Opinie o Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska w Pabianice

counter
1 1 12 5 1
Cezary Nowy wpis

@Ja Czy możesz dodać więcej informacji jak się pracuje i w jakiej atmosferze?

Ja Nowy wpis

Oczywiście polecam

Zadowolony rodzic Nowy wpis

Moje dziecko uczęszcza do grupy najstarszej ( Sikorskiego) i przygotowuje się do szkoły. Polecam z całego serca, dzieci już w tym momencie przygotowane do szkoły. Zaangażowanie wychowawcy widać gołym okiem.

Magda

Przedszkole spełnia swoją rolę za równo pod względem nauki jak opieki i wychowania dzieci. Moje dziecko uczęszcza do placówki z grota III gr jestem bardzo zadowolona. Widać serce i zaangażowanie Pani. Dla dzieci jest autorytetem i przyjacielem. Najważniejsze ze dzieci są szczęśliwe i nie chcą wracać do domu. Polecam z czystym sercem!

Tak7Nie1
Mama Nowy wpis
@Magda

Również polecam, Pani Ewelina najlepszy nauczyciel!

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Jaka jest kultura pracy w Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska? Obowiązuje typowy dress code?

Ula

Czy obecnie poszukuja pracowników? Jakie mają wymagania?

Marta

W tym momencie Przedszkole jest przepełnione!!!! Sa dwie placówki Czarodziejskiej z czego w tej chwili jedna z nich jest zamknięta, do jakiego czasu ciężko powiedzieć najważniejsza informacja jest taka że WSZYSTKIE dzieci z tych dwóch placówek są w jednym budynku to będzie z 150 dzieciaczków które są upchane w sale które przy 20-30 jest już "pełno".. Czas aby się ktoś tym zainteresował!!

Tak1Nie6
Lena

Mam wrażenie, że nie każdy ma chęci do pracy gdyż przedszkole ma bardzo dobre opinie na Facebooku. Najłatwiej narzekać ale za to nikt nie będzie płacił!!

TakNie1
Paulina

Jeżeli chodzi o zatrudnienie, zdecydowanie odradzam. Osoba która prowadzi to przedszkole ma w głębokim poważaniu kodeks pracy, a co gorsza nie uważa że urlop na żądanie (który zgłaszany jest przed dzień) przysługiwał pracownikowi ponieważ cytuje: Nie ma czegoś takiego. Co do samego przedszkola, przepełnione sale gdzie na 30 dzieci jest jedna "przedszkolanka" ponieważ pomoce zajmują się utrzymaniem czystości w kuchni na salach czy też gotowaniem posiłków po prostu parodia. Zajęcia są przeprowadzane wedle widzi mi się, pewne nauczycielki nie przykładają uwagi do programu, a co gorsza nie organizują wycieczek, wyjść po za placówkę w celu rozwoju dzieci. A jak próbujemy dowiedzieć się czegoś na temat dziecka nie potrafią odpowiedzieć na pytanie jakie postępy zrobiło dziecko, czy w czym ma braki. Potrafią jedynie zgłaszać o tym że dziecko sprawiało problemy... albo miało gorszy dzień. ODRADZAM ZARÓWNO SZUKAJĄCYM PRACY JAK I RODZICOM!

Tak5Nie
Wanda

@Gość, sprawdzałam stronę Czarodziejskiej Akademii i przedstawiona kadra ma wykształcenie wyższe i to kierunkowe. Czy były w takim razie jakieś roszady jeśli chodzi o zatrudnionych, skoro piszecie, że zajęcia prowadzone są niezgodnie z metodyką?

TakNie1

Kamila

Bardzo fajne przedszkole, Panie przedszkolanki z powołania, zdrowe i smaczne posiłki. Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola :)

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Niepubliczne Czarodziejska Akademia Karolina Jasińska - Pabianice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad