Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski

Adres: ul. Szkolna 31, Czekanów

Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski
0 0 4 5 1

Opinie o Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktor
 Opinia

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można zrobić wiele złego!

TakNie

ANDRZEJ
 Opinia

NIE POLECAM - czas oczekiwania trwa długie miesiace (i tak nie skończone ) ludzie z kosmosu nie odpowiedzialni nie odpowiadaja za swoje zlecenie ,cygania jak z nut . Uciekajcie z daleka od tej firmy

Tak2Nie

MISIU
 Opinia

LUDZIE DALEKO OMIJAJCIE TE FIRME , SZEF JEST OSOBA NIE ODPOWIEDZIALNA ,PRACA NAD ZAMÓWIANA CZESCIA TRWA W NIE SKONCZONOSC I NIE JEST SKONCZONA . CZAS OCZEKIWANIA WIECZNOSC . BAJKOPISRZE W RAZ Z PRACOWNIKIEM .JESTEM PRZEZ NICH STRATNY KILKA TYSIECY . JESZCZE RAZ OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA . NIE POLECAM

Tak3Nie

PAWLUS224
 Opinia

Firma nie kompetentna , za nic mająca klienta . Obsluga nie mila wręcz chamska , NIE POLECAM

Tak4Nie

Zostaw opinię o Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski - Czekanów

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie