Niepubliczne Przedszkole Leśna Polana Bogusława Sobesto

Rączna

Opinie o Niepubliczne Przedszkole Leśna Polana Bogusława Sobesto

Agnieszka

Polecam w 100% , wspaniała opieka nad dziećmi, rozwijanie umiejetnosci u dzieci, doskonałe przygotowanie dziecka do szkoły. Najlepsze przedszkole w okolicy.

Mirka

Serdecznie polecam

roko

Szkoda,że życzeń świątecznych nie tworzą dzieci,/ takie to ważne/ pracownicy, / może nie potrafią/ tylko ściągnięte ze strony internetowej, minimalizm.

Napisz co jest przyczyną zmian nauczycieli, by nie wpakować kolejnych osób i nie narażać ich na flustracje.

szanująca_się

Nie polecam. Właścicielka nie ma pojęcia o prowadzeniu przedszkola, Dyrektorka ma o sobie za wysokie mniemanie. Atmosfera nie miła, towarzystwo wzajemnej adoracji. Pomoce rządzą (przepraszam - asystentki) tutaj nawet nauczyciel sam zmienia dzieciom pieluchę - tylko z ich zdaniem się liczy właścicielka. Śmiechu warte. na szczęście nie pracowałam tam długo. Ale wiem co jest przyczyną, że nauczyciele zmieniają się tam tak często.

Zostaw opinię o Niepubliczne Przedszkole Leśna Polana Bogusława Sobesto - Rączna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Leśna Polana Bogusława Sobesto