Małe Misie Żłobek

Opinie o Małe Misie Żłobek

ciekawe

Dziwie się, taki żłobek się reklamuję za dobry......Niestety takim nie jest i raczej nie będzie.......Panie opiekunki szybko się zmieniają, [usunięte przez moderatora] !!!! Uciekajcie ..........

xxxx

to chyba koleżanko jesteś ulubienicą pani "kierowniczki" są niestety dwie takie osóbki w tej firmie, które są idealnymi kabelkami. a tak naprawdę praca jest okropna- świadczy o tym to,iż ciągle ludzie zwalniają się tam, a jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie to już możesz pożegnać się z tą pracą.

Madzia
@xxxx 20.02.2012 13:22

- pracuje w Misjach kilka lat, rozwijamy się, pracowników jest bardzo dużo, nie ma w Polsce przymusu pracy,każdy z nas decyduje o tym co robi, a firmę tworzą ludzie którzy tam pracuje a nie wlasciciele

Zostaw opinię o Małe Misie Żłobek - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małe Misie Żłobek