Faber Bud System Sp. z o.o.

Opinie o Faber Bud System Sp. z o.o.

CZEKAJĄCY NA PIENIĄDZE

WITAM PRACOWALEM W FIRMIE FABER-BUD NA PRACACH W ŁOMIANKACH W 2012 ROKU DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE ODRZYMALEM WYNAGRODZENIA ZA 4 MIESIĄCE SZCZERZE ODRADZAM TEGO PRACODAWCE

Były Pracownik Faber-Bud System
@CZEKAJĄCY NA PIENIĄDZE 27.05.2014, 22:12

Tylko nierzetelni mogą napisać źle o tej firmie (ciekawe dlaczego po 2 latach od porzucenia pracy?). Pracowałem w niej i bardziej uczciwej firmy, a także jej prezesa w Warszawie nie spotkałem.

cieśla zbrojarz

Nie polecam tej firmy nikomu, (usunięte przez administratora) NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ FIRMY

Zostaw opinię o Faber Bud System Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Faber Bud System Sp. z o.o.