Zakład Usług Leśnych Olszówka Władysław

Zawoja

Opinie o Zakład Usług Leśnych Olszówka Władysław

zul

Atmosfera jest bardzo dobra, nie ma żadnego problemu z płatnościami, właściciel zapewnia mieszkania, przejazdy do pracy oraz materiały do pracy. Nie ma żadnych problemów z tym zakładem pracy.

chciałem zapytac czy ktos pracował u pana [usunięte przez moderatora]??? chciałbym sie cos dowiedziec na temat tej firmy jaka jest atmosfera czy aci pieniadze i jak to wyglada prosze o pilna odpowiedz:)

Zostaw opinię o Zakład Usług Leśnych Olszówka Władysław - Zawoja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Leśnych Olszówka Władysław