Opinie o Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. w Szczejkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. w Szczejkowice

Porażka

Firma niewypłacalna, o swoje pieniądze prosić się trzeba.. nie polecam nawet największemu wrogowi. O warunkach pracy nie wspomnę.

@Porażka

Możesz rozwinąć? Czy często zdarzają się opóźnienia w wypłatach, czy to jednorazowa sytuacja? Na ich stronie cały czas wisi ogłoszenie o naborze dla kierowców C i CE, co może sugerować, że jest spora rotacja. Chyba, że firma tak mocno się rozwija w ostatnim czasie?

Fabian Nowy wpis

Podobno firma zalega z wypłatami dla pzrwonikow. Przynajmniej taki znalazłem komentarz. Z tego co widzę ciągle wypowiada się ta sama osoba że zakończyli działalność i nie przyjmują ludzi a ja widziałem ze niedawno szukali kierowcy kat CE. To jak jest teraz? Poprawiło się czy nie ma co interesować się robotą?

Hmmm no nie wiem, bo szukałem info w rejestrach firm i mają status czynny, więc chyba jednak działają. Ja szukam tu jakiś informacji o pracy kierowcy CE. Moze ktoś wie, czy faktycznie nie istnieje i nie ma po co wysyłać cv, czy jednak zatrudniają i szukają pracowników?

Humble

Firma to porażka brak wypłaty dla ludzi same nerwy auta totalne złomy. Tego nie da się opisać tyle tego jest . Takich firm już nie ma nigdzie !!!!. W razie pytań udzielę wszystkie informację by nikt się (usunięte przez administratora) tam .

@Humble

Jak to nie ma wypłat dla ludzi, chodzi o to, że kasa jest nie na czas czy że wcale nie ma wynagrodzenia? Jak faktycznie jest, to mnie zastanawia, dlaczego ktoś tu pracuje, jak są kłopoty z finansami. Wyżej ktoś pisał, że firma upadła, może to dlatego.

Humble Nowy wpis

No tak to nie ma wypłaty bo chłop nie ma kasy jest bankrutem upadła firma co tu tłumaczyć czego ktoś tu nie rozumie ... mi jest winny za 3 wypłaty każdy poszedł do pip itd . Po co ktoś w ogóle pyta o tą firme po tych komentarzach szok

Czy w Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Humble

Dziwne ze ktoś po komentarzach naszych jeszcze pyta o tą firmę!!!. Firma upadła ludzie w tym Ja nie dostali wypłaty. Mechanicy kierowcy ochrona Biuro czy coś więcej trzeba???

Malwina
@Humble

Z jakiego czasu te zaległości, tylko z jednego miesiąca? A można wiedzieć co było powodem upadłości, właśnie te problemy z wypłacalnością? Jest szansa, że firma zacznie jeszcze działać? Jeszcze dopytam o pracowników; wszyscy dostaliście wypowiedzenia w tym samym czasie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Porażka

@Porażka

Ja też tu pisze o stanowisku Kierowca kategoria CE. Wpadłam na ogłoszenie w internecie sprzed kilku lat. I wtedy pensja podana była 6000 - 8000 zł brutto. A czy przez ten czas podnieśli widełki płacowe? Albo dodają do tego jakiś bonus inflacyjny czy coś takiego? I za te orzeczenie psychologiczne i zrobienie tego to płaci kandydat czy firma?

Humble

Płaca jest wyższa za badania płaci firma pozdrawiam

Krystyna
@Humble

Hm, a możecie podać, ile obecnie wynosi kasa, skoro jest wyższa, niż ta podana? Konkrety można? Widełki chociaż? I co do badań, to ile czasu ma pracownik, aby te badania zrobić? Trzeba je koniecznie zrobić przed podpisaniem umowy, czy chwilę potem też można?

Morświn

Tragedia. Brak szacunku do pracownika. Nie chodzi o wchodzenie sobię w (usunięte przez administratora) ale traktujmy się jak ludzie.

Gadżeciaż
@Morświn

Nie polecam pracy w tej firmie brak szacunku ze strony szefa (rozmowa jest tylko fajna jak się przyjmujesz do pracy później szef unika pracowników pod każdym względem) wynagrodzenie nie zawsze na czas stan techniczny(wujek podbija przeglądy na stacji diagnostycznej nawet jak nie ma czym hamować nie wspomnę o luzach i jeździen na drutach mam wszystko udokumentowane!!!...) jak i czystość samochodów ma wiele do życzenia !!! Problemy podczas tankowania na stacjach "karty nie przechodzą" Cieknące kontenery na porządku dziennym!!! NO I NAJWARZNIEJSZA INOFORMACJA ZA JAZDĘ TAKIM ZESTAWEM POJAZDOW ODPIWIADA KIEROWCA NIE TYLKO PODCZAS KONTROLI ALE TAKZE PRZY WYPADKACH!!!

Krzysiek

Praca super, wynagrodzenie na czas i to duże, miła atmosfera, szefostwo szanujące pracowników, PLOECAM

Krystyna
@Krzysiek

No brzmi to bardzo zachęcająco tylko czym dla Ciebie jest duże wynagrodzenie? Podasz konkrety?

Mario
@Krzysiek

Ile zarabia koerowca ?

Maria
@Mario

A tu tylko kierowcy są? Bo może on z biura jest, fajnie jakby warunki też tam ok były. A o jaką kategorię pytasz, bo mają C i C + E z tego co się orientuję, więc chyba wypłata się różni?

Maria

Ale co na to wskazuje, że nie dotyczy? Firma nie dokonuje żadnych transakcji z innymi?

Gogol

Dobry pracodawca ma swoje wymagania tylko, że niektórzy biorą to za brak szacunku do pracowników!!

Skrajny Pop...
@Gogol

Gogol... subiektywność ma to do siebie, że zależy od punktu siedzenia, wtedy ma sie inny punkt widzenia. Prezes siedzi, Robol stoi. Może jednak faktycznie weź pod uwage, że Ludzie maja powody do tego, żeby poczuć się NIEPOSZANOWANYM? TRAGEDIA.... !

KOWALSKI KANDYDAT
@Skrajny Pop...

Masz Rację problemy swoje niech zostawia w domu Tak samo jak mówią i oczekują tego oni a wydzierać mordę to na swoje dzieci i Żonę Rodzinę może. A NIE NA PRACOWANIKA KTÓRY ZARABIA NA NIEGO CHYBA ŻE PRACOWANIK NIE SZANUJE TO CO INEGO ALE ZAZWYCZAJ JEST INACZEJ!

Szalony gotowy

Droga pani prezesowa(usunięte przez administratora) Proszę trochę więcej szacunku i kultury dla kierowców ogòłem pracowników.

Alkokierowca

Co tu opiniować jak tu już Ukraińcy nie chcą pracować,a stare wygi wiecznie się zwalniają veni vidi vici Hehe prezesowie

Joanna
@Alkokierowca

Mimo wszystko, nalegam byś podzielił się z użytkownikami Twoim doświadczeniem związanym z pracą w Mikasa S.C. Kazimierz Mirosława Salamon. Napisz, jak oceniasz stawiane przez firmę warunki zatrudnienia i atmosferę w niej panującą. Dzięki temu Twoja wypowiedź okaże się wartościowa i pomoże zainteresowanym pracą w niej w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Może zaczniesz od kilku słów na temat rodzaju umowy, na jaki mogą liczyć nowo zatrudnione osoby? Zachęcam.

Stefan

@Kierowca, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Na forum zabronione jest używanie obraźliwych słów w stosunku do innych. Ponadto nie wnosi zbyt wiele informacji na temat pracy w Mikasa. Zachęcam do dodawania komentarzy, które będą merytoryczne i zgodne z regulaminem.

Olbrzym

Chamskie zachowanie kierowców

Duzy

Płaca 40 gr za km to jakaś pomyłka każda sobota w pracy jak zjedziesz w piątek w nocy to jesteś gość logistyki nie ma.Stanie na rozladunku za darmo i to nie wiesz czy 3 gh czy 13 gh.Niestety duża rotacja kierowców mimo nowego taboru.Nie polecam.

Husarz

Pracowałem tam jako kierowca ale po czasie zrozumiałem że niema sensu dalej tkwić w tej firmie zero szacunku dla kierowcy a o warunkach bazy niewspomnę Totalny armagedon

admin

Jesteś doświadczonym pracownikiem? Znasz dobrze firmę Mikasa S.C. Kazimierz Mirosława Salamon? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. - Szczejkowice

• Jak się pracuje w Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k.?

Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k.
3.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Gliwicka 16
    44-246 Szczejkowice

Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k.