Majątek Rogalin Sp. z o.o.

Rogalin

Opinie o Majątek Rogalin Sp. z o.o.

xxxx

Pracuje tam taka pani w okularach tzw domokrążca który chodzi i zbiera pieniądze za korzystanie z wody z przyległych miejscowości. kobieta jest osobą nie kompetentną do tej funkcji, chodzi i opowiada innym kto ma nie zapłacony rachunek moim zdaniem to rzecz poufna. Ta osoba nie nadaje się do tej funkcji zdecydowanie.

Jak wspominasz pracę w Majątek Rogalin Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.

Zostaw opinię o Majątek Rogalin Sp. z o.o. - Rogalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majątek Rogalin Sp. z o.o.