Kul-Met Zakład Mechaniczny Tadeusz Kuliś

Szczepocice Rządowe

Opinie o Kul-Met Zakład Mechaniczny Tadeusz Kuliś

ZROBIONY W BALONA

Rozmawiałem z szefem tej firmy o prace. Kazał przyjść rano w poniedziałek z papierami spawacza (mam), a jak się stawiłem to mówi że nie potrzebuje. No chory jakiś !!! Zrobiłem 60km z Piotrkowa - a on nagle, że nie - to chociaż mógł zadzwonić. MASAKRA i jeszcze do mnie żebym wypiep..ał !!! Okazało się że znajomy tam pracuje i mówi - chłopie jak stary się wścieknie to wszystkich po kątach rozstawia !!! NIE POLECAM !!!

ktoś

a z kad mozesz wiedziec jakie sa zarobki jak w kul-met nie pracujesz,cos ci sie przysnilo chyba

Zostaw opinię o Kul-Met Zakład Mechaniczny Tadeusz Kuliś - Szczepocice Rządowe

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kul-Met Zakład Mechaniczny Tadeusz Kuliś