Bacero Hotel Jolanta Walczak

Wrocław

Opinie o Bacero Hotel Jolanta Walczak

Serdeczna

Omijać szerokim łukiem. Praktyki jak za czasów PRL jeśli chodzi o oszczędzanie na gościach . Bardzo skąpi właściciele. Najchętniej daliby raz zjeść i chcieliby, żeby się zwymiotowało i ponownie zjadło, sami natomiast pozwalają sobie na wiele, narzekając przy tym, że ciągle nie ma pieniędzy. Lubią też kiedy pracownicy pokrywają koszty wydatków, które sami powinni pokryć. Nocny monitoring objezdny szefostwo wokół hotelu sprawdzający co robi pracownik. Niiestety z góry pracownik traktowany jest z podejrzliwością jak złodziei.

Gastronauta

Odradzam wszystkim szanujacym się ludziom szukającym pracy w gastronomii i hotelarstwie. Syn właścicieli hotelu (firma Bacero PPUH/ Vega PPUH) zajmujący się rekrutacją uważa, że jego pracownicy to śmieci. Podobnie wypowiada się na temat szukających pracy we wrocławskiej gastronomii. Takie stwierdzenia można usłyszeć podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej rekrutacji, w taki sposób rekrutujący określił mnie. Można mieć też wątpliwości co do trzeźwości umysłu tego pana. Uważam, że zachowanie tego pana kompletnie dyskwalifikuje go do reprezentowania hotelu Vega (klasyfikacja hotelu to 3 gwiazdki???) Poza tym, ogłoszenia rekrutacyjne do hotelu Vega ukazują się przynajmniej 2 razy w tygodniu na popularnych portalach zajmujących się tematyką pracy. Już nawet po tym fakcie można wywnioskować, że w tym miejscu dochodzi najprawdopodobniej do jakichś patologii. Kompletna porażka i absolutny brak jakiejkolwiek klasy, dobrego wychowania i etosu zawodowego syna właścicieli.

Serdeczna
@Gastronauta 16.06.2015 23:03

Syn do tego był tresowany od najmłodszych lat, już wtedy był wychowywany w duchu przejęcia imperium. Rodzice nie lepsi, niedaleko padło jabłko od jabłoni.

Anna

a ja jestem zadowolona, praca zgodna z umowa,zadnych niespodzianek,pensja stala. Jest ok.

anonim 123

nie polecam! wykorzystuja do granic mozliwosci. obiecuja jedno a robisz drugie albo wszystko. zarobki sa małe i na dodatek ucinaja godz wiec czasem bywa wyplata 800zl jak nie mnie bo jak jest malo ludzi w hotelu to daja wolne ! atmosfera i ludzie [usunięte przez moderatora] odradzam :)

Zostaw opinię o Bacero Hotel Jolanta Walczak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacero Hotel Jolanta Walczak