Opinie o Mamison Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mamison Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mamison Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mamison Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać odnośnie możliwości współpracy w firmie. Czy klimat w pracy jest ok? Czy firma gwarantuje dodatkowe benefity? Dziękuje serdecznie za podpowiedź.

Balin Nowy wpis

Jak widać z komentarzy to jest koszmar .. z tego co wiem ma być tam nawet telewizja tak mówią byli pracownicy ,że już ustalają . Ponoć pracownicy mają zdjęcia i filmy czym się karmi ludzi i jak wygląda porządek u nich i chcą je wykorzystać w mediach jeśli szef się z nimi nie dogada . Może to pogłoska ale to już niejedna osoba mówi .

Beti Nowy wpis

Witam szefa myślałam że będziesz dobrym szefem niestety okazało się inaczej prosiłam ciebie 2 tyg wcześniej żebyś mnie ubezpieczył ale nie zdążyłeś miałam wypadek upadłam ale przychodziłam do pracy bo myślałam że to stłuczenie ręki myłam okna zmieniałam pościel twoim klienta na 3 dzień ręka mi spuchła i siną się zrobiła pojechałam na prześwietlenie okazało się że mam złamanie z przemieszczeniem gdy tylko ci powiedziałam nie pozwoliłeś mi przyjść na wiśniowa żeby nie widzieli mnie Twoi klijenici wiesz co było najgorsze jak powiedziałeś że jestem nie wydajna ale to ja posprzątałam Ci przed sanepidem restauracje bo dwa odbiory miałeś i nie było zgody ja doprowadziłam Ci i twojej mamie do porządku restauracje dzisiaj nawet nie zapytasz się jak się czuje zostałam bez środków do życia razem z moimi córkami moja ręka wymaga rechabilitacji ile jeszcze takich jak ja osób skrzywdziłeś to tylko w skrócie opisałam jak potraktowałeś mnie razem ze swoją mamą. Na temat jedzenia nie będę już pisać.... Życzę Ci powodzenia i dbałam o mieszkania twoich klientów nawet po pracy mówiłeś że trzeba posprzątać inne domy bo klijent nie zadowolony był więc szlam ci pomóc po 10 godzinnej mojej pracy ty dzisiaj zostawiłeś mnie bez niczego a szefowa bardzo szybko mnie zwolniła jak tylko sanepid odebrał wszystko czy tak się robi pani nawet żałuję jedzenie dla pracowników chowa przed pracownikami... Pies piję z talerzy co goście jedzą załatwia się na sali.... Pozdrawiam myślę że już nigdy nie trafię na takich szefów jest mi przykro że tak zemną postopiliscie

Iwona Nowy wpis

W dniu kiedy powiedział że mam rękę złamana szef powiedział że jestem nie wydajna i było po pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Mamison Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Mamison Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mamison Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mamison Sp. z o.o.
  • Spokojna 4