Opinie o Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. w Mirowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. w Mirowice

poiiu

Czy wynagrodzenie ktore oferuja w Mirowicach na OLX tj.od 5500 brutto to są realne sumy?

trui

z tego co widze to praktycznie cały czas szukają i to mnie bardzo zastanawia

Roxi

Mnie teraz oferta się nie wyświetlała, czy te omawiane w poprzednim wątku stanowiska są już stale zajęte? Była tez omawiana kwota 7,000 zł czy to obecnie w miarę maksymalne zarobki czy może jednak da rade nieco więcej? jakie teraz występują standardy odnośnie pracy?

@@Pracodawca

Dodam, że nadgodziny są rozliczane o 50% wyżej od stawki podstawowej.

gracz Nowy wpis

firma w ogłoszeniu proponuje 6500-7000 brutto wynagrodzenia praca system czterobrygadowy. Realnie na umowie na okres próbny masz 25zł brutto stawkę godzinową dodatki i premie przepisową co ma dać te 6500 miesięcznie . praca system 4 brygadowy weekendy i święta w pracy. Ja umowy nie podpisałem bo minimalna stawka w roku 2024 jest 27zł od lipca 28 brutto ponadto minimalna podstawa i premia prowizyjna to niete czasy

@gracz

To ja ciekaw jestem skąd masz ofertę, bo ja jak widziałem na pracownika produkcji to było wpisane nie 7 000 zł tylko 8 000 zł. chyba, że jest tak jak piszesz i właśnie podwyższyli stawki po prostu? ja dopiero od wakacji będę szukał to ciekawe co od lipca się pozmienia

Z jakich przyczyn ktoś kiedyś nawiązywał do ofert z grudnia? Mnie żadna z tamtego jak i tego okresu się właśnie nie wyświetlała a chce się rozeznać za ofertami gdzieś na wiosnę. Będą wtedy planowane jakieś nabory? Chyba, że trzeba czekać na rotacje lub może przewidywany jest rozwój?

Roxi

@Roxi

Stawka 7000 zł brutto na stanowisku produkcyjnym to raczej górna granica wynagrodzenia przy nominalnych godzinach pracy. w przypadku nadgodzin wynagrodzenie dochodzi do 10 000 zł brutto.

@@Pracodawca

Wow! A czy na nadgodziny można zostać dobrowolnie każdego dnia? Jak często jest taka możliwość, aby sobie dorobić? I ile takich dodatkowych godzin trzeba zrobić w miesiącu, aby dostać to około 10 000 złotych brutto?

@Pracodawca

Generalnie kierownicy zakładów nie mają problemu z tym, aby przydzielać nadgodziny. Co prawda średniomiesięcznie nie może ich być więcej niż 34h, także wychodzi, że w jednym miesiącu wyjdzie ponad 34 nadgodzin ale w kolejnym musi już być ich mniej. Przy 34 nadgodzinach pensja powinna wyjść w okolicy 8000 zł brutto.

@Pracodawca Nowy wpis
@@Pracodawca

Dodam, że nadgodziny są rozliczane o 50% wyżej od stawki podstawowej.

Agata
@poiiu

No ale skoro takie oferują to czemu mieliby kłamać? To chyba by renomę mocno im psuło, prawda?

pytanie czy to wynagrodzenie z za przepracowanie 160 godzin w miesiącu-czy 240

Agata
@poiiu

I co udało się tę zagadkę ostatecznie rozwiązać? Pytam, bo znowu jest ogłoszenie i podali do ma 7 tys, więc wzrosło? Ktoś odniesie się przy okazji do bieżącej rotacji skoro znowu szukają?

trui

z tego co widze to praktycznie cały czas szukają i to mnie bardzo zastanawia

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
nierób

Pracując w systemie 4 brygadowym świeta 1maj 3maj-też są dniami roboczymi?

Magdalena

Cześć, przyszłam bo wiem, że jest ogłoszenie na pracownika produkcji. Ile zarobi taka osoba teraz w Miropasz? Chcę wiedzieć, jak wypadają na tle innych.

Kazik

W tej firmie zarobki są (usunięte przez administratora) jak na dany region ale atmosfera pracy jak i koleżeństwa jest na poziomie przedszkola. Nieważne czy człowiek jest ambitny czy pracowity jeśli nie podpasujesz odpowiednim osobom nie masz co liczyc na normalną pracę.

Dlaczego uważacie że premię można mieć tylko jak ma się rodzinę jako brygadzistę, kierownika? To oni rozdają premia, a nie jakiś szef czy dział kadr? Kto o tym decyduje? Dla mnie to nie brzmi zbyt przekonująco..

Seweryn

Jak będziesz miał kogoś z brygadzistów i kierownictwa w rodzinie,to i premia będzie jak należy i awans możliwości;)

Pracownik Pszczonow

Zakład w Pszczonowie bardzo zadbany, czysto aż miło przebywać. Pracownicy bardzo mili i pomocni. Brygadziści i kierownictwo zawsze służy pomocą! Pozdrawiam

Norbert

Omijać szerokim łukiem ! Nie zależnie ktory to by nie byl zakład omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Kompletnie nie potrafiący zarządzać ludźmi tam pracującymi (usunięte przez administratora) Obecnie ludzie zatrudniają sie na godziny można by rzec, ponieważ dziękują za prace juz po pierwszej lub dwóch godz.pracy rzadko kto wytrzymuje do końca zmiany. Nie szanują kompletnie ludzi . Szkoda zawracać sobie głowe pracą w tej firmie zdecydowanie nie polecam. Pozdrawiam.

Kadry
@Norbert

Mam pytanie. Którego zakładu dotyczy Twoja opinia. Jest to dla nas ważne, aby unikać tego typu sytuacji w przyszłości. Pozdrawiam

Cera
@Norbert

W którym zakładzie byłeś?

zarząd
@Norbert

Bardzo przykro czyta się tak niesprawiedliwe komentarze na temat naszej firmy, a ponieważ padają tutaj nieprawdziwe oskarżenia czuje się w obowiązku odpowiedź na nie. Po pierwsze, inwektywy rzucane pod kierunkiem kierowników i ich sposobie zarządzania przez osobę, która jak twierdzi pracowała kilka godzin są bardzo niewiarygodne. Nasza firma jest dumna z naszej kadry zarządzającej oraz większości pracowników na naszych zakładach, którzy poświęcają się, aby firma cały czas się rozwijała i odnosiła coraz większe sukcesy. To dzięki nim firma jest w tym miejscu, którym jest, dlatego gdyby pracownicy masowo rzucali pracę po kilku godzinach, firma nie byłyby stanie operować, ani się rozwijać. Po drugie, nie stosujemy (usunięte przez administratora). Nikt z naszych pracowników nie jest zmuszany do pracy, każdy pracuje z własnej woli i jeżeli warunki pracy i płacy mu nie odpowiadają może szukać pracy na wolnym rynku. Tutaj, należy dodać, że wynagrodzenia i dodatki płacowe są konkurencyjne i generalnie nie mamy problemów z utrzymaniem dobrych pracowników. Oczywiście rotacja jest, ponieważ nie każdemu pasują warunki pracy w zakładzie o takiej specyfice. Podejrzewam, że Pana komentarz został napisany pod napływem negatywnych emocji, jednak proszę na przyszłość uważać na tak niesprawiedliwe uwagi oraz obelgi kierowane w kierunku innych firm czy osób.

@Norbert

(usunięte przez administratora).wstyd ....a ja pracuje kilka lat ...Nie mam w planach rezygnacji chyba że mnie zwolnią bo przegne....A ja polecam bo warto...

Robert
@Norbert

Głupoty piszesz . To jeden z lepszych zakładów Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę pensja zawsze na czas jak ktoś chce pracować będzie pracował.

Jakie są realne zarobi początkującego pracownika produkcji?

Krasnostawianie

Filia w Krasnymstawie nie przestrzega zasad ochrony środowiska. W każdy weekend smród w całym mieście jest nie do zniesienia. Czas aby ktoś się tym zajął.

R
@Krasnostawianie

Mieszkam 2 km w linii prostej od zakładu Miropasz nic nie czuć ten smród wychodzi z oczyszczalni ścieków ... w Borku nie da się swobodnie przejść taki zapaszek tam panuje.. ale jakaś dewota od rydzyka nie zna problemu to pisze ze miropasz bo co innego..(usunięte przez administratora)

Miastowy

Byłem koło zakładu wcale nie śmierdzi. Śmierdzi z oczyszczalni, sami się przyznają na swojej stronie. http://pgkkrasnystaw.pl/

Daria

A kogo firma poszukuje? Jake uprawnienia są niezbędne?

olek

dobra firma; zarobki dla kierowcy to ok 4500zl netto po okresie próbnym ok.220 godzin miesięcznie, a na produkcji ok 2.500-3.000 netto; płacą na czas, płacą za nadgodziny i wszystko legalnie; tylko do zapachu trzeba się przyzwyczaić.

TW
@olek

TW. Jak zwykle najwięcej ma do powiedzenia osoba ktora nie jest i nie byla związana z tą firmą np.Olek. Zarobki kier. opiewają na 4000 tys jeżeli wypracujesz min.230h i nic nie rozwalisz w aucie bo za wszelakie uszkodzenia kiero pokrywa z pensji! Chociaz jeden dzien na L4 to juz masz 1/4 pensji w plecy. Pracuje sie przeważnie po 250h do 280h a i zdarza sie ze więcej. Praca od poniedziałku do niedzieli włącznie graniczy z cudem aby mieć chociaż jeden weekend w m-ącu wolny. Pracownik produkcji zarabia od 2200zl do 2800zl wszystko uzależnione jest od humoru Pana Prezesa. Produkcja pracuje 7dni w tyg.praca zmianowa a smród nie wielu jest w stanie wytrzymać ludzie przychodzą powąchają puszczą nie jedno krotnie pawia i wieją az sie za nimi kurzy przyjęcia w zasadzie sa non stop. Sam po półrocznej przerwie (L4) zastanawiam sie czy nie poszukać sobie innej pracy ciężko go wytrzymać ten "zapaszek" i to ze jest mało wolnego. Tak myślę ze pod pseudonimem Olek kryje sam właściciel Miropaszu i robi reklamę bo ostatnio cieniutko z chętnymi do smrodkowa.

michal
@TW

Panowie co do kierowców szukają z okolic Grójca czy np z drugiego oddziału w Krasnymstawie ?? i jak praca wygląda dla kierowcy ?? zjazdy codziennie na bazę ??

rk
@TW

witam co do komentarza TW odniosę się w ten sposób że sam pracuję na produkcji i fakt pracuję 7 dni z rzędu póżniej 2 dni wolne racja że mało wolnego ale jeśli chodzi o zarobki to żadne 2200 tylko jeśli już to 3200 a nawet i do 3500 zależy od miesiąca.zapach jak to zapach idzie wytrzymać a pieniądze nieśmierdzą lepsze to niż budowa czy cersanit.pozdrawiam

Jest to rzetelna firma prowadzona przez ludzi, którzy zawsze wywiązują się z umowy, zarówno słownej, jak i pisemnej. Płatności zawsze wykonywane są na czas. Mimo, że pochodzę z Krasnegostawu i prowadzę tutaj swoją działalność nie wiedziałem, że właśnie w naszym mieście znajduje się tak nowoczesny i zautomatyzowany zakład produkcyjny. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Dawid

Zachęcam do napisania opinii na temat firmyZakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński w Mirowicach. Chętnie dowiemy się jak teraz rozwija się ta firma oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje. Może posiadacie informacje o dodatkach płacowych u tego pracodawcy, zapraszam do pozostawienia nowych komentarzy w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. - Mirowice

• Jak się pracuje w Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.?

Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.
  • Leśna 4
    05-600 Mirowice

Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j.