Kangurowe Przedszkole

Kraków

Kangurowe Przedszkole

Opinie o Kangurowe Przedszkole

Roman

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do Kangurowego Przedszkola? Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie? Może ktoś z użytkowników zechciałby podzielić się swoimi wrażeniami po rozmowie kwalifikacyjnej? Każda merytoryczna i rzetelna opinia na temat pracy jest bardzo istotna dla osób starających się o pracę w tym miejscu.

ZR

Nikt już nic nie napisze? Ohoooo ktoś z przedszkola o sobie poczytał i poleciał do administratora

Osoby prowadzące przedszkole
@ZR 28.05.2018 15:32

W związku z przekłamaniami i oszczerstwami na temat pracy naszych placówek - zamieszczonymi powyżej informujemy, że podjęliśmy kroki prawne w celu zabezpieczenia się przed dalszym zniesławianiem i publicznymi pomówieniami - zarówno jako placówka edukacyjna, jak i jako osoby prywatne - opierające cały swój dorobek zawodowy na zaufaniu osób, z którymi i dla których pracujemy. Poza oczywistymi i łatwymi do udowodnienia kłamstwami i nieścisłościami dotyczącymi warunków pracy i płacy oraz tzw. rotacji kadry, jest nam trudno lub nie mamy możliwości odniesienia się w sposób publiczny do wielu spraw np. powodów zmiany nauczyciela w jakiejś konkretnej grupie. Edycja wpisów przez administratora została dokonana na nasz wniosek. Wiele usunięć potwierdza niewiarygodność wpisów - administrator GoWork ingeruje tylko w określonych (rzadkich) wypadkach i z pewnością jest autonomiczny wobec wszystkich pracodawców. Podjęte przez nas kroki prawne pozwolą z pewnością na kolejną weryfikację wpisów. Nasze przedszkola działają od 2004 roku. Obecnie pracuje w nich ponad 30 nauczycieli. Osoby zainteresowane rzeczywistymi warunkami pracy w naszych placówkach zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z placówką i pracującymi tu na stałe (także od wielu lat) nauczycielami. Z poważaniem Osoby prowadzące przedszkole

Roman

Na forum zdania na temat firmy Kangurowe Przedszkole są podzielone. Jedni są zadowoleni, inni natomiast wyrażają się negatywnie. Czy ktoś z Was uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy i może podzielić się swoimi wrażeniami? Czy warunki umowy proponowane przez tę firmę są konkurencyjne? Napiszcie coś więcej.

Jaśmina

a czy możesz coś napisać więcej na temat przedszkola w Podgórkach Tynieckich? czesne w tym przedszkolu jest dość duże - łącznie z wyzywieniem srednio za miesiac placi sie okolo (usunięte przez administratora)zl, wiec moim zdaniem to duzo jak na przedszkole, wydawalo mi sie, ze za taka cene mozna oczekiwac wiele... ale moze sie myle

Rodzic

Hah a mi jako rodzicowi śmiać się chce z zamieszczonego wpisu, bo widać autorce bardzo zależało, aby opinia została przypisana do pani, która właśnie teraz odchodzi z kangurowego. Absolutnie nie zgodzę się z opiniami o zakompleksionej pani dyrektor-prawda jest taka, ze my rodzice widzimy, ze jak jej nie ma to "myszy harcują" - nie wszystkie, ale cześć na pewno. Wniosek jest jeden- spełnia swoją role jako dyrektor, ma szacunek i autorytet i w trakcie jej obecności wszystko chodzi jak w zegarku. Zasmuciło mnie, ze panie tak mało zarabiają, bo pewnie jako rodzice wolelibysmy solidarnie płacić za miesiąc więcej, aby tylko utrzymać swoją ulubiona panią i ogólnie, aby tez nam dac możliwość wpłynięcia na pozostanie pani w grupie. Duża rotacja to bzdura...

poszukująca pracy

W której filii Pani pracowała? Czy taka sytuacja jest we wszystkich placówkach? Otrzymałam ofertę pracy przy Hofmana i zastanawiam się mocno po przeczytaniu opinii.

@poszukująca pracy 07.02.2018 14:15

Ja pracowałam w Podgórkach. Miałam i mam jednak kontakt z dziewczynami z innych przedszkoli. Była okazja poznać się na wspólnych szkoleniach czy piknikach dla dzieci z rodzicami. Ogólnie warunki zatrudnienia są identyczne we wszystkich placówkach: 1) wysokość wynagrodzenia (tyle ile dostaniesz na początku, tyle będziesz miała, bo podwyżek nie uznają) i zasady rozdzielania premii motywacyjnej (dosłownie 'premii" w liczbie pojedynczej, bo jest ona przewidziana tylko dla jednej osoby z przedszkola na pół roku w wysokości podstawy także młodsi pracownicy raczej nie mają na nią szans), 2) częstotliwości rad pedagogicznych i imprez dla dzieci z rodzinami, 3) wydawania czasopisma przedszkolnego, 4) "produkowania" dekoracji różnego rodzaju, 5) organizowania przedstawień dla dzieci (oczywiście próby i dekorowanie po godzinach). Kiedyś jak porównywałyśmy sobie warunki w każdym z przedszkoli to wniosek był taki, iż najgorzej jest w podgórkach, potem hoffmana, a najlepiej na olszańśkiej.

Tropiciel absurdu
@Słoneczko 08.02.2018 12:02

Słoneczko jak to możliwe, że dwa posty wyżej piszesz, że nie przyjęłaś propozycji pracy a zaraz potem, że pracowałaś w jednym z przedszkoli. Przecież to się kupy nie trzyma i podważa Twoją wiarygodność co do reszty. Może zanim zaczniesz hejtować to warto ustalić sama ze sobą jedną wersję wydarzeń :D Powodzenia!

czytanie ze zrozumieniem
@Tropiciel absurdu 09.02.2018 19:51

Tropicielu, bądź uważny. Była stażystką (innymi słowy odbywała staż) i zaproponowano jej pracę (przedłużenie umowy).

Mama125

Jak łatwo utopić swoje żale komentując incognito... I palić za sobą mosty, obrażając innych ludzi i byłego pracodawcę kiedy się odeszło z pracy. Bardzo profesjonalne z punktu widzenia pracownika! Życzę Pani, aby przyszli pracodawcy (bo na jednym się na pewno nie skonczy z takim podejsciem z Pani strony) także uważnie przeczytali to, w jaki sposób zostaną potraktowani w sieci przez Panią po ew "rozstaniu". A komentując dyrekcję Podgorek - nie mam ŻADNYCH zarzutów. I dwójka moich zadowolonych dzieci jest tego przykładem. Pani dyrektor to kompetenta i szczera osoba z wykształceniem i klasa, której w powyższych wypowiedziach jak widać brak. Dziękuję.

poszukująca pracy

A czy sytuacja w placówce przy Hofmana jest podobna? Tam jest inny dyrektor, ale rozumiem, że warunki pracy mogą być zbliżone.

poszukująca pracy

Zastanawiam się także, czy jest dużo "papierkowej roboty"? Jestem obecnie w placówce, gdzie więcej czasu spędzam z dokumentacją i na bezsensownych szkoleniach, niż z dziećmi. Liczyłam na zmianę.

@poszukująca pracy 07.02.2018 13:57

Jest sporo papierkowej roboty. Nie wiem czy zlikwidowali obowiązek robienia porfolio (zastanawiano się nad tym). Jesli tak, to jest do zniesienia. Jeśli nie, to jest ogrom dokumentacji papierowej i fotograficzej! Szkoleń obowiązków jest bardzo dużo, ale nie wpłynie to Twój kontakt z dziećmi, bo są w soboty i niedziele :) Czasem kilka pod rząd (najwięcej miałam trzy).

@poszukująca pracy 07.02.2018 13:57

Oczywiście mam na myśli trzy weekendy pod rząd.

Tropiciel absurdu
@Słoneczko 08.02.2018 12:15

To w końcu "sporo" tej papierkowej roboty czy "do zniesienia" ? No i jakie konkretnie szkolenia miałaś w niedzielę ?

MG

Zdecydowałam się napisać, bo właśnie dowiedziałam się, że z grupy mojej córki odchodzi już trzeci nauczyciel. Najpierw p. Kasia, potem p. Agata a teraz p. Kornelia. Przestało mnie to już bawić o czym nieomieszkam powiedzieć jutro właścicielom! To wszystko jest nieodpowiedzialne i odbija się na dzieciach! Potwierdzam - duża rotacja to fakt!

Tatuś

A czy są tu jeszcze jacyś rodzice? Szukam w sieci opinii na temat Kangurowego Przedszkola i ciężko jest. Przedszkole jest drogi i zastanawiamy się z żoną czy warto.

ZR
@Tatuś 05.12.2017 12:11

Nie warto

Zostaw opinię o Kangurowe Przedszkole - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kangurowe Przedszkole