Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe s.c. Kasprzyk Roch & Gajewska Jadwiga

Adres: Główna 9, 62-571 Bojanowo Stare

NIP: 6651764658 REGON: 310273689

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe s.c. Kasprzyk Roch & Gajewska Jadwiga

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe s.c. Kasprzyk Roch & Gajewska Jadwiga

Wiesz co się dzieje w firmie Kasprzyk Roch Gajewska Jadwiga S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe? Jak wygląda codzienna praca? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe s.c. Kasprzyk Roch & Gajewska Jadwiga - Bojanowo Stare

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe s.c. Kasprzyk Roch & Gajewska Jadwiga