Kangurowe Przedszkole

Kraków

Opinie o Kangurowe Przedszkole

Mama125

Jak łatwo utopić swoje żale komentując incognito... I palić za sobą mosty, obrażając innych ludzi i byłego pracodawcę kiedy się odeszło z pracy. Bardzo profesjonalne z punktu widzenia pracownika! Życzę Pani, aby przyszli pracodawcy (bo na jednym się na pewno nie skonczy z takim podejsciem z Pani strony) także uważnie przeczytali to, w jaki sposób zostaną potraktowani w sieci przez Panią po ew "rozstaniu". A komentując dyrekcję Podgorek - nie mam ŻADNYCH zarzutów. I dwójka moich zadowolonych dzieci jest tego przykładem. Pani dyrektor to kompetenta i szczera osoba z wykształceniem i klasa, której w powyższych wypowiedziach jak widać brak. Dziękuję.

Tatuś

A czy są tu jeszcze jacyś rodzice? Szukam w sieci opinii na temat Kangurowego Przedszkola i ciężko jest. Przedszkole jest drogi i zastanawiamy się z żoną czy warto.

Rodzic

Hah a mi jako rodzicowi śmiać się chce z zamieszczonego wpisu, bo widać autorce bardzo zależało, aby opinia została przypisana do pani, która właśnie teraz odchodzi z kangurowego. Absolutnie nie zgodzę się z opiniami o zakompleksionej pani dyrektor-prawda jest taka, ze my rodzice widzimy, ze jak jej nie ma to "myszy harcują" - nie wszystkie, ale cześć na pewno. Wniosek jest jeden- spełnia swoją role jako dyrektor, ma szacunek i autorytet i w trakcie jej obecności wszystko chodzi jak w zegarku. Zasmuciło mnie, ze panie tak mało zarabiają, bo pewnie jako rodzice wolelibysmy solidarnie płacić za miesiąc więcej, aby tylko utrzymać swoją ulubiona panią i ogólnie, aby tez nam dac możliwość wpłynięcia na pozostanie pani w grupie. Duża rotacja to bzdura...

Słoneczko
@Rodzic 16.07.2017 12:00

Drogi rodzicu, na gowork.pl zamieszczane są opinie dla potencjalnych przyszłych pracowników, a nie rodziców-klientów. To, że rodzice są zadowoleni z "usługi" nie znaczy, że pracowni mają podobnie jeśli chodzi o ich pracę. Niestety jeśli chodzi o rotację to prawda. W ciągu 12 miesięcy z przedszkola odeszły 4 panie. Jak na przedszkole, które liczy zazwyczaj 9 nauczyciela, to myślę, że to sporo (44%). Byłam stażystką w OTE Kangur, zaproponowano mi pracę, ale nie przyjęłam jej, gdyż przekonałam się jak wygląda sytuacja. Jeśli chodzi o Panią Dyrektor, to napewno robi ona dobry PR dla Kangura i umie sprzedać usługę rodzicowi. Jest jednak różnica pomiędzy zarządzaniem a wprowadzaniem nerwowej atmosfery. Employer Branding jest jej raczej obcy. Nie wiem czy miałaby takie poparcie z Pana/Pani strony, gdyby można było usłyszeć jej opinie na temat kompetencji rodzicielskich jej klientów. Jeśli chodzi o zarobki, to faktycznie tyle wynoszą. Najśmieszniejsze jest to, że Kangur jest chyba drugi w Krakowie pod względem wysokości czesnego, a nauczyciele zarabiają tyle samo lub nawet mniej niż gdzie indziej. Może wynika to z zachłanności właścicieli. Po co dać więcej nauczycielowi jak można sobie zwiększyć dochód. Pracuje teraz w przedszkolu publicznym (jest prywatne, ale ma dotacje z miasta) i zarabiam 100 zł więcej jako pomoc nauczyciela niż nauczyciele w Kangurze. W tym zero zajęć/imprez popołudniowych. Sama ostatnio odradziłam Kangura znajomym dla ich córeczki. A rodzicom proponuję przeanalizować stosunek jakości usługi do ceny. Poziom jak w większości nowych przedszkole a czesne... Sami wiecie

Kangurek

Wystrzegajcie się pracy w Kangurowym Przedszkolu!!! Rotacja pracowników w tym miejscu jest niesamowita. Dlaczego? Bo się ich nie szanuje. Pracodawca przestrzega kodeksu pracy, ale... Nie ma prywatność - przez całą dobę i weekendy przychodzą "przedszkolne maile", z którymi trzeba być na bieżąco, bo np. w poniedziałek jakaś gra terenowa. Co z tego, że pracujesz 6h jak masz ciągłe imprezy dla dzieci, które odbywają się nieregularnie i zajmują dzień do godz. 20:00. Musisz wykonywać jakieś bezsensowne prace jak np. portfolio, które kosztuje niesamowitą ilość czasu i energii. I te żałosne zarobki i wyniosła postawa właścicieli, którzy uważają, że za 2300 brutto kupili Cię na własność! O kulturze "Dyrekcji" i wspomnianych właścicieli nie wspomnę. Najgorzej w Podgórkach! Dzięki sfrustrowanej "Pani Dyrektor". Uciekajcie jak najdalej!

Zostaw opinię o Kangurowe Przedszkole - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kangurowe Przedszkole