Opinie o Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski w Czekanów

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski obstawiają najmłodszymi stażem?

TakNie
Wiktor Nowy wpis

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można zrobić wiele złego!

TakNie
ANDRZEJ Nowy wpis

NIE POLECAM - czas oczekiwania trwa długie miesiace (i tak nie skończone ) ludzie z kosmosu nie odpowiedzialni nie odpowiadaja za swoje zlecenie ,cygania jak z nut . Uciekajcie z daleka od tej firmy

Tak2Nie

MISIU Nowy wpis

LUDZIE DALEKO OMIJAJCIE TE FIRME , SZEF JEST OSOBA NIE ODPOWIEDZIALNA ,PRACA NAD ZAMÓWIANA CZESCIA TRWA W NIE SKONCZONOSC I NIE JEST SKONCZONA . CZAS OCZEKIWANIA WIECZNOSC . BAJKOPISRZE W RAZ Z PRACOWNIKIEM .JESTEM PRZEZ NICH STRATNY KILKA TYSIECY . JESZCZE RAZ OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA . NIE POLECAM

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PAWLUS224

Firma nie kompetentna , za nic mająca klienta . Obsluga nie mila wręcz chamska , NIE POLECAM

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Elba Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Andrzej Wietrzykowski - Czekanów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.