Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska

Opinie o Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska

Filtruj opinie po kryteriach:

Lena
 Opinia

Mam wrażenie, że nie każdy ma chęci do pracy gdyż przedszkole ma bardzo dobre opinie na Facebooku. Najłatwiej narzekać ale za to nikt nie będzie płacił!!

TakNie
Paulina
 Opinia

Jeżeli chodzi o zatrudnienie, zdecydowanie odradzam. Osoba która prowadzi to przedszkole ma w głębokim poważaniu kodeks pracy, a co gorsza nie uważa że urlop na żądanie (który zgłaszany jest przed dzień) przysługiwał pracownikowi ponieważ cytuje: Nie ma czegoś takiego. Co do samego przedszkola, przepełnione sale gdzie na 30 dzieci jest jedna "przedszkolanka" ponieważ pomoce zajmują się utrzymaniem czystości w kuchni na salach czy też gotowaniem posiłków po prostu parodia. Zajęcia są przeprowadzane wedle widzi mi się, pewne nauczycielki nie przykładają uwagi do programu, a co gorsza nie organizują wycieczek, wyjść po za placówkę w celu rozwoju dzieci. A jak próbujemy dowiedzieć się czegoś na temat dziecka nie potrafią odpowiedzieć na pytanie jakie postępy zrobiło dziecko, czy w czym ma braki. Potrafią jedynie zgłaszać o tym że dziecko sprawiało problemy... albo miało gorszy dzień. ODRADZAM ZARÓWNO SZUKAJĄCYM PRACY JAK I RODZICOM!

Tak1Nie
Wanda
 Opinia

@Gość, sprawdzałam stronę Czarodziejskiej Akademii i przedstawiona kadra ma wykształcenie wyższe i to kierunkowe. Czy były w takim razie jakieś roszady jeśli chodzi o zatrudnionych, skoro piszecie, że zajęcia prowadzone są niezgodnie z metodyką?

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
Kamila
 Opinia

Bardzo fajne przedszkole, Panie przedszkolanki z powołania, zdrowe i smaczne posiłki. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola :)

Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska - Pabianice