Opinie o Kaber Grzegorz Schienke w Lipka

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaber Grzegorz Schienke. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kaber Grzegorz Schienke o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaber Grzegorz Schienke w Lipka

nawigator... Nowy wpis

Kaber to firma rozwojowa a ci co piszą opinie to pomylili GOPS z działalnością firmy która daje zatrudnienie lecz trzeba pracować i dać coś od siebie . Jeżeli pracujesz i jesteś innowacyjny to właśnie tam masz szansę pokazać co potrafisz. Miałczeć to potrafią nieroby a czasy (usunięte przez administratora) minęły.

Były pracownik Nowy wpis
@nawigator...

Ciekawy jestem co tam się rozwija? zero szkoleń dla pracowników ( po wizycie PIP i karze dla właściciela coś się ruszyło) , najniższa krajowa na konto, reszta wynagrodzenia pod stołem, maszyny bez przeglądów i udt . Pracowałem tam , więc wiem co piszę.

Arczi Nowy wpis

Omijać z daleka z tego co słyszałem nic sie nie zmieniło pracowałem tam w zeszłym roku i ostrzegam jak najdalej .Zero dbania o pracownika,zero bhp,zero szkoleń,pieniadze marne i jeszcze trzeba się dopominac o nie w tamtym czasie było ,że część dostawało sie na konto a część do ręki.Także nie polecam pracodawcy.Temat nadaje sie do tv aby zrobić reportaż.

lemoniadowy joe

omijać szerokim łukiem

Halina Nowy wpis
@lemoniadowy joe

A na jaki okres pracy pada ta opinia? Pytam, bo pisali o słabych zarobkach kiedyś i ciekawa jestem o jakie konkretnie mogło chodzić i jakie byłyby obecnie. Orientujesz się w obecnych stawkach?

Aleks

A co kryje się pod stwierdzeniem "marne zarobki" bo to jednak kwestia bardzo indywidualna jak ktoś postrzega wynagrodzenie

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kaber Grzegorz Schienke. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku ŚLUSARZ ?
Leszno
Ad

Ciągle szukają na stanowisko konstruktora, coś więcej możecie powiedzieć?

Mako
@Ad

Nawet sobie kolego nie zawracaj głowy pracą w tej firmie. Zero szkoleń, marne zarobki i będziesz musiał wszystko robić, nawet herbatkę szefowi bo on sam nie umie.

Pracownik-były

Nie polecam. Najniższa krajowa. Wymagania Pana "Właściciela" z kosmosu, musiał w dzieciństwie czytać dużo bajek. Pracownicy uciekają, bo już mają dość chorych pomysłów "Właściciela".

admin

Czy istnieje ścieżka kariery w firmie Kaber Grzegorz Schienke ? Wiesz czy łatwo można awansować? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaber Grzegorz Schienke - Lipka

• Jak się pracuje w Kaber Grzegorz Schienke?

Zobacz opinie na temat firmy Kaber Grzegorz Schienke tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kaber Grzegorz Schienke