Borkowski Sp. z o.o. Fermy Drobiu Igor Borkowski

Barłożnia Wolsztyńska

Opinie o Borkowski Sp. z o.o. Fermy Drobiu Igor Borkowski

Sandro

Henio? Jak człowiek z problemami, mimo różnych poglądów miedzy nami, i codziennych krzyków z jego strony, darze go szacunkiem. Ta firma to jego dziecko wiec nie ma się co dziwić że jest załamany. Co do Igora? Jeszcze wiele musi się nauczyć od swojego ojca i mamy. Dyrektorek Łysy?? On tam w ogóle nie powinien trafić, wyniszczył tę firmę doszczętnie z (usunięte przez administratora). In trafne inwestycje, kontrakty transportowe.... Panie Heniu głowa do góry, da pan radę. Powoli do przodu od nowa. Pozdrawiam.

jony 80

Heniek jak to szef oólnie ujdzie ale synek i pan dyrektor brak słów.za henia niebyło zle

xxxx

Ale oglosili juz upadlosc ?

Bob

Firmy już nie ma.

byly pracownik

Witam pracowalem w tej firmie ok 5 lat nigdy nie bylo problemu z pieniedzmi po nowym roku zaczeto znowu wspominac ze firma ma wieksze problemy ale wiadomo przez kogo one sie pojawily . Do polki p. H. Borkowski prowadzil ta firme i mial wiecej do powiedzenia firma funkcjonowala .dotychczasowe dyrektorstwo doprawodzilo do tego wszystkiego a na dodatek pan prezes w rozmowach stwierdzal ze jest coraz lepiej,Po co te klamstwa ludzie pytali czy szukac pracy byly zapewnienia ze nie to jest chore . Od 4 miesiecy pojawil sie problem z wyplatami tylko pytanie jak zyje teraz dyrektorstwo moze idzie zyc troche taniej .Fajna firma wszedzie godna polecenia ale pod innymmi rzadami .

dawna pracownica

Hm?dziwi mnie to co pisze wyżej,gdyż ja równiez pracowałam w tej firmie .Praca nie była lekka,ale nikt nikogo nie zmusza do pracy ,nie podoba sie to można sie zwolnic,pensja za moich czasów byla na czas zawsze na czas i były to pieniadze nie małe jak ktoś chciał pracować,wiadomo za lezenie nie płaca.Umowa o prace bez zadnych matactw,wolne jak chcialam to mialam.Niewiem jak bylo przez ostatnie 2 lata bo slyszalam o jakims kryzysie w firmie ja opisuje czasy jak ja pracowalam wiec nie mozna oczerniac kogos kto dawniej dawal nam prace i pieniazki na jakies tam przezycie bo swego czasu to wiekszosc osob z pobliskich wiosek znalazla tam prace.

Rafal

To albo niewyplacalna albo placi w ratach?

lololo

firma niewypłacalna płaci wypłate w 3 ratach

vito

Pod każdym względem firma niegodna polecenia.

Zostaw opinię o Borkowski Sp. z o.o. Fermy Drobiu Igor Borkowski - Barłożnia Wolsztyńska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borkowski Sp. z o.o. Fermy Drobiu Igor Borkowski