Opinie o Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. w Wrocław

monterex

ta firma to porazka. jak chcesz sie tu 'zatrudnic' to wiedz, ze staniesz sie (usunięte przez administratora) firmy. jedyna roznica jest taka, ze ci placa za to. masz byc na kazde zawolanie, o kazdej porze dnia i nocy. beda cie nekac telefonami nawet w nocy z powodu jakiejs (usunięte przez administratora) z momentem rozpoczecia zmiany dowiesz sie, ze jedziesz w delegacje 400km dalej. firma ma za nic ludzi i ich zycie osobiste, wymagaja tu pelnego poswiecenia pracy i tylko pracy. masz plany, urlop, rodzine? trudno, poczekaja. sciagna cie z urlopu, bo sobie nie radza. najlepiej jest nie planowac nic po pracy, bo nie znasz dnia ani godziny kiedy beda ci truc (usunięte przez administratora) albo kazac fatygowac sie do firmy.

@1312

Zmiana działu z magazynu na jakiś inny? Ale na jakie tak w ogóle w takim razie jest opcja? nie trzeba mieć jakiś innych kwalifikacji czy cos? chyba ze tu normalnie przeszkolą? Koniec końców czy to oznacza, że firma jako Pracodawca jest w takim razie ok, skoro chcą zostać? Jakiś konkretny dział polecacie?

Ja tam pracowałem.

Jestem w tym momencie bezstronny, bo zakończyłem współpracę z Rekordem z końcem roku. Pod kątem zarobków i terminu wypłat - nie można mieć zarzutów. To co ustalone zawsze zapłacone. Zarobki na stanowiskach - jak wszędzie ile wynegocjujesz i co sobą reprezentujesz to otrzymasz. Jedna osoba zarabia mniej inna więcej na takim samym stanowisku. Najważniejsze, że wszystko na konto, nie ma lewych pieniędzy pod stołem. Co do czasu pracy - fakt, że tutaj czas pracownika szanuje się średnio, życie prywatne potrafi ucierpieć, ale ludzie sami chcą jeździć na montaże, gdyż dzięki temu wchodzą na drugi próg podatkowy. Atmosfera jest w miarę ok, są działy lepsze i gorsze, zależy jaki kierownik się trafi. Sama praca jest w mega tempie, duże projekty z krótkimi terminami realizacji, co wpływa na lekki chaos i stres, co nie każdemu może odpowiadać.

Rura26

2 osoby przeszły do zakupów im się udało a ja chciałem przejść do serwisu albo transportu bo w tych działach normalna atmosfera panuje ale nie było akurat miejsca więc czekam aż będzie okazja

Zen Nowy wpis

A Ty piszesz opinię pewnie w czasie pracy. Po co to robisz? Nigdy Ci się nie zdarzyło zrobić czegoś dla siebie podczas zmiany? Jeśli uważasz, że są nieprawidłowości, idź porozmawiać z kierownikiem. To nie jest miejsce na takie wywody.

Krzysztof Nowy wpis

wyzysk. brak szacunk.u/ Zarobki ponizej minimal.nej. Obgadywanie.

Justa Nowy wpis

Wczoraj dodane ofertę dla elektryka. Pokazuje, że to praca od 7 do 15. Nie ma kompletnie żadnych nadgodzin? Ktoś już o nie pytał chyba odnośnie innego ogłoszenia, ale bez odzewu. ciekawa jestem po prostu co jeszcze składa się na całość wynagrodzenia elektryków.

Czekam na opinie dotycząca aktualnych projektów, wstępnie pisaliście, że są duże z krótkimi terminami realizacji a tym samym pokazała mi się oferta dla kierownika projektu IT, potrzebuje poznać szczegóły odnośnie płacy oraz tego czy polecacie aplikować

ex

a wyslales cv zeby sie o to zapytac ?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Planista Materiałowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Zastanawiam się po pierwsze czy grafik pracuje w nadgodzinach. W ofercie podkreślono, że zaczyna o 8 a kończy o 16, chociaż u mnie nadgodziny często się zdarzały, więc chce sprawdzić jak tutaj orgaznizowana jest praca działu.

Jacek

W jakich godzinach zaczyna się praca w biurze w firmie Rekord ?

Mechanik

Czy nadal firma poszukuje serwisantów agregatów masztów i innych urządzeń opierających się na silnikach spalinowych.(usunięte przez administratora)

Ja tam pracowałem.

@Ja tam pracowałem.

Cześć, dzięki za opis warunków. Przy nim jednak zastanawia mnie pewna rzecz. Piszesz pod koniec o tym mega tempie i lekkim stresie przy ogarnianiu projektów. Czy te wspomniane na samym początku zarobki są adekwatne? Jakieś kryzysowe sytuacje są lepiej wynagradzane?

Ja tam pracowałem

Tempo i sytuacje kryzysowe są cały czas. Czegoś nie ma na rynku, coś się spóźnia, magazyn czegoś nie wysłał. Moim zdaniem niskie zarobki są na początku, jak ktoś pracuje solidnie, zarabia za chwilę więcej. Nie ma oporu przed podwyżką. Co do extra pieniędzy - są premie, ale nie stałym elementem wypłat. Firma obchodziła ostatnio 25 lecie, i oprócz dziadków od początku są tutaj pracownicy którzy pracują po kilka lat, więc nie powiedziałbym aby rotacja była duża. Należy pamiętać, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a opinie przeważnie piszą osoby negatywnie nastawione.

Rura26

Jakie są mocne strony pracodawcy Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.?

A młodszy specjalista ds. zakupów? Od dwóch dni kogoś szukają, a przynajmniej tak widzę po dacie ogłoszenia. Nie widzę by ktoś bezpośrednio teraz nawiązywał do tego stanowiska, dlaczego? tutaj piszą ze od zaraz kogoś potrzebują. Dział bardziej rotuje czy może się rozrasta? Po jakim czasie wychodzi jakiś awans?

Mary

To może nieco inaczej, skoro piszesz, że i tak zależy gdzie. Gdzie zatem ten awans być proponował i dlaczego? o tej dział trudno się w tym starać? Komu zgłaszasz, że chciałbyś spróbować przejść wyżej?

Kiki

Jak wygląda w tej firmie praca w produkcji dla kobiet? I czy to prawda, że ludzie się uciekają z tego zakładu przed zimą z powodu niogrzewanej hali?

monterex

Opiszesz mi te ścieżkę kariery? Napisałeś, że bez wykształcenia można jak najbardziej się na nią szarpnąć. Nie że go nie mam ale to zaciekawiło. Mnie tak czy siak praca BHPowca by interesowała, jak widać szukają kogoś do was na teren. Opiszecie jak od strony organizacyjnej robota wygląda?

z czego wynika u was takie podejście do zasad BHP? Z logistyka produkcji może będzie nieco łatwiej? I taka oferta się pojawiła na pewnym portalu. na ERP się znam, o obróbce PCV tez cos tam wiem. Wiec na biało nie przyjdę. Jakie mogą występować widełki dla osób, które spełniają tez „mile widziane”?

Dlaczego nikt się nie zainteresuje tym, że jest duża rotacja na magazynie? Większość ludzi nie chce się zwalniać z firmy, tylko zmienić dział ( dlaczego?????)Taka podpowiedź, jak drużyna źle gra to zmienia się trenera, a nie wszystkich zawodników

@1312

Ewelina

Mają tych ofert pracy chyba z dziesięć :0 Ja chciałabym aplikować na specjalistę ds. rekrutacji i szkoleń. Może znacie stawki zarobkowe w HR firmy? I zauważyłam wśród benefitów takie zdanie "dodatkowe świadczenia socjalne". Co tam się mieści?

Ola
@Ewelina

Zazwyczaj proponują 3500zł netto na start przy umowach bez doświadczenia do pracy fizycznej :)

Beti
@Ola

Jakoś w tym wątku jest spokojniej niż w innych, kobiety mają spokojniejszą pracę? zaczyna się od 3,5 tys netto, tak? no i co potem, jakie są perspektywy na podwyżkę? I czy obowiązkowi są standardowo dokładane? Dużo ich się robi z czasem?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Kontroler jakości, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 24 lipca.

Sss

Jak lubisz (usunięte przez administratora),stres,nie kompetencje zapraszamy ... Osobiście odradzam ... Poczytaj opinie ,popytaj ludzi ,marne zarobki ,brak wykwalifikowanej kadry. Ogromna rotacja, moim zdaniem nie pchal bym się .

Co wchodzi w socjal Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.?

Dawid

Czy obecnie są przyjęcia na stanowisko spawacz mag

To nadgodziny są za free czy można chociaż odebrać wolne? Ludzie muszą zostawać dłużej w pracy? To jest obowiązkowe? Bo jak nie płacą to chyba niewiele osób się do tego garnie, co?

Szkoda czasu

Czas poświęcony na rekrutacje to czas stracony. Jak dla mnie firma kogucik az szkoda prądu pisać więcej.

KrzyWi

Witam W chwili obecnej poszukują operatora lasera i programistę lasera? Ktoś był na rozmowie ?

Joanna
@KrzyWi

Ja nie, a ty planujesz może iść? Jak Cię zaproszą, to dasz znać jakie pytania zadawali?

Zostaw merytoryczną opinię o Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.?

Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
  • Mazowiecka 17
    50-412 Wrocław
  • NIP: 8992210873 KRS: 0000206907

Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.