Gminne Przedszkole w Makowie

Maków

Opinie o Gminne Przedszkole w Makowie

Krrr

Zła atmosfera w tym przedszkolu panuje

Monika

Mój synek chodzi do tego przedszkola i nic do nauczycielek nie mam ale pani dyrektor uważam ze nie powinna pracować z dziećmi . Nie ma do nich żadnego podejścia , dzieci jej nie lubią , boją się jej . Wszyscy wiedzą , że ma to stanowisko po znajomości . Czemu pozwalają takim ludziom bez powołania pracować z dziećmi. Ostatnio np . zaprowadziłam synka , nie chciał wejść do sali to zamiast go przekonać aby wszedł to zamkneła nam drzwi przed nosem mówiąć : nie chcesz wejść to nie . Mojemu synkowi aż łzy się w oczach pojawiły .Ze względu na panię dyrektor nie polecam tego przedszkola.

Zostaw opinię o Gminne Przedszkole w Makowie - Maków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gminne Przedszkole w Makowie