Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny

Września

Opinie o Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny

Do Pegaz :) Udajesz cwaniak bo Tata założył firmę i się dorobił firmy a ty jak kiedyś "Zabraknie" Taty to zginiesz w tym świecie i tak jak pisał "xxl" MC Donalds Ci da szanse :) Biedusy nie chce tego komentować :) Przedstaw się oficjalnie tu a ja przyjdę i Ci powiem w twarz kto jest biedusem :) Trochę nas doceniajcie, nie zabierajcie za byle co, i wyplaty niech będą równoczesne a nie roznice do 600 zl dla danego pracownika z jednego miesiąca na następny. I ta wasza gadka o podwyżkach, ze następnym miesiącu będą, już pol roku po tej gadce nie wiem co z pieniędzmi robic. Jedyna rzecza sa ludzie co tam robia. Przez 3 lata nauczyłem się bardzo wile co za to będę im bardzo wdzięczny szczególnie pewna dwojak co mi przekazala swoja wiedze.

kolo

KARMA was dopadnie!!!!! Nie będziecie szanować pracowników, a tak jest, to się na was zemści. Raz na wozie raz pod wozem.

xxl

za tą pierwszą część wypowiedzi chciałem przyznać ci racje bo sam otwarłem FIRMĘ. Ale druga część to mówi wszystko za siebie.JAKIM JESTEŚ CH.... A TO BOGACTWO TO CI DO GŁOWY UDERZYŁO PAMIĘTAJ ZE JAK PRACOWNIKA NIE USZANUJESZ TO SIĘ NA TOBIE ODBIJE. Żeby nie twój ojciec to byś mył podłogi w MC Donalds. Pozdrawiam wszystkich prywaciarzy.

PEGAZ

chcecie sie dorobic to utwórzcie wlasną firme, ktos wam daje prace a wam w dupie zle... szkoda ze ip komputerów nie ma cieszcie sie ze macie prace biedusy #prywaciarz

Patriota
@PEGAZ 26.04.2014 10:41

"Biedusy"? - widzę, że następny który dorobił się na rozkradaniu państwa, albo dzięki tatusiowi. Jeśli z ciebie prywaciarz(tak się podpisujesz) to brak w tobie kultury osobistej i najogólniej słoma z butów wystaje. Przez takich jak ty Polska jest obkradana i Polak Polaka w h... robi. "IP komputerów"? taki z ciebie cwaniaczek, że sam się nie przedstawiłeś?

klemens

SŁABO! Zgadzam się, trochę szacunku dla pracowników. W tej firmie się nie dorobisz...tyle.

Mr.

Pracuję w tej firmie parę lat i niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem. Obojętnie ile człowiek zrobi i jak się będzie starał, zawsze w [usunięte przez moderatora] źle. Nigdy jeszcze nie usłyszałem aby szef powiedział do kogokolwiek dobre słowo odnośnie pracy, tylko "co się tak z tym [usunięte przez moderatora] , ile masz, ile będziesz mieć". Ja rozumiem, że to praca, a nie przedszkole ale na litość Boską trochę szacunku dla pracowników. No i oczywiście rolowani w bambuko z angażami, tak więc przyjdzie czas na emeryturę, przyjdzie czas na biedę.

bga

pracuje w tej firmie od roku . Miła atmosfera, spoko ludzie , ale jak to u prywaciarza tnie sie koszty tzn: -na umowie 1700 zł a płaci 10 zł za h i przymusowo wszyscy robią 10 h w dniu, czyli wychodzi około 2200 do łapy czyli 1270 na konto reszta do łapy . czyli za dużo na emeryturce nie będzie -przysłowiowe normy (szybciej, ile masz i czemu tak mało) ale i tak każdy poprostu robi swoje i nie zwraca uwagi na te normy . jak uważasz ze to jets czysta robota to nawet sie nie zatrudniaj , to jest produkcja. SZefo też ma swoich pupilków tgz złotych pielgrzymów ale miejsza z tym, brak możliwości podwyżki odgórnie , podwyżki uzależnione są od chumoru szefa .Idziesz do biura gadasz z szefem i on ci gada jaka to bieda i w ogóle . reszte dopisze później bo już mykam

Zostaw opinię o Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny