Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki w Mleczówka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki w Mleczówka

Hej, wiem wiem, że podobne wpisy już się pojawiały, ale ja nadal liczę, że ktoś z pracowników kiedyś się wypowie jak tam mu się robi w firmie, czy kasa się zgadza :) Myślę czy by nie podejść do szefa podpytać o pracę, tylko wolałbym najpierw poczytać co wy uważacie, czy polecacie. Jeśli ktoś tu jest z pracowników, odezwijcie się. Pozdro :>

Maria Nowy wpis

Nie słowny, nie słowny i jeszcze raz to powtórzę że nie słowny! Robią z ludzi debili już jedzie albo jutro przyjedzie i tak w kółko. Aż do dwóch miesięcy niekiedy a cena cały czas w dół nie można traktować poważnie tych ludzi.

Wojtek Nowy wpis
@Maria

Cała prawda, u mnie to samo. Już jadę , a może za dwa a może za tydzień przyjedzie. Do tego (usunięte przez administratora) na wadze. Omijać

Maria Nowy wpis

Widzę że klienci to tacy niezbyt zadowoleni, a jest ktoś kto ma opinie na temat tej firmy ale z perspektywy pracownika? Widzę że klientów nie najlepiej traktują, pracowników też oszukują? Czy wszystko jest w porządku i warto tam brać pracę?

Rolnik

Nie polecam. Jak najdalej od nich.

Wojtek
@Rolnik

Dlaczego nie poleca pan tego pośrednika? Na wadze kradnie? Czy niskie ceny?

@Wojtek

Panie nie sprzedawaj mu byków ja mu sprzedałem 60 sztuk na kazdym (usunięte przez administratora) Na wadze po 100kg mają piloty w kieszeni i obnizają wagę

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

@Rolnik a napiszesz coś więcej? Jakie są plusy pracy tutaj? :)

Rolnik

Super firma najlepsza w okolicy

Kropa

(usunięte przez administratora) mało powiedziane kradnie na 100kg. To h.... Uważajcie na niego.

Pawe841

To (usunięte przez administratora) kradną na wadze po 100 kg.ludzie nie bądźcie naiwni !!!

Arkadiusz

Uciczwy słowny waga uczciwa dobry odbiorca bydła

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki - Mleczówka

Firma Handlowo-Usługowa Daniel Kulwicki
  • 13