Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka

Opinie o Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka

Jakim pracodawcą jest Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Rodzic

Nie zgadzam się z opinią pani "Leny", widzę że ktoś ma problem z rozwiązywaniem problemów u źródeł.Portale internetowe nie powinny służyć do tego. Moje dziecko kilka lat temu ukończyło Przedszkole nr 52 i jestem zadowolona. Nauczyło się tu płynnie czytać i pisać, codziennie chętnie szło do przedszkola i wiele z niego wyniosło a najbardziej smakowały obiady i pozostałe posiłki.Każde dziecko jest inne i nie wszystkie są aniołkami a rodzice w końcu też powinni wymagać od swoich dzieci a nie tylko nauczycieli i przedszkola. Apropo posiłków to nie wina przedszkola tylko przepisów, które wymagają niedoprawionych potraw.

Lena

Nie polecam tego przedszkola, kiepska dyrektorka, wszystko stare, niebezpieczne, najbardziej kompetentne to panie sprzątające, zajęcia dodatkowe to kpina, posiłki okropne.

gość

Nie polecam!nauczycielki wrzeszczą na dzieci jak pomylone,szczególnie Janina!niech się opamięta bo boją jej się dzieci!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe nr 52 Kubusia Puchatka