Chemi-Plon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa

Giżycko

Opinie o Chemi-Plon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa

kontrahent

Co tu dużo pisać... Firma Chemi-Plon z Giżycka nie płaci swoich zobowiązań. Zamówili towar i cisza, pracownicy zbywają i kłamią. Nie polecam.

mirco
@kontrahent 24.10.2015, 23:37

No nie da się ukryć że nie płacą. Raz Prezes odebrał telefon bo nie wiedział kto dzwoni, za drugim razem pewnie sobie zapisał bo potem już więcej nie odbierał. Przez sekretariat, "dzisiaj go nie ma". Tyle że ja wredny jestem więc tych kilkanaście stów, odczuje bardzo mocno. Podsumowując. Zapier..., ukrywa się, więc zwykły ZŁODZIEJ!

Twoja wiedza kształtuje rynek pracy. Opowiedz innym o firmie Chemi-Plon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa na naszym forum.

Zostaw opinię o Chemi-Plon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa - Giżycko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemi-Plon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa