Opinie o Farm - Mpartner Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Farm - Mpartner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Farm - Mpartner Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farm - Mpartner Sp. z o.o. w Środa Wielkopolska

Chce się dowiedzieć jakie warunki ma mobilny mechanik maszyn rolniczych. W Googlach pokazuje mi, że taka oferta była dodawana pod koniec stycznia ale już nie mogę zobaczyć szczegółów. tu natomiast opinie są przed około dwóch lat, wole być na bieżąco. Czy prócz wynagrodzenia są też oferowane benefity?

Justyna

Ano... widzę, że ktoś zadeklarował jeszcze rok temu jakąś toksyczną atmosferę tutaj ale z tego co tu widzę ktoś podpytał w czym problem i się nie dowiedział, ciekawe czemu? Ktoś pisał nieprawdę i nie wiedział jak pociągnąć wątek czy kiedyś było coś na rzeczy? Da ktoś znać jak aktualnie się tutaj pracuje? Mam na myśli przede wszystkim relacje w biurze i oczywiście zarobki

Xyz Nowy wpis
@Justyna

Opinie negatywne pisane przez konkurencje. Firma posiada stała kadrę. Dużo osob pracuje podand 7-10 lat. Firma szybko sie rozrasta i potrzebuje specjalistow w swoim fachu. Wynagrodzenie adekwatne do tego co wnosi sie di firmy(napewno powyzej rynku)

Paulina Nowy wpis
@Xyz

Mówisz że firma posiada stałą od wielu lat kadrę. Czy jest szansa na zatrudnienie nowej osoby oraz przyuczenie? Czy wymagane jest doświadczenie?

Byly Nowy wpis
@Xyz

Piszesz głupoty i mijasz się z prawdą. Ale z jednym się zgodzę że firma potrzebuje fachowców bo pluki co to nie ma na kogo liczyć tymbardziej że prezes firmy to kobieta.

Widziałam, że firma prowadzi rekrutacje na stanowisko administracyjne.Wiecie może jak atmosfera tam panuje- w biurowcu?, ile osób jst tam zatrudnionych i oczywiście jak "szefostwo"?

Byly
@Kasia

Nie polecam tej firmy bardzo źle się w niej pracuje i jest duża rotacja ludzi

@Były
@Byly

A możesz powiedzieć coś więcej, toksyczna atmosfera to bardzo pojemne pojęcie. Dręczą pracowników? Obciążają za bardzo?

Rmh

Pozytywna firma

Byly
@Rmh

Rmh to bardzo dobre i solidne maszyny .szkoda że firma która je sprzedaje taka nie jest

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Farm - Mpartner Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Eryk

Nie przesadzajmy z narzekaniem. Mamy spoko firmę a czas jest niespokojny więc szanujmy to co mamy.

Czy w firmie jest duża rotacja ?

Nati
@Kasia

50 procent zalogi wymienia sie w ciągu roku

problem

Kolejny raz w dość krótkim czasie poszukiwany jest pracownik na podobne stanowisko biurowe. Aż tak się rozbudowują, czy ludzie odchodzą? Albo szefostwo zwalnia? Jakie są oczekiwania wobec pracownika? Jaka tam jest atmosfera?

Bartosz
@problem

Czy aplikowałeś na stanowisku pracownika biurowego w firmie Farm - Mpartner? W styczniu dodawałeś wpis na ten temat, dlatego pozwolę sobie zapytać, czy robiłeś jakieś kroki ku temu, aby tam aplikować.

Zbigniew

@samojezdny, masz bardzo negatywne zdanie na temat firmy. Jakie, w Twojej opinii, zmiany można wprowadzić żeby wszystkim pracowało się lepiej? Może zauważyłeś również dobre strony zatrudnienia w Farm-Mpartner? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Miałeś dostęp do benefitów pozapłacowych?

samojezdny

Bardzo toksyczna, nerwowa atmosfera, zamordyzm. Brak kompetencji w zarządzaniu większym zespołem. Brak umiejętności w efektywnym przydzielaniu zadań. Przerost formy nad treścią. Bardzo wielkie ambicje i słaba ich realizacja.

Zbigniew

@zniesmakoczony, to co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, czy możesz przybliżyć nam warunki pracy z jakimi spotkałeś się w firmie Farm - Mpartner? Czym dokładnie okazywał się brak kultury innych pracowników? Z wielką ochotą dowiemy się od Ciebie większej ilości informacji, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie.

zniesmakoczony

atmosfera jest zla, bo pracuja tam zli ludzie, bezduszni. miałem nieprzyjemnosc u nich robic i nie chce do tego wracac. masakra, brak kultury. produkty kiepskie a kazali sprzedawac jakby to bylo wysoko na polce. mowie wam - nie.

Rick Frimes

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Przepracowałem tam pare lat i moge śmiało powiedzieć, że atmosfera jest bardzo gęsta i toskyczna. Stres wywoływany przez (usunięte przez administratora) jest nie do opisania - awantury o pierdoły są na początku dziennym.(usunięte przez administratora)Szczerze odradzam.

admin

Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy Farm Mpartner Sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Farm - Mpartner Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Farm - Mpartner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farm - Mpartner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farm - Mpartner Sp. z o.o.?

Farm - Mpartner Sp. z o.o.
  • Jażdżewskiego 24
    63-000 Środa Wielkopolska

Farm - Mpartner Sp. z o.o.