Opinie o Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka w Wejherowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka w Wejherowo

Ania Nowy wpis

Dzień dobry. Wstępnie szukam w Wejherowie pracy jako Asystentka Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. W sieci nie udało mi się znaleźć takiej oferty do Dwójki ale może tu by ktoś wiedział czy w ogóle istnieje możliwość przyjęcia się na takie stanowisko w bieżącym okresie?

Natka

Witam ,nie polecam pracodawcy ,od kilku miesięcy jestem na zwolnieniu lekarskim a szefowa dopiero 2 dni temu do zus złożyła papiery z informacją że jestem na zwolnieniu ,przez co czekam od kilku miesięcy na wynagrodzenie ,po za tym bardzo nie miła atmosfera panuje , kradzieże pieniędzy a pracodawcą nic z tym nie robi i każe pracownikom oddawać pieniądze z własnej kieszeni ,do tego można dodać kłamstwa szefostwa w postaci tego że na moim przykładzie zostałam oklamana że moje papiery zostały już dawno temu złożone do zusu a tak wcale nie było jak się okazuje

Grzegorz
@Natka

To niedobrze ze tak zwlekała. Dowidziałaś się czemu tak się stało? Bo może to zwykłe przeoczenie? Po zwolnieniu wróciłaś do pracy w tym przedszkolu?

Magda Nowy wpis
@Grzegorz

Znasz to przedszkole? Wiesz czy tam potrzebują wychowawcy?

Wiktoria Nowy wpis
@Magda

Czemu on miałby to wiedzieć? Oni ogłoszeń nigdzie nie wrzucają? Lub ewentualnie można chyba zadzwonić i spytać?

Kwiatek Nowy wpis
@Natka

Wszystko zgadza się - dyrektorki dają umowy i zgłaszają zatrudnienie z 2 tygodniowym poślizgiem, w dodatku nieprzyjemne i toksyczne - jak i pracownicy - lubiące pastwić się nad słabszymi. Trzeba na prawdę wdać sie w łąski dyrektorek, żeby utrzymać posadę. Nie wspomnę o braku zaangażowania w pracę nauczycieli - ciągłe wychodzenie na papierosy (p.Emila, p.Małgorzata )- aż śmierdzi na odległość tytoniem, jak i pozostałych pracowników niepedagogicznych - brak chociażby zimną odśnieżonych i posypanych piaskiem schodów. (usunięte przez administratora). Ciągłe wykorzystywanie woźnych do opieki nad dziećmi - lub zajmowanie się drugim nauczycielem (lub telefonem), a nie dziećmi, co skutkuje wypadkami wśród dzieci. Jak sobie pozowlisz to potrafią (usunięte przez administratora) i niestety uchodzi płązem, chyba ze zakończysz procedens. Nie polecam,dyrektorki robią dobre wrażenie na rozmowie, aczkolwiek z czasem wychodzi z nich cały demon. Podobno pani dyrektor ma syna księdza aczkolwiek jej postawa nie ma nic wspólnego z katolicką postawą. Papier toaletowy szary jak i cały klimat wtym przedszkolu.Polecam omijać tą (usunięte przez administratora).

Iza

Te przedszkole to jest totalna porażka. PRL wystrój i zachowanie rodem z Prl Pan tam pracujących. Opinia mojego dziecka po skończeniu 3.5 roku w tym przedszkolu . Mamo Pani w szkole jest fajniejsza od Pan z przedszkola pytam czemu. Pani Agatka i Pani Jasia zawsze na nas krzyczały. A Pani Grażynka też nie była fajna pytam czemu bo Patrycja ze szkoły nauczyła się w przedszkolu czytać a Pani Grażynka nas nie nauczyla. Tylko ty w domu mnie nauczyłas. Już nie wspomnę o Pani Idze która krzyczała n dzieci a wobec jednego z przedszkolaków Maćka naruszyla nietykalność osobista.

mama 5 latki
@Iza

Moje starsze dziecko chodziło do tego przedszkola. Jak skończyło zerówkę to znało litery ale nie potrafiło czytać. Nauczyło się dopiero w szkole. Chociaż dużo z nią pracowaliśmy. Teraz chodzi młodsza córka i widzę jaka jest różnica między nimi. Zrozumiałam dopiero teraz że niektóre dzieci uczą się czytać , pisać szybko i bez problemu a innym jest trudniej. Wina leży nie w nas rodzicach czy nauczycielach chociaż robimy co możemy a w tym że każde dziecko rozwija się swoim tempem. Ja z przedszkola jestem zadowolona.

@mama 5 latki

Absolutnie tutaj nie chodzi o żadne zdolności osobiste dziecka . Tylko o to że te Panie tam pracujące wogole nie przygotowują do nauki w szkole . I ja jako matka musiałam nadrobić to czego Panie nie zrobiły . Bo jedyne co to wkolko Panie w wieku lekko przedemerytalnym zwolnienia wkolko ciągnęły. A moje dziecko zamiast przygotowywac się do szkoły i uczyć liter i pisania siedziało w grupie z 4 latkami . I stąd te braki a nie z zdolności mojego dziecka. Tylko i wyłącznie zaniedbania że strony nauczycielek.

Jestem nauczycielem pracującym w owym przedszkolu i czuje się urażona po przeczytaniu jednej z opinii na temat nauczycielek które są nazywane „zgorzkniałymi emerytkami” wszystkie Panie pracujące w przedszkolu samorządowym nr 52 są bardzo ciepłymi i oddanymi swojej pracy nauczycielkami. Jednocześnie rozumiem ze ile ludzi tyle opinii... ale bardzo proszę o obiektywna opinie i nie ocenianie ludzi których się nie zna lub nie miało się z nimi dłuższej relacji pozwalającej na obiektywna ocenę :) sama ze swojej strony mogę polecić to przedszkole ze względu na ciepła atmosferę, dbanie o dobro dzieci i szanowanie zdania/wymogów rodziców, staranność Pan nauczycielek aby dzieci czuły się bezpiecznie i swobodnie w placówce, dobre przygotowanie do nauki w szkole i wiele innych aspektów których nie jestem w stanie wymienić w jednej krótkiej opinii... :) Rodziców szukających opinii na temat placówki w celu wyboru idealnego przedszkola dla swojego maluszka zachęcam do odwiedzenia strony internetowej przedszkola, przejrzeniu galerii gdzie jest mnóstwo zdjęć z zajęć dydaktycznych, dodatkowych, rożnego rodzaju imprez organizowanych w placówce jak i poza nią i zwrócenie uwagi na uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola które świadczą o profesjonalnej opiece i wychowaniu Państwa dzieci które czuja się dobrze i swobodnie przy swoich Paniach :)

Nie polecam, brak konkretnych odpowiedzi , na jak długo będzie praca, toksyczna atmosfera, sprawdzanie telefonicznie lojalności wobec pracodawcy - podawanie nr tel osobom nieupoważnionym. Odradzam

Pytania o posiadanie męża, dzieci - żadnych informacji konkretnych o miejscu zatrudnienia

Jedyne Panie które podnoszą renomę tego przedszkola to Pani Monia i Ola otwarte wesołe, ciepłałe i bardzo opiekuńcze z powołaniem Panie♥️ Reszta to totalne wypalenie zawodowe... jeżeli mam polecić to przedszkole to tylko ze względu na te wychowawczynie jak dzieci trafia do ich grup... reszta to zgorzkniałe emerytki????????

@Gość

Nie zgadzam się z powyższa opinia. W przedszkolu nr 52 pracuje doświadczona i kompetentna kadra pedagogiczna z wieloletnim stażem pracy. Przestańmy dyskryminować ludzi ze względu na wiek i staż pracy, bo młodość nie wiąże się z doświadczeniem.

@Gość

Sam chodziłem do tego przedszkola a tetaz uczęszczają do niego moje dzieci, akurat są w grupie pan w grupie tzw. “zgorzkniałych emerytek". Jestem mega zadowolony z tych pań. Sam byłem dobrze dobrze przygotowany do szkoły i jestem pewien że podobnie będzie z moimi dziećmi. Zastanówmy się czasem pisząc swoje zdania i opinie na temat innych, bo jest to krzywdzące dla naprawdę uczciwie pracujących osób. Nikt się jeszcze taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.

Marcysia

Zastanawiam się ile tam zarabiają opiekunki?

Rodzic

Nie zgadzam się z opinią pani "Leny", widzę że ktoś ma problem z rozwiązywaniem problemów u źródeł.Portale internetowe nie powinny służyć do tego. Moje dziecko kilka lat temu ukończyło Przedszkole nr 52 i jestem zadowolona. Nauczyło się tu płynnie czytać i pisać, codziennie chętnie szło do przedszkola i wiele z niego wyniosło a najbardziej smakowały obiady i pozostałe posiłki.Każde dziecko jest inne i nie wszystkie są aniołkami a rodzice w końcu też powinni wymagać od swoich dzieci a nie tylko nauczycieli i przedszkola. Apropo posiłków to nie wina przedszkola tylko przepisów, które wymagają niedoprawionych potraw.

Lena

Nie polecam tego przedszkola, kiepska dyrektorka, wszystko stare, niebezpieczne, najbardziej kompetentne to panie sprzątające, zajęcia dodatkowe to kpina, posiłki okropne.

gość

Nie polecam!nauczycielki wrzeszczą na dzieci jak pomylone,szczególnie Janina!niech się opamięta bo boją jej się dzieci!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka - Wejherowo

• Jak się pracuje w Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka?

Zobacz opinie na temat firmy Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka?

Kandydaci do pracy w Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedszkole Samorządowe NR 2 Im. Kubusia Puchatka
  • Hieronima Derdowskiego 1