Opinie o Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak w Warszawa

Magdalena Pasternak

Doskonała fachowa opieka nad dziećmi. Panie ciocie :) wspaniale organizują dzieciom zabawę, wspierają rozwój umysłowy, motoryczny i emocjonalny. Podziwiam i doceniam ich spokoj i cierpliwość. Dziękuję cioci Gabrysi za pomoc przy "języku", problem zniknął a nasze tłumaczenia nigdy nie pomagały dopóki ciocia nie zareagowała. Antoś codziennie chętnie chodzi do przedszkola i jest szczęśliwy, wychodzi z uśmiechem, chętnie odpowiada o spędzonym dniu. Bardzo duzy plus za zajęcia językowe. Synek zaczął jeść rzeczy które zawsze stanowiły problem, panie Kucharki są na medal a mam porównanie i drug raz na placówkę z cateringiem bym się nie zdecydowała. Tutaj nawet dla niejadków Panie w kuchni zawsze coś wyczarują :) Jestem spokojna oddając pocieche w dobre ręce tak wspaniałych i życzliwych ludzi.

Magdalena FikuMiku
@Magdalena Pasternak

Tonący brzytwy się chwyta… Kłamliwe pozytywne wpisy niby rodziców na temat tej placówki. Widać ze piszą to właściciele albo zmusili dyrektorkę. Gowork to portal dla pracowników i pracodawców a nie na opinie na temat opieki nad dziećmi.

Magdalena Pasternak
@Magdalena FikuMiku

Opinia znajduje się w zakładce klient :-) proponuje nie czytać jeśli się nie podoba :-) Ja jako rodzic mogę opinie wrazić :-D

Aleksandra Nowy wpis
@Magdalena Pasternak

Oczywiście i widziałam już, że była pozytywna. A zna Pani jeszcze innych rodziców, którzy też chętnie by napisali podobne rzeczy tutaj? Bo zastanawiają mnie te negatywne wątpliwości co niektórych komentujących

Magdalena Pasternak Nowy wpis
@Aleksandra

Jako rodzic pytana o tą placówkę polecam ją. Syn chodzi z chęcią, bardzo lubi zajecia z j hiszpanskiego, jest odprowadzany o roznych porach, atmosfera jest super, Ciocie zawsze ze szczegółami informują co sie działo, rozmawiając z innymi rodzicami z osiedla, którzy zdecydowali się na to przedszkole, również nie słyszałam nic niepokojącego. Z tego co widzę negatywne komentarze pojawiają się od byłych pracowników.

Aleksandra

Ktoś tu niedawno zwrócił uwagę na fakt, że ten portal to miejsce dla pracodawcy i pracowników i opinie od rodziców są tu zbędne. I tak i nie, wszystko z umiarem. Bo to jednak ważne info dla opiekunek czy rodzice mają pozytywny stosunek co do nich i jak wygląda kwestia opieki nad dzieciakami tu w placówce, ale faktycznie więcej info powinno się pojawić właśnie na temat samego pracodawcy. To może ktoś się wypowie jak to aktualnie wygląda? Bo widziałam sporo negatywów, one są uzasadnione?

Kasia Nowy wpis
@Aleksandra

Niestety tak jak jest w poprzednich wpisach. Przeciążone nauczycielki, dotychczasowa p.dyrektor zrezygnowała z pracy. Samo z siebie się to nie dzieje.

Aleksandra Nowy wpis
@Kasia

A kiedy i wiadomo czemu? To kto teraz tu rządzi?

Gosia200

Zgadzam się z poprzednimi negatywnymi komentarzami, nie polecam współpracy z ta placówką.Przyszłam tu bo muszę podzielić się tym z innymi. Naprawdę szkoda czasu i zdrowia na współpracę z ta placówka a w szczególności panem Marcinem synem pani właściciel. Również rodzicom nie polecam zapisywać tam dzieci, chyba ze rodzice godzą się na przeciążone grupy i jedzenie z najgorszej marketowej jakości składników dla własnych dzieci…

Katarynka82

Jeśli szukacie tam pracy to niestety radzę omijać szerokim łukiem. Nauczycielki przeciążone, ciagle łącza grupyze względu na braki kadrowe. Kolejna sprawa to dyrekcja zmieniła się już 3 raz w ciągu 3 lat ciagle jakieś zmiany i nowe pomysły. Nowa pani dyrektor widać ze się stara i jest bardzo ludzka, ale widać ze nie ma tam nic do powiedzenia. Pan M wszystko kontroluje i nie raz drze się na cała placówkę aż wszystko się trzęsie. Szkoda bo placówka ma potencjał. Ja mam już to za sobą. Pzdrawiam

Nauczycielka
@Katarynka82

Dziękuje za to co koleżanka pisze! Byłam umówiona tam na rozmowę, dobrze że się nie stawiłam...

B
@Katarynka82

Byłam wczoraj na rozmowie z panią dyrektor, potwierdzam faktycznie miła i rzeczowa, przedszkole ma potencjał ale najważniejsze są panie pedagog a tych nie poznałam, żałuje że nie przeczytałam powyższej opinii, zaczynam mieć wątpliwości, kim jest pan M.?

Pola
@B

Pan M. nieumiejętnie zarządza przedszkolem. Pani dyrektor jest bo musi ktoś taki być. Można powiedzieć stanowisko fikcyjne. Nic nie może. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie. A prawda jest taka, że wszyscy uciekają jak zorientują się jak to wszystko wygląda.

Rozmowę kwalifikacyjną w Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierowca C+E - wywrotka?

Niki

Proszę nie tak nie pisać,przecież to (usunięte przez administratora) Szok i niedowierzanie dokąd może sięgać ludzka nienawiść.

Anusia

Rodzice nie wchodzą do przedszkola ??? To ciekawe kto wydaje dzieci ??? Może dzieci idą do szatni same, gdzie ubierają się samodzielnie i wychodzą do swoich tatusiów, którzy czekają na nie na ulicy pod przedszkolem :))). Robi się ciekawa historia…

Kamil
@Anusia

Ala-Anusia itp. Po pierwsze nie ma takiego czegoś jak „przedszkolanka” ograniczona kobieto. Po drugie pewnie mąż Cie zostawił i odszedł do innej bo byłaś zakompleksiona, nawet nicki zmieniasz co chwile. Wyżywasz sie na forum bo co tu robić w takim momencie i gdzie napisać, trzeba dać upust swojej frustracji bo już wpływu na niego nie masz. Mała rada dla Ciebie, znajdź sobie jakieś zajęcie hobby, cokolwiek i daj żyć innym. A co do przedszkola polecam, mój syn tam chodził i jesteśmy zadowoleni .

Iwona

Nie da rozbić kochającej się rodziny, jeżeli facet Cię zostawił dla innej to był jego świadomy wybór bo przy niej mu lepiej, a Ty pogódź się z tym zamiast histeryzować tu. Ta strona nie jest tu po to żebyś wypisywała swoje zażalenia i dochodziła jak to mogło sie stać . Zamiast winić tylko kobietę może zapytasz się jego dlaczego to zrobił ? Współczuje ale takie życie ✌????

Ola

Biedny facet zabrany siłą, pewnie jeszcze płakał jak odchodził.

Zoja

Przedszkolanka ? A co to takiego ? Kobieto zacznij czytać książki naprawdę fajna sprawa polecam albo dokształt się, przyda Ci się !

Kinga

Rozbić to Ty możesz auto albo swoją pustą głowę !

Miałam dwójkę dzieci w przedszkolu i kolejne obecnie oddaje do zlopka. Na tle konkurencji z która miałam okazje mieć relacje, wypada b dobrze. Dzieci bardzo lubią placówkę, przedszkole maja własna kuchnie, b duży płac zabaw, dzieci są dopilnowane i szczęśliwe. Kadra nauczycielskie zmienia się jak obecnie w innych placówkach i szkołach , pracują młode kobiety które często zachodzą w ciąże … polecam, rodzinna atmosfera.

Ola
@Marta

Czyżby znowu właścicielka zmusiła kogoś do napisania pozytywnej opinii???

Barbara

Ostatnio kilka osób pytało mnie o przedszkole Zaczarowana Pozytywka. Postanowiłam więc, że podzielę się swoimi doświadczeniami na tym portalu. Mam 4 wnuczki. Wszystkie chodziły lub chodzą jeszcze do tego przedszkola. Zaczarowana Pozytywka jest miejscem, w którym nasze wnuczki czują się bardzo dobrze, świetnie się rozwijają, są bardziej samodzielne i kreatywne. Warunki w przedszkolu, opieka i wyżywienie są naprawdę bardzo dobre. Cieszę się, że teraz pomimo pandemii dwie moje młodsze wnuczki mają zapewnioną opiekę, bo właścicielka bardzo dba o przestrzeganie higienę i pilnuje obowiązujących nakazów. Dzięki temu nie stresujemy się odprowadzając dzieci do przedszkola.

Julka
@Barbara

Dostałaś coś za ten wpis , czy w czynie społecznym się udzielasz ?

Daria

Jakie nastroje panują wśród pracowników od czasu kiedy pandemia nam zgotowała takie życie, warto myśleć o pracy będziecie normalnie działać?

Regina

Fajnie się pracuje, firma dobra ale wiadomo, że maruderów nie brakuje, polecam.

Basia

Interesuje mnie praca w takim miejscu. Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują pracowników?

Tomasz
@Basia

Jakie konkretnie stanowisko interesuje Cię w przypadku przedszkola Zaczarowana Pozytywka? Nie tak dawno prowadzona była rekrutacja na stanowisko kucharki, psychologa oraz pomocy na kuchni. Czy któreś z tych stanowisk spełniałoby Twoje wymagania? Chętnie poznam Twoje preferencje zawodowe.

Mama

Moja córka chodzi od września 2018 do żłobka w tej placówce. Z opieki jestem bardzo zadowolona. Każdy najdrobniejszy problem jest rodzicom zglaszany jak chociażby: dziś Ninka nie miała apetytu. Panie szybko reagują na różne zachowania dzieci, rozmawiają dopytują by jak najlepiej je zrozumieći ewentualnie pomóc rodzicom. Pan od Angielskiego jest wspaniałym nauczycielem. Nauka poprzez gry i zabawy dają efekty -moje dziecko więcej mówi pa angielsku słów niż po polsku ???? masa prac artystycznych przynoszonych do domu już nie mieści się na lodowce -myśle o zakupie teczki. NIGDY nie było problemu z płatnościami. Ze dwa razy zdarzyło nam się spóźnić z opłata a nawet nikt nas nie ponaglał. Pani dyrektor na przeprosiny się zaśmiała ze dopóki się nie upomina to nie ma tragedii i przepraszać nie trzeba. Jeśli dziecko jest chore to jest odsyłane do domu. Kilka razy mieliśmy telefon ze Nina gorączkuje/ jest markotna ma szkliste oczy itp i zabieraliśmy dziecko w ciągu dnia by nie zarazalo innych . Panie maja bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne, nie ma kar, są rozmowy kłótnie rozwiązywane są na zasadzie zabrania przedmiotu sporu -nikt nie jest pokrzywdzony . Ja jestem bardzo zadowolona i mam cichą nadzieje, ze w tym roku córka znów nie dostanie się do państwowego żłobka i zostanie z ciociami. *Jedzenia nie jadłam, ale menu jest faktycznie monotonne i słabej jakości wędlinę widziałam na kanapkach.. za to ciasta pieczone przez pani kucharkę na spotkania z rodzicami/dziadkami są wybitnie pyszne !

Justyna

Trzeba dobrze zastanowić się nad pisaniem negatywnej opinii. To bardzo krzywdzi osoby tu pracujące!!

Beata

Witam, Moja dwójka dzieci chodzi do tego przedszkola, córka prawie od 3 lat, syn dwa lata. Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni. Moje dzieci rano jak wysiądają z samochodu to biegną to swoich grup. Często w domu i na wakacjach opowiadają o przedszkolu, kochają swoje opiekunki. Ja przy podpisaniu umowy sprawdziłam wykształcenie nauczycieli i wszystkie mają pedagogiczne. Właściciele często wysyłają je na szkolenia. Jedzenie przepyszne. Mnóstwo warzyw i owoców. Masa atrakcji i wycieczek. Program bardzo bogaty, dzieci ciagle coś robią. Mamy potężną kolekcje prac dzieci w domu i to nie tylko rysunków ale wazoniki, szkatułki z makaronu, korony itd widać, że dzieci bardzo rozwinęły się. Kontakt z nauczycielami fantastyczny. Kilka razy do roku występy dzieci i warsztaty dla rodziców wraz poczęstunkiem - pierogi i ciasta własnych wyrobów. Dzieci tam są bardzo szczęśliwe wiec i my możemy spokojni być. Polecam

Niedoszła nauczycielka

Nie polecam !!!

Niedoszła nauczycielka

Przedszkole Zaczarowana Poztywka... zapowiadało się owocująco. Rozmowa, szybkie podpisanie umowy, rozpoczęta adaptacja dziecka a dwa tyg przed rozpoczęciem pracy dzwoni dyrektorka ze wypowiadają umowe. Kpina!!! Bo co ? Bo dziecko płakało ? To jest dziecko jedno płacze mniej jedno więcej. Bo po kilku dniach złapało katar i nie przychodziło i będę brać zw? Czego się dziwić jak wszystkie dzieci z glutami. A co do zw to już moja głowa żeby zapewnić opiekę do chorego dziecka. Powiem tak dziewczyny miłe ale tak jakby się czegoś bały. No i nie wszystkie maja wykształcenie pedagogiczne. Życzę powodzenia a ja prace znajdę bo jestem lojalnym pracownikiem a takich pracowników się szanuje.

Jacek

@Joanna Minęło już trochę czasu od Twojego ostatniego wpisu o firmie Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne. Czy od tamtego czasu sytuacja w firmie zmieniła się na lepsze? Czy nadal pracuje w firmie Zaczarowana Pozytywka Przedszkole Niepubliczne i czy mogłabyś polecić to miejsce młodym nauczycielom?

Joanna

Niestety wszystkie negatywne komentarze to prawda. O zastraszaniu pracowników i o tym, że przedszkole to istny biznes dla właścicielki, a nie przyjazne miejsce dla dzieci. Nawet z dopłatą nie oddałabym tam swojego dziecka.

ex pracownik

UWAGA! Wszystkie pozytywne opinie zamieszczane są przez nauczycielki. Zmusza ich do tego właścicielka p. Elżbieta!! Przedszkole z zewnątrz wygląda super ale prawda jest zupełnie inna. Otwórzcie oczy!!! Wasze dzieci jedzą zupę na wodzie, na kanapkach maja najtańsza margaryne, nie moga siedzieć długo na polacu zabaw bo zadepcza trawe! Wiesz, że twoje dziecko wychodzi na plac zabaw na 30 minut?? I wkółko musi chodzic na spacery??? Nie pytajcie o opinie obecnych pracowników bo oni są zastraszeni.. Porozmawiajcie z byłym personelem.

Pok

Pracodawca traktuje pracowników jak pionki.. Liczy sie tylko klient( nie dzieci a ich rodziców kasa)! Praca bardzo stresująca. To miejsce nie przypomina wesołego przedszkola tylko obóz..

Luki

Ja również mam swoje doświadczenia z tym przedszkolem i każdemu szczerze odradzam pracę. Właściciel przedszkola gnębi wszystkich pracowników i oszczędza na wszystkim co możliwe. Rotacja personelu mówi sama za siebie. Praca w tej placówce jest olbrzymim obciążeniem psychicznym i z tego co wiem to byli pracownicy, który podali właścicielkę przedszkola do sądu pracy i oczywiście sprawę wygrali. Jeśli nadal nie wierzysz to rozpocznij tam pracę, a się przekonasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak - Warszawa

• Jak się pracuje w Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak?

Zobacz opinie na temat firmy Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zaczarowana Pozytywka Elżbieta Bochan-Nowak
  • Pozytywki 18