Opinie o Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara w Września

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara w Września

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara?

Kar2 Nowy wpis

Obsługa sklepu online tragiczna. Przy kwocie ponad 1000zl za części, doliczone opłaty za pakowanie i wysyłkę paczki ważącej 3kg.. Dodatkowo obiecana wysyłka tego samego dnia, niestety wyszła następnego mimo zapewnień pracownika że paczka została wysłana i dojdzie w piątek.. Dotarła w poniedziałek, gdyż potwierdzenie zapłaty nie jest wystarczające - muszą mieć zaksięgowane pieniadze.. TRAGICZNE PODEJSCIE DO KLIENTÓW...

Były klient Nowy wpis
@Kar2

Dokładnie. Obsługa sklepu jest fatalna. Klient detaliczny jest traktowany jak (usunięte przez administratora) obsluga telefoniczna unosi się i rozłącza w trakcie rozmowy ( w trakcie gdy glos byl po mojej stronie w sluchawce bylo "do widzenia" bez żadnego wysłuchania, kpina. Po zgłoszeniu właściciel miał w (usunięte przez administratora) jakieś przeprosiny i jeszcze zrzucił winę na mnie, uzasadniając ze mają inne standardy obslugi wobec klientów indywidualnych. Zart. Kpina. Wydajesz (usunięte przez administratora) pieniędzy ma potrzebne części tylko po to, żeby nieprawidłowości zrzucili na Ciebie :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara?

Zbigniew

Coś nie tak w tej firmie sprzedali kosiarkę rozsypał się wałek nie uznali gwarancji następnie pękły paski cztery sztuki także wina operatora [koszenie terenów płaskich ] pojawiły się mikro pęknięcia konstrukcji kosiarka ma pół roku i wszystko jest wina operatora

@Zbigniew

Gówniany materiał mają blachy nowe rozwarstwiaja się bo sam widziałem .

Justyna

Co Ty, a czemu w sumie mogą się rozwarstwiać? :/ Tego to już nie naprawisz jakoś?

@Justyna

A ktoś widział że (usunięte przez administratora) naprawiać .Ile razy można przetapiać gówniany materiał. Zarząd szuka oszczędności w złych miejscach.haha lepiej pastucha założyć pod prądem przy stanowisku pracy.Sam przerabiałem ten zakład i powiem szkoda czasu.

Wacek
@Zbigniew

Może to kosiarka co syn sprzedał jak starego nie było haha kto wie ten wie o co chodzi ..... ...

@Zbigniew

Wina materiału .Sam widziałem pierwszy raz w życiu jak blacha rozwarstwia się.np.z blachy 3 przy paleniu robiły się dwie 1.5. Jakość materiału to dno blachy nawet w tamtym czasie z Ukrainy to rarytas przy tym złomie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara.
Filip

To dziwne, że szeregowi pracownicy próbują oceniać zwierzchników. W dobrej firmie dobremu pracownikowi jest ok!!

Szeregowy
@Filip

W dobrej firmie pracownicy otrzymują różne namacalne świadczenia, czy to symboliczne upominki na święta, jakieś paczki dla dzieci. O premiach za frekwencję nie wspomnę, tak samo jak o: premiach uznaniowych, pakiecie sportowo-rekreacyjnym, prywatnej opiece medycznej, odpowiednich warunkach do pracy (pyły, kurze i opary). Długo można by wymieniać, tylko po co. Dobry pracownik to jaki? Nie choruje, nie pyskuje, co sobotę w pracy, w tygodniu 10 godzin robi, i do szefa na ogródek leci? Nigdy w to nie uwierzę, że nawet najlepszemu pracownikowi będzie dobrze skoro jedyne co będzie mógł usłyszeć od szefa kiedy zły humorek przyjdzie to: „ ile masz i czemu tak mało”. Ale jak to mówią, nie narzeka ten co nic nie robi. Frazesy, zostawmy może tam gdzie jest ich miejsce, a przejdźmy może do tego co rzeczywiste. Pamiętajcie, że bez tych „szeregowych” nie ma Was. To obusieczna broń, którą jak widać można doskonale wykorzystać. Wielu, jakby miało tylko pewność, że gdzieś za rogiem pojawi się jakaś lepsza oferta pracy, uciekałoby tylko gdzie pieprz rośnie. Więc może warto przemyśleć, i zadbać o to żeby trzymać przy sobie tych którzy chcą pracować, DOCENIAĆ ich, żeby w razie w.w sytuacji nie myśleli o ucieczce. Pozostawiam do przemyślenia. Pozdrawiam

@Filip

W dobrej firmie nie ma oceny 1 gwiazdka haha. Pracownik może pracownika oceniać to czemu pracownik szefa nie.Zawsze można podzielić się prawdą jaka panuje we firmie.A dodam dobre firmy nie ogłaszają się i o pracownika dba się a nie zastraszanie by siedział w kącie i nie odzywał się.

Justyna

Czemu dobre firmy mają się nie ogłaszać? A co jak tworzą nowe stanowiska? Wtedy się chyba ludzi szuka. ;p czy koniec końców o tej firmie masz złe mniemanie? Czemu? :(

A jakie to upominki na święta ?

Brudny

Dzwonek to mało powiedziane....jak w szkole a warunki socjalne........Najlepsza motywacja zabranie premii .czy ktoś robił 8h nie .....Przeszkolenie na maszyny proszę jest takie byś więcej nie wiedział od kogoś co robi przed tobą minimum.dla desperatów i dla tych co mają trudną sytuację na chwilę można i uciekać by cię nie wyruchali......

BKTHJWD

nie polecam kierownicy to nie kompetentni ludzie, nie ma szans na rozwój, liczy się ilość, ile masz kiedy skończysz, praca była w miarę, płaca też w miarę, ale zarządzanie... ja ten etap już zakończyłem, raczej długo nic się tam nie zmieni.

@BKTHJWD

Uważasz, że należy poprawić w firmie aspekt zarządzania, prawda? Być może nie warto zakładać czarnego scenariusza, bo zmiany mogą jeszcze nastąpić, nie uważasz? A może są także inne aspekty, które mogłyby zostać wprowadzone, aby pracownikom pracowało się lepiej? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w tym miejscu? Istnieją takowe?

Roman &Baron
@Barbara

Nie ma żadnych benefitow jedyne benefity to mają pracodawcy z ludzi których wykorzystują mają też ludzi tam tzw pieski od wszystkiego idź przyjdź pozamiataj w sobotę za kasę i ekipa z magazynu leci

Hardkorowy koks
@BKTHJWD

He he mam koleżankę co robi tam i serio kierownictwo do orłów nie nalezy cały czas nie mają pojęcia o niczym udają przed szefem że o czymś mają pojęcie i te śmieszne dzwonki na rozpoczęcie pracy , przerwę czy zakończenie pracy ...

Barbara

@Zbigniew, rozumiem, że korzystałeś z usług świadczonych przez firmę, lecz nie jesteś jej pracownikiem? Zależy nam przede wszystkim na tym, by poznać zdanie zatrudnionych tam osób o firmie jako pracodawcy. Zachęcam do dyskusji na ten temat. Wasze opinie przydadzą się osobom zainteresowanym pracą w przedsiębiorstwie.

Barbara

@były rozumiem, że możesz być wzburzony, jeśli miałeś niemiłe doświadczenia z Kowalski Bogdan Zakład Produkcyjny - pamiętaj jednak proszę, że na forum obowiązuje regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin), w którym jasno opisane są zasady, które tu panują. Czy jest tu ktoś, kto aktualnie pracuje w firmie? Jakie warunki tu panują?

były

Oszust, matacz itd. Płacą grosze, kłamią w żywe oczy, nie płacą tyle ile było dogadane i jeszcze ten syf jaki tam panuje. Rodzinna firma w której robione są przekręty.Krótko mówiąc - smród, brud i ubóstwo. Szerokim łukiem omijać ten kołchoz. STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Do Pegaz :) Udajesz cwaniak bo Tata założył firmę i się dorobił firmy a ty jak kiedyś "Zabraknie" Taty to zginiesz w tym świecie i tak jak pisał "xxl" MC Donalds Ci da szanse :) Biedusy nie chce tego komentować :) Przedstaw się oficjalnie tu a ja przyjdę i Ci powiem w twarz kto jest biedusem :) Trochę nas doceniajcie, nie zabierajcie za byle co, i wyplaty niech będą równoczesne a nie roznice do 600 zl dla danego pracownika z jednego miesiąca na następny. I ta wasza gadka o podwyżkach, ze następnym miesiącu będą, już pol roku po tej gadce nie wiem co z pieniędzmi robic. Jedyna rzecza sa ludzie co tam robia. Przez 3 lata nauczyłem się bardzo wile co za to będę im bardzo wdzięczny szczególnie pewna dwojak co mi przekazala swoja wiedze.

kolo

KARMA was dopadnie!!!!! Nie będziecie szanować pracowników, a tak jest, to się na was zemści. Raz na wozie raz pod wozem.

xxl

za tą pierwszą część wypowiedzi chciałem przyznać ci racje bo sam otwarłem FIRMĘ. Ale druga część to mówi wszystko za siebie.JAKIM JESTEŚ CH.... A TO BOGACTWO TO CI DO GŁOWY UDERZYŁO PAMIĘTAJ ZE JAK PRACOWNIKA NIE USZANUJESZ TO SIĘ NA TOBIE ODBIJE. Żeby nie twój ojciec to byś mył podłogi w MC Donalds. Pozdrawiam wszystkich prywaciarzy.

PEGAZ

chcecie sie dorobic to utwórzcie wlasną firme, ktos wam daje prace a wam w dupie zle... szkoda ze ip komputerów nie ma cieszcie sie ze macie prace biedusy #prywaciarz

Patriota
@PEGAZ

"Biedusy"? - widzę, że następny który dorobił się na rozkradaniu państwa, albo dzięki tatusiowi. Jeśli z ciebie prywaciarz(tak się podpisujesz) to brak w tobie kultury osobistej i najogólniej słoma z butów wystaje. Przez takich jak ty Polska jest obkradana i Polak Polaka w h... robi. "IP komputerów"? taki z ciebie cwaniaczek, że sam się nie przedstawiłeś?

klemens

SŁABO! Zgadzam się, trochę szacunku dla pracowników. W tej firmie się nie dorobisz...tyle.

Mr.

Pracuję w tej firmie parę lat i niestety muszę się zgodzić z poprzednikiem. Obojętnie ile człowiek zrobi i jak się będzie starał, zawsze w [usunięte przez moderatora] źle. Nigdy jeszcze nie usłyszałem aby szef powiedział do kogokolwiek dobre słowo odnośnie pracy, tylko "co się tak z tym [usunięte przez moderatora] , ile masz, ile będziesz mieć". Ja rozumiem, że to praca, a nie przedszkole ale na litość Boską trochę szacunku dla pracowników. No i oczywiście rolowani w bambuko z angażami, tak więc przyjdzie czas na emeryturę, przyjdzie czas na biedę.

bga

pracuje w tej firmie od roku . Miła atmosfera, spoko ludzie , ale jak to u prywaciarza tnie sie koszty tzn: -na umowie 1700 zł a płaci 10 zł za h i przymusowo wszyscy robią 10 h w dniu, czyli wychodzi około 2200 do łapy czyli 1270 na konto reszta do łapy . czyli za dużo na emeryturce nie będzie -przysłowiowe normy (szybciej, ile masz i czemu tak mało) ale i tak każdy poprostu robi swoje i nie zwraca uwagi na te normy . jak uważasz ze to jets czysta robota to nawet sie nie zatrudniaj , to jest produkcja. SZefo też ma swoich pupilków tgz złotych pielgrzymów ale miejsza z tym, brak możliwości podwyżki odgórnie , podwyżki uzależnione są od chumoru szefa .Idziesz do biura gadasz z szefem i on ci gada jaka to bieda i w ogóle . reszte dopisze później bo już mykam

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara - Września

• Jak się pracuje w Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara?

Zobacz opinie na temat firmy Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara?

Kowalski Zakład Produkcyjny Kowalska Barbara
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Kontuszowa 9B
    01-345 Września