Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.

widek

Zakład beznadziejny. Mobing na każdym kroku. Jeden na drugiego patrzeć nie może. A pensje głodowe.

Wiśnia
@widek 17.05.2017 20:18

Tego, który stosował mobbing już nie ma :)

Szczcinianin

HAHA. Najgorsze miejsce pracy jakie w swoim zyciu widzialem. Tylko idiota tam pojdzie pracowac. Skladasz na operatora wozka, na miejscu dowiadujesz sie ze musisz zalozyc dzialalnosc gospodarcza zeby moc tam sprzatac, a to jeszcze nic. Jak widze takie miejsca pracy, to jestem za tym zeby do Szczcina wrocil niemiec i wyrzucil te komunistyczne ryje na bruk.

jatam
@Szczcinianin 02.12.2016 13:14

Nie w chłodni takie warunki,złożyłeś ofertę do firmy która pracuje na jej rzecz.Oni sprzątają robią remonty,ale część ich ludzi jest operatorami.tam muszą zakładać działalność.

ajajaj

Napisał ktoś kto tam nie pracuje. Jak się domyślam. W sezonie jesienno zimowym praca po 14h od pn do pt!

W pełni mogę potwierdzić powyższą informację. Stabilna praca wśród normalnych ludzi. Obecne kierownictwo rozsądne i wyważone, nakierowane na człowieka. No, może trochę za mało płacą. Ale nie ma steresu, że firma zniknie.

Zostaw opinię o Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.