Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o.

Krobanów

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o.

życzliwy 2

Lipa.(usunięte przez administratora)-gdy byli potrzebni,to od swoich pracowników się odwrócili i pozostawili ich samym sobie.Obietnice ,a realia to fikcja!

Lepiej trzymac sie z daleka od tej firmy dno obiecuja duzo a wrzeczywistosci 6.70 euro warunki mieszkalne katastrofa jesli ktos chce wyjechac to nie stej firmy pozdro

zyczliwy

Chłopie dobrze ci radze nie pchaj się w ten interes minie obiecywali stanowisko w swoim zawodzi a robiłem cos zupełnie innego miałem umowę za spawacza a robiłem jako szlifierz 1800 eu a płaca 1100 i w cholerę godzin możesz robic 4 niedziele a za jedna ci zapłacą akord wyrobienia [usunięte przez moderatora] polski kierownik przemyśl jeszcze 2 tygodnie i [usunięte przez moderatora] odrobię straty i niech się wala

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o. - Krobanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o.