o.o. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Diva Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diva Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diva Sp. z o.o.?

Diva Sp. z o.o.
  • Kościuszki 16