Opinie o Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe w Kraków

Zehra Nowy wpis

Przedszkole po magnolia jest nieuczciwym pracodawcą. Nie wzbudza zaufania na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej poza tym jest tam brudno i swojego dziecka buntem nie dała. Tam powinien wejść sanepid.

Czy można liczyć w Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe na prywatną opiekę medyczną?

Ja Nowy wpis

Jeden wielki chaos brak klimatyzacji ogrzewania

Czy istnieje możliwość rozwoju w Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Witam. Placówka funkcjonuje obecnie pod nazwą ,,(usunięte przez administratora)’’. Na drzwiach widnieje napis żłobek publiczny. Wszystkie negatywne opinie są prawdą. Personel, który pracował w placówce funkcjonującej pod nazwą ,,Pod Mangolią’’ jest w części ten sam. Pani będąca osobą zarządzająca wraz z ,,personelem pomocniczym’’ stosują (usunięte przez administratora) wobec nowych, młodych i wykwalifikowanych pracowników. Z dziećmi pracują osoby w większości bez kompetencji oraz osoby z Ukrainy, które nie mają żadnej wiedzy dotyczącej edukacji i zaspokajania potrzeb małego dziecka. Drodzy rodzice dla dobra swoich dzieci nie posyłajcie ich tam, gdyż dzieje się w tym miejscu wiele złego. Nie róbcie tego niewinnym pociechom, które zdaniem właścicieli mają cierpieć za ich długi.

Witam serdecznie „ Dom Bajki” prowadzi firma, która wygrała tegoroczny przetarg. Nie jest nią firma prowadząca sieć przedszkoli „Pod Magnolią”. To jest zupełnie inny podmiot.

Obcy

Kobieto nie opisuj tak bo niemasz pojecia o pracy i poczytaj w internecie co a pozniej opisuj

......
@Obcy

Wystarczy mieć pojęcie o oszustwie i wyzysku? Hmmm ciekawe :). Miłego kształtowania swojego sumienia.

XD
@Obcy

Osoba, która posiada więcej kwalifikacji niż pani i ma dużo większą wiedzę jak i perspektywę na ten świat jest zagrożeniem. Absurd to każda pozytywna opinia pisana przez osoby zarządzające placówką.

Przykre
@Obcy

Nie mają pojęcia o istnieniu w XXI w. praw pracownika :).

Baobab 888

Pracowałam w tej firmie 4 lata,zostawiłam tam serce z bólem serca przez takich ludzi jak Wy,co wypisujecie te wszyskie brednie,tak naorawdę to nie macie pojęcia kim są właściciele Magnoli,bo to są zbyt dobrzy ludzie abyście ich poznali.Wolicie oceniać niż poznać,bardzo Wam wszystkim współczuję a zwłaszcza tym,którzy nie mają swojego życia i żyją życiem innych.Każdy z nas ma swoje życie i niech nim żyje.Pod Magnolią to bardzo dobre przedszkole,dzieci są bezpieczne,mają dobrych nauczycieli,mnóstwo atrakcji,to wszystko jest prawdziwe,nie żadna komercja.Piszę to z perspektywy pracownika.Tam są zasady,które są na bieżąco pilotowane,naprawdę polecam.

@Baobab 888

No cóż ale skoro tak to co z tym niepłaceniem, o którym dziewczyny pisały? Bo rozumiem, że Tobie to się chyba nie przytrafiło?

Do Vajola

Polska mentalność, nienawiść, załóż firmę i prowadź ją na naszym kraju. Każdy tylko narzeka.

@Do Vajola

Na jakiej podstawie od razu ich cinkciarzami nazywa?

Olga

Bo to prawda. Sprawę opisała już nawet Gazeta Krakowska.

@Olga

Serio? I co teraz z tą placówką?

Małgorzata

Aa, no to pewnie sporo czasu na to zejdzie. A jakiego efektu w sumie można się spodziewać, przewidujecie coś?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe?

Vajola

Na żadne. Brakuje kredek, papieru, nożyczek, podstawowych materiałów do pracy. Dostaje się podręcznik i karty pracy w formie książeczek dla dzieci.

@Vajola

No i to jest według Ciebie niewystarczające? Rozumiem, że rodzice zaopatrują swoje pociechy w indywidualne wyposażenie tutaj? Skarżą się na to, że tak trzeba?

@Małgorzata

Tam rodzice skarżą się na wszystko. Po co zeszyt ćwiczeń jak brakuje kredek i kleju ?

Vajola1
@Vajola

To dla czego się nie zwolnisz ?

@Vajola

Może, żeby omówić zadanie i żeby dzieci wspólnie z rodzicami zrobiły to w domu? Przynajmniej mniejszy bałagan się robi na zajęciach. ;) Z tego co pamiętam to nawet w szkołach tak było, że jednak ćwiczenia były "do domu" a to co w podręczniku omawiane na lekcji. Tu jeśli nie materiałów to jednak chyba trzeba sobie jakoś radzić?

Małgorzata

O kurcze i co teraz z tym wszystkim?

@Vajola1

A kto powiedział ,że tam nadal pracuje ? XD

Osoba

Pracowałam tam na szczęście już nie pracuje, przedszkole na Avii jest brudne , rodzice tego nie widzą bo wszytsko w biegu , kadra osób sprzątających okropna. Menadżer nie robił nic z tym ani kierownik.!!! Obiady nawet spoko przyjeżdżały ale spaghetti bez sosu hit !!! Nauczyciele jak i pomoce muszą sprzątać w salach i robić więcej niż powinny. Jednym słowem okropne miejsce . No i koleżankę spotkał tam mobbing że strony osoby sprzątającej a co zrobiła kadra NIC !!! Najlepiej zamiatać pod dywan i udawać że nie dzieje się nic. Na wszytsko nie ma pieniędzy.

Czy Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pleple

Umowę o pracę od 1 dnia.

Kjhgd

Firma udus i tyle

@Kjhgd

Umowa o pracę

Tatiana

Czy przedszkole normalnie funkcjonuje? Podpowiedzcie jaka atmosfera i jaką umowę podpisuje firma z nowym pracownikiem?

Nauczyciel przedszkola

Warunki pracy bdb, czyste pomieszczenia bez zagraceń. Warunki pracy- pensja ile wynegocjujesz tyle masz.Prawda jest taka ze ulubieńcy dostają najwiecej ;) nadogodzin się nie odbiera. Wypłaty nie terminowe. Awans zawodowy możliwy, ale podpisujesz lojalnosciowke na 2 lata, albo kara 6 tys. Prawda jest taka, ze placówki są nastawiona na kasę: drogie wyżywienie, drogie zajęcia dodatkowe. Placówki stworzone by rodzic zostawił w nich jak najwiecej pieniędzy. Niestety tylko góra zarabia, a to my nauczyciele odwalamy czarną robotę.

@Nauczyciel przedszkola

dziękujemy za opinię. Wynagrodzenie wszystkich pracowników, nauczycieli, kadry zarządzającej ustalane jest indywidualnie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zatrudniane osoby posiadają kwalifikacje i doświadczenie indywidualne dla każdego z kandydatów. Osoby, które decydują się na pracę mają możliwość uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego, podczas którego zapewnione są szkolenia oraz podnoszenie kompetencji zawodowych. Rodzice wybierając przedszkole kierują się nie tylko sprawowaną funkcją opiekuńczo-wychowawczą jaką pełni placówka, ale również mają dostęp do szerokiego wyboru zajęć dodatkowych. Są one dobrowolnie wybierane według uznania przez Rodziców. Zajęcia te wspierają wszechstronny rozwój Dzieci, odbywają się na terenie przedszkola, co pozwala na zaoszczędzenie czasu Rodzicom. Możliwość diety indywidualnej jest równie ważna dla Dzieci, które wymagają wyżywienia specjalistycznego. Jeżeli ma pan/pani jeszcze jakieś wątpliwości, pytania, zachęcamy do wiadomości mailowej na adres: office@paculagroup.com

dziękujemy za opinię. Podejmując zatrudnienie w firmie każdy pracownik informowany jest o indywidualnym wynagrodzeniu za pracę, zakresie obowiązków. Zostaje również przedstawiony Regulamin pracy, który wymaga zaakceptowania. Zawiera on m.in. informacje dotyczące organizacji czasu pracy. Bardzo cenimy sobie dobrą współpracę oraz wzajemny szacunek z naszymi pracownikami. Dobra atmosfera nie rodzi się od razu, wymaga czasu. Każda decyzja o zakończeniu współpracy jest trudna. Rotacja personelu nie jest korzystna, szczególnie gdy zaistnieje potrzeba zastąpienia osoby posiadającej kluczowe kompetencje i kwalifikacje. Jeżeli ma pan/pani jeszcze jakieś wątpliwości, pytania, zachęcamy do wiadomości mailowej na adres: office@paculagroup.com

Czy pracodawca Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

dziękujemy za opinię. Wręczenie wypowiedzenia pracownikowi nigdy nie jest bezzasadne. Wypowiedzenie za porozumieniem stron zawsze wymaga zgody zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Zależy nam na długoterminowej współpracy z naszą kadrą, jednak nie zawsze spełnia ona nasze oczekiwania. Właściciele wyznaczają osoby odpowiedzialne za kontakt z kadrą, które wszystkie istotne informacje przekazują do Dyrekcji. W ten sposób przebiega komunikacja w naszej firmie. Rodzice, którzy posyłają dzieci do sieci przedszkoli, szkół również chętnie dyskutują na temat organizacji, codziennej pracy, dzielą się swoimi opiniami w bezpośrednim kontakcie. Bierzemy pod uwagę każde zdanie, tworząc codzienną organizację pracy przedszkola, szkoły. Mamy nadzieję, że udało nam się rozwiać pani wątpliwości. Jeśli ma pani jeszcze jakieś pytania, zachęcamy do wiadomości mailowej na adres: office@paculagroup.com

jak przyjdzie gorszy czas to najlepiej uciec, prawda? ;) do tego jeszcze obsmarować negatywnymi opiniami i być z siebie zadowolonym. To podejście raczej słabe. Inwestycje wymagają wiele poświęceń i czasu. Wszyscy mocno wierzymy, że wszystko wróci do normy i będziemy wytrwale czekać, nic nie przychodzi od razu.

Nie każdy może pozwolić sobie na czekanie aż firma się podniesie. Szkole otworzyli właściciele a nie pracownicy wiec dlaczego to pracownicy ponoszą konsekwencje? Pracujemy żeby zarobić, jeśli wciąż są opóźnienia z wypłata to nie ma się co dziwić ze w firmie jest tak duża rotacja i wieczne braki kadrowe na placówkach

Wiki

Mam wrażenie, że są osoby którym praca w takim miejscu nie odpowiada i robią to z konieczności. Jeśli lubi się wykonywaną pracę to daje ona dużo radości.

K.
@Wiki

Praca to jedno. a warunki pracy to drugie. Praca może dawać duża radość ale nie zapominajmy ze pracujemy żeby zarobić. Każdy z nas ma pewne zobowiązania finansowe. Opóźnienia z wypłata, obiecywanie podwyżek których się nie dostaje, odbieranie przywilejów które kiedyś były przyznane i tłumaczenie swoich decyzji otwarciem szkoły jest absurdem.

Drodzy Państwo, Słuchajcie, każda firma ma swoje plusy i minusy, w każdej trzeba pracować – nic nie dostaje się za darmo, tak samo jest w Magnolii ???? Wszyscy – cała kadra zarządzająca przedszkolami, czyli managerowie staramy się i robimy wszystko aby atmosfera, różne prośby pracowników czy potrzeby były przekazywane i rozpatrywane szybko i skutecznie ???? To że właściciele nie odwiedzają placówek – jakie to ma znaczenie ? Właściciele wiedzą co się dzieje na każdej placówce i nie ma potrzeby „odwiedzania jej co tydzień” (czy dyrektorzy innych firm odwiedzają swoich pracowników przy biurkach czy w innych miejscach ? NIE!) Uważam, że jeśli ktoś szuka pracy i chce pracować nie będzie miał problemu ani w Naszej firmie, ani w żadnej innej. Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytania, zapraszamy bezpośrednio do firmy - do managerów – bezpośrednie telefony znajdziecie na stronie, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania.

Racja, za darmo nic się nie dostaje bo czasami trzeba robić za dwa etaty a kadrowa i tak wyślę przelew wynagrodzenia za późno lub nagle ma problemy techniczne i kasę dostaniemy do ręki (oczywiście z opóźnieniem) Jeśli chcecie rozwiać wątpliwości to zacznijmy od odpowiedzi na pytanie czy ta firma szanuje pracownika? managerowie robią co mogą ale samodzielnie nie mogą podjąć żadnej decyzji, każda najmniejsza sprawę musza konsultować góry z dyrektorka która konsultuje z właścicielami, którzy przy dobrych wiatrach udziela odpowiedzi po kilku dniach.. Jeśli porównujemy sie do innych firm to od razu odpowiem- w innych firmach osoba zarządzająca ma jakakolwiek decyzyjność. Pozdrawiam

Basia

Kogo Firma poszukuje aktualnie? Jakie są wymagania i zarobki?

Nauczyciel

Ja pracowałam, super atmosfera, świetny zespół

Nauczyciel
@Nauczyciel

Komentarz napisany przez managera albo innych ulubieńcy aby obronić pracodawcę. Tylko ze to nie prawda. W jakiej placówce? I jeśli pracowałaś (czas przeszły) to skoro było tak super to czemu dalej nie pracujesz? Czyżby tak popularna ostatnio ciąża w magnolii, kilka pracownic jednocześnie? A wszystko żeby uciec, gdy zaczyna dziać się złe. Ale nie pasuje mówić złe, trzeba zachować pozory

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe - Kraków

• Jak się pracuje w Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe?

Pod Magnolią Niepubliczne Przedszkole Językowe