Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.

Adres: 10, 64-200 Barłożnia Wolsztyńska

NIP: 9231601595 REGON: 411542415 KRS: 0000195023

Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.
0 0 11 5 1

Opinie o Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Edward
 Opinia

Zapraszam was do nowych wpisów w temacie firmy Borkowski Fermy Drobiu, chętnie poznamy najnowsze informacje związane z rozwojem tego pracodawcy na obecnym rynku, wiadomości dotyczące atmosfery pracy również będą w tym wątku bardzo pomocne. Jeszcze raz zachęcam was do odświeżenia tego wątku nowymi komentarzami!

TakNie

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Borkowski Sp. z o.o. Fermy Drobiu Igor Borkowski? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

Sandro
 Opinia

Henio? Jak człowiek z problemami, mimo różnych poglądów miedzy nami, i codziennych krzyków z jego strony, darze go szacunkiem. Ta firma to jego dziecko wiec nie ma się co dziwić że jest załamany. Co do Igora? Jeszcze wiele musi się nauczyć od swojego ojca i mamy. Dyrektorek Łysy?? On tam w ogóle nie powinien trafić, wyniszczył tę firmę doszczętnie z (usunięte przez administratora). In trafne inwestycje, kontrakty transportowe.... Panie Heniu głowa do góry, da pan radę. Powoli do przodu od nowa. Pozdrawiam.

Tak4Nie

jony 80
 Opinia

Heniek jak to szef oólnie ujdzie ale synek i pan dyrektor brak słów.za henia niebyło zle

Tak4Nie

xxxx
 Opinia

Ale oglosili juz upadlosc ?

Tak3Nie

Bob

Firmy już nie ma.

byly pracownik
 Opinia

Witam pracowalem w tej firmie ok 5 lat nigdy nie bylo problemu z pieniedzmi po nowym roku zaczeto znowu wspominac ze firma ma wieksze problemy ale wiadomo przez kogo one sie pojawily . Do polki p. H. Borkowski prowadzil ta firme i mial wiecej do powiedzenia firma funkcjonowala .dotychczasowe dyrektorstwo doprawodzilo do tego wszystkiego a na dodatek pan prezes w rozmowach stwierdzal ze jest coraz lepiej,Po co te klamstwa ludzie pytali czy szukac pracy byly zapewnienia ze nie to jest chore . Od 4 miesiecy pojawil sie problem z wyplatami tylko pytanie jak zyje teraz dyrektorstwo moze idzie zyc troche taniej .Fajna firma wszedzie godna polecenia ale pod innymmi rzadami .

Tak1Nie

dawna pracownica
 Opinia

Hm?dziwi mnie to co pisze wyżej,gdyż ja równiez pracowałam w tej firmie .Praca nie była lekka,ale nikt nikogo nie zmusza do pracy ,nie podoba sie to można sie zwolnic,pensja za moich czasów byla na czas zawsze na czas i były to pieniadze nie małe jak ktoś chciał pracować,wiadomo za lezenie nie płaca.Umowa o prace bez zadnych matactw,wolne jak chcialam to mialam.Niewiem jak bylo przez ostatnie 2 lata bo slyszalam o jakims kryzysie w firmie ja opisuje czasy jak ja pracowalam wiec nie mozna oczerniac kogos kto dawniej dawal nam prace i pieniazki na jakies tam przezycie bo swego czasu to wiekszosc osob z pobliskich wiosek znalazla tam prace.

Tak1Nie

Rafal
 Opinia

To albo niewyplacalna albo placi w ratach?

lololo

firma niewypłacalna płaci wypłate w 3 ratach

vito
 Opinia

Pod każdym względem firma niegodna polecenia.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Fermy Drobiu Borkowski Sp. z o.o. - Barłożnia Wolsztyńska