Opinie o Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. w Szczecin

Odchodzacy Nowy wpis

Praca jest specyficzna, nie jest ustalony czas pracy, niekiedy praca jest układana niechlujnie, przekładająca czynności które można było zrobić od samego rana na później, co kończy się robieniem albo wszystkiego na ostatnią chwilę, albo pozostawieniem w pracy na dłużej niż 8 godzin, z nielicznymi przypadkami pozostawiania nawet drugie tyle. Zarobki są małe w porównaniu do innych miejsc tego typu, a podwyżki przychodzą stanowczo zbyt rzadko. Premie są uzależnione od pozostawania w pracy dłużej, więc ci którzy mają ambicje zarobić więcej na swojej pracy (nadgodziny+premia) mogą to tutaj zrealizować. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z problemów i widać, że stara się poprawić warunki pracy i płace, jednak te zmiany odstraszają nowych pracowników, który tutaj przychodzą. Na pewno nie można narzekać na kolegów i koleżanki z pracy, panuje przyjemna atmosfera.

Przemek Nowy wpis

Pracowałem w Chłodni i mogę powiedzieć że jest to najgorsza firma bo pracuje tam kadrowa wredna bo mistrzowie Andrzej czy Robert są wporzadku i więc kto pracuje to niech się zwolni puki nie wydarzył się wypadek przy pracy bo później będą problemy żeby to pies. kadrowa zgłosiła.

Były Nowy wpis
@Przemek

To jest prawda czemu ta p.kadrowa jest nie miła bo reszta mistrzów jest ok i pracowników na glazurowni jest spokojna praca ale na przeladunkach nie i nie wiesz o której skończysz, bo po 8 godzinach nie wolno tobie pójść tylko musisz się pytać.

Ch Rypin

Wiekowa ruina techniczna, podstawy są aby to rypło. Ale zwarty zespół techniczny da rade. Życzę powodzenia. A donoszą bez umiaru, te zaplecze techniczne się wypali.

Ewelina
@Ch Rypin

Napiszesz na ile zmian pracuje się w Chłodni? Będę wdzięczna za info.

Ch Rypin
@Ewelina

Zmiany technicznych są zgodne z grafikiem pracy, a co do usługowych to niby dwuzmianowa praca. Ilość godzin pracy u nich jest nie znana. Dużo czynników zewnętrznych ma wpływ. Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest źle. Tworzona jest zła atmosfera, no i te bezsensowne donosicielstwo . Wołają o pomstę do. ..... wiadomo gdzie. Ukłony dla godnych zaufania ludzi, tylko którzy to są?

Były Nowy wpis
@Ewelina

Jedna zmiana od rana do wieczora.

Niko

Nie Polecam Pracę w chłodni szczecińskiej a szczególnosci na dziale technicznej. Atmosfera Bez najdziejna naprawdę trzeba być z dezperowany Że by tam pracować.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Piotrek

Praca faja , są czasami złe dni , bo to wynika z naszych prywatnych sytuacji. Ekipa w pracy (usunięte przez administratora) Zawsze się ktoś pojawi do pomocy. Pozdrawiam Pana Andrzeja , R, P, M - fantastyczni Mistrzowie i zawsze można iść z problemem do nich - wytaczacza. Kadrowa wredna!!!

Andrea

@anonim a problem jest tylko z tą jedną osobą ? Reszta współpracowników jest ok ?

John

Praca ciężka jedynie na produkcji u p. J Jest ok

Olga
@John

W związku z pracą w trudnych warunkach firma gwarantuje swoim pracownikom posiłki regeneracyjne?

komorowy

popieram to co mówi "nowy" praca po kilkanascie godzin po 8 godzinach trzeba isc do biura i pytać o zgode wyjcia do domu normalnie masakra a pracownicy zamiast się buntować boja sie ze stracą prace taka prawda jesli jestes mądry nie idz sie zatrudniać w chłodni Szczecinskiej

nowy

praca w chłodni szkoda gadać pracuje i wiem praca od 7 do ? kierownik Pan A i zastepca Pan R nie nadaja sie do niczego tak jak ich podwładni tak zwani majstrowie i majstrowe jedna to dziewczyna zastepcy kierownika robi co chce i masz to wykonać mała placą baaaaardzo duzo wymagają stres jak cholera i tylko gadaj jak sie nie podoba to sie zwolnij. Żeby wyjsc do domu po 8 godzinach to trzeba pytać o zgodę wiec nie radze tu pracować (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zielony Kamil i reszta elektro

Na dziale elektro-tech jest kilka osób którzy pracują tam chyba za kare.... pojęcia o zawodzie nie mają, a kasę chcą brać za dwóch....

Ło jeju
@Zielony Kamil i reszta elektro

Ja piedrolę! Tak z czystej ciekawości - za co Ciebie wybejali?

Mikołaj
@Zielony Kamil i reszta elektro

Widzę, że znasz firmę od środka, co możesz mi powiedzieć na temat Chłodni Szczecińskiej? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego dla osób bez większego doświadczenia? Daj znać, liczę na Twoją odpowiedź.

Zaległy walenty
@Ło jeju

Za twój brak pracy...

Witam. Jestem byłym pracownikiem. Pragnę wszystkich ostrzec przed Panem który tam pracuje mianowicie Waldemar L. Nie bez powodu ma ksywke Depresja. To najgorszy z ludzi do każdego się uśmiecha a za chwilę wbija nóż w plecy. Wymyśla rzeczy które nie mają miejsca, kłamie i na dodatek wszystko zgania na innych. Wszyscy są jego wrogami bo zabierają mu godziny a trzeba dodać że za jedną godzinę dał by się pociąć. Nie ma nic gorszego jak wymyślać rzeczy żeby odwrócić od siebie uwagi... Tragedia...

Były pracuś .

Byłem tam i pracowałem nie dawno na dziale technicznym, rządzą tam tzw. Królewny z biura z prezesową na czele p. Dybus, a dalej p. Pyzio itd. należy uważać co się robi i co się mówi przy tak zwanym panu elektryku (ciasteczkowy) S. Fiut od nazwiska, facet biega z ciasteczkami do babińca na górę i na wszystkich nadaje, pewnie gdyby nie to to już by nie pracował bo takie są tam realia kto nie umie się panią podlizać – To nie jest dobrym pracownikiem . Rządzi tym wszystkim jeden wielki babiniec i jak to z kobietami bywa kobieta zmienna i drażliwa jest, rotacja pracowników bardzo duża od kierownika do zwykłego pracownika. A na dziale technicznym to trzymają przedemerytalnych, maszynownia chłodnicza do najnowszych perełek już nie należy i tylko patrzeć jak coś tam wyleci w powietrze od tego amoniaku, cała ta Chłodnia to jeden wielki skansen . Nie polecam atmosfera toksyczna ludzie donoszą jeden na drugiego wykonujesz prace związane nie z tym co masz napisane w angażu np. palnie w piecu w zimę na nocnej zmianie żeby panie z biura na rano miały ciepło a jak spadnie temperatura o jeden stopień to już telefon z góry i reprymenda bo tak też bywało parodia :) Jak już ktoś podjął tam pracę to uważać na Ciasteczkowego .

notakaprawda

Coś w tym jest.

niewierzem
@Były pracuś .

Myślę że nadal tam pracujesz i chcesz odsiebie odwrócić uwage kosztem innego.

Jacek
@Były pracuś .

Z całym szacunkiem. Można kogoś nie lubić, można nie zgadzać się z jego poczynaniami - ale publicznie się z nim rozliczać? Mówiąc delikatnie, nie po sportowemu. Nie bronię tutaj nikogo i nie jestem przeciw nikomu - moje doświadczenia zostawiam dla siebie, a jak do mnie podchodzą i współpracownicy i kadra świadczy tylko o nich samych. W każdym razie 3maj się.

Kamil
@Jacek

Wiecie coś na temat warunków zatrudnienia, które aktualnie oferuje firma Chłodnia Szczecińska? Chciałbym dowiedzieć się, na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniona osoba. Ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się pod tym kątem?

Gutek

Myślę, że zamiast narzekać warto docenić , że firma jest dobrym pracodawcą!!

Zwykły pracownik

Witam , jako że pracuje dłuższy okres na tym magazynie pozwolę sobie wyrazić opinie, zaczynać od kierownika który nie ma bladego pojęcia o swoim stanowisku pracy , nie obrażając nikogo Ale kompletnie nie nadaje się do kierowania zespołem, nie potrafi zorganizować pracy jak i pozwala wejść niektórym pracownikom na "glowe" , rozmawiając z nim trzeba mieć na uwadze to co się mówi bo potrafi całkowicie przekształcić zdanie na swoją korzyść brzmi to absurdalnie ale jest w pełni potwierdzone przez resztę osób które są lub były zatrudnione , godziny pracy nie są dla mnie problemem Ale pracując średnio po 15h-18h powinien mieć na uwadze że niektórzy nie posiadają auta i nie są w stanie załatwić spraw w między czasie , prosząc o wolne jest wielki problem, trzeba się tłumaczyć jak w szkole , to jest nie do pomyślenia , byc może SZANOWANY PAN KIEROWNIK nie ma nic na głowie to nie znaczy że pracownicy są wolni od spraw codziennych . Uważam że na miejsce Pana A. Powinien wejść zastępca kierownika który O niebo więcej ma w głowie A nie na papierze . Praca Nie należy do najgorszych lecz aktualna organizacja I brak szacunku do człowieka zniechęca. Myślę gdy nastąpiła by taka zmiana stołka byłby ogromny plus dla chłodni , praca byłaby praca , kończąc swoją opinię chciałbym dodać iż połowa ludzi zatrudnionych tam to chyba ma zacofanie umysłowe tacy ludzie nie powinni dostać uprawnień na wózek czy na cokolwiek czym można się poruszać, strach iść przez magazyn .

Zielony Grzesiek

Nie polecam tam podejmowac sie pracy. Nie dosc ze musisz siedziec od rana do wieczora to jeszcze wielkie pretensje za spoznienia robiac 2 dniowki w jeden dzien. Kierownik dzialu uslug nie ma pojecia wogole o swoim zawodzie. Nie umie podejmowac zadnych decyzji. Nie potrafi dysponowac ludzmi oraz praca. Czlowiek nie odpowiedni na takie stanowisko i taka odpowiedzialnosc. Nie ma tam zadnego szacunku do czlowieka. Pracownicy ktorzy sa na umowie pozwalaja sobie na wszystko od spozywania alkoholu i palenia w komorach podczas wykonywania swoich obowiazkow jakimi sa wydawanie towaru oraz jego przyjmowaniem. Podczas kontroli pracy kierownik kaze takiemu pracownikowi schowaniem sie na jakis czas az do momentu konca kontroli. Jezeli jest ktos chetny podjecia sie tam pracy robi to na wlasna odpowiedzialnosc. Nie polecam pracy tam i wspolpracy z takim kierownikiem dzialu uslug. Dzial techniczy w podobnej sytuacji. Odradzam tam prace

niewygodny

Nic sie nie zmieniło . Pensja niska a musisz robić oprócz swoich obowiązków rzeczy na których sie nawet nie znasz,a jak nie to wyrzucom.Zwolnienie lekarskie nie jest też dobrze widziane. Te osoby które pracujom na sztaplarkach robiom nawet po 16 godzin,a rano muszom być w pracy.Nie polecam wogóle.

Omomom
@niewygodny

W szkole tez pewnie duzo zwolnien miales :) takiego kubka dawno tu nie bylo...

Jacek
@niewygodny

Może UŻONT pracy miałby jakieś oferty.

Balwan

Praca jak każda ,ale pracować trzeba miła atmosfera ludzie ok

Ktoś Ważny

Mobbing , wyzysk ii ogólnie kołchoz jak jest sezon czyli teraz.Zrobisz dwie dniówki w jeden dzień to jeszcze im mało i czemu towaru nie przyjmujesz...Człowiek nie maszyna wyspać się i odpocząć musi! Człowiek nie żyje tylko po to żeby pracować. Ogólnie to nie polecam przyłym chętnym pracy w chłodni....

@Ktoś Ważny

Piszesz o mobbingu, a to bardzo poważne oskarżenie wobec pracodawcy Chłodni Szczecińskiej. Czy możesz podać przykłady tego typu sytuacji? Aby nie było żadnych nieporozumień oraz nieścisłości podam tu definicję mobbingu z Kodeksu Pracy. Powiedz proszę, czy rzeczywiście tego typu sytuacje mają miejsce w chłodni. Mobbing - oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Jeśli rzeczywiście jest tak, jak mówisz, zachęcam do skorzystania z nowej funkcji na forum, którą odnaleźć można poprzez baner "zero tolerancji".

masz

Nie ma ludzi do pracy a dyrekcja lata z alkomatami ale widzi tylko tych co są nie wygodni bo muwiom prawde.

Też bym się napił
@masz

To są takie typowe polowania na czarownice. To znaczy czarownica lata z alkomatem ale tylko za wybrańcami. W tym zakładzie zawsze się piło. Wiadomo jak jest zimno to trza się rozgrzać. Jeśli chodzi o mówienie prawdy to zawsze było z tym na bakier.No i jak powiesz prawdę to masz przechlapane.

@Też bym się napił

O jakim konkretnie mówieniu prawdy mówisz i komu? Czy w Chłodni Szczecińskiej picie alkoholu jest na porządku dziennym? Nie jest zgodne z zasadami BHP stąd pytanie. Pamiętaj, że za pisanie fałszywych oskarżeń na temat pracy grożą sankcje.

@byledojutra Będę wdzięczna, jeśli rozwiniesz nieco swoją opinię. Co rozumiesz przez "pracę pod groźbami"? Ten zarzut brzmi bardzo poważnie, dlatego proszę Cię o przytoczenie konkretnych sytuacji, które spotkały Cię w firmie Chłodnia Szczecińska. Dzięki temu Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

pati
@Ewa

Och,chyba kadrowa poczula sie urazona, choc dobrze wie o co chodzi

byledojutra
@Ewa

Nie długo inni wyjaśnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.?

Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.
  • Bytomska 7
    70-603 Szczecin
  • NIP: 9551908591 REGON: 811702409 KRS: 0000038389

Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.