Anwisz S.C. Centrum Edukacji Iwona Majorke Sebastian Dróbka Karolina Szymańska

Grudziądz

Opinie o Anwisz S.C. Centrum Edukacji Iwona Majorke Sebastian Dróbka Karolina Szymańska

Spokojna mama

Moje dziecko uczęszcza do przedszkola DOM MAŁEGO SKRZATA. Jestem bardzo zadowolona z opieki, warunków, a moje dziecko codziennie z uśmiechem na buzi wbiega do sali. Polecam wszystkim!

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Anwisz S.C. Centrum Edukacji Iwona Majorke Sebastian Dróbka Karolina Szymańska ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Anwisz S.C. Centrum Edukacji Iwona Majorke Sebastian Dróbka Karolina Szymańska - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anwisz S.C. Centrum Edukacji Iwona Majorke Sebastian Dróbka Karolina Szymańska