Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski w Grudziądz

Nana

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę na drugi dzień zostałam zaproszona na dzień próbny pracowałam tam 8 godzin sprzątając pomieszczenia i po czasie zadzwoniłam zapytać co dalej dowiedziałam się przez telefon że nie zatrudnia mnie a jak zapytałam o pieniądze to stwierdzono że ja tylko przyjechalam popatrzeć co będę robić jeśli mnie zatrudnia chyba chcą się sądzić o 150 zł bo twierdzą że to jakaś pomyłka

Natalia
@Nana

A na rozmowie kwalifikacyjnej była mowa o tym, że ten dzień próbny jest płatny? Dopytywałaś o tym przed tym dniem?

Nana
@Natalia

Jeśli pracujesz to za pracą otrzymujesz place a z tego co się orientuje nie ma czegoś takiego.jak darmowy dzień próbny

Halina
@Nana

Moim zdaniem powinni określić na rozmowie, czy ten dzień próbny jest płatny. Teraz mogą mieć wymówkę, że przecież nic takiego nie mówili. Może po prostu chcieli żeby im ktoś za darmo posprzątał, a nie żeby kogoś zatrudnić? Co myślicie o mojej teorii?

Aaaaaaaaak
@Natalia

Dzień próbny zawsze jest płatny..

Jolanta
@Aaaaaaaaak

I płatny jest tak normalnie jak za dzień w pracy?

Kkk
@Jolanta

Tak jest normalnie płatny

Agnieszka
@Kkk

I jak pracownik się sprawdzi to następnego dnia normalnie może iść do pracy czy trzeba czekać ileś czasu?

Jojo Nowy wpis
@Agnieszka

Kazdy dzien musi byc platny . umowa o prace lub jaka kolwiek inna powinna byc podpisana najpozniej w dniu rozpoczęcia pracy. Więc takie cos powinno byc zgloszone do PIP.

Dorota Nowy wpis
@Jojo

No dobra w takim razie to u was jak to z tym było? Jak miałeś próbny to coś podpisywałeś?

Jojo Nowy wpis
@Dorota

Kiedyś tam pracowalem. Teraz pracuje gdzie indziej. I widzę jak mnie szef oklamywal. Nie mozna pracować bez umowy kazdy dzien jest płatny. Jeśli masz jakieś dowody ze tam pracowals zglos do pip . albo zloz pismo najlepiej od adwokata ze maja ci oddac pieniadze

Bekon Nowy wpis
@Dorota

Ja pracuje w innym zakladzie i miałem umowę probna. Może i dobrze ze tam nie pracujesz????

Bekon

Tak pracy duzo ciągle najnizsza krajowa dziwne bo dodatek nocny powinien być. Wyzywanie . pani milena spoko bardziej ludzka. Pan przeorski to szkoda slow ludzi za trudnia na czarno dobrze ze sie zwolnilem pare lat temu nie wytrzymalem psychicznie.

Janusz
@Bekon

Czy Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Widzę że pracowałeś w tej firmie więc pewnie wiesz coś na ten temat, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

Xxx
@Janusz

Nie wiem jak jest teraz bo ja tam pracowalem kilka lat temu i napewno tam nie wrócę.

Bekon
@Janusz

Ja pracowalem dawno temu i nic nie było. Nawet na święta nic nie dawal . ani nawet ciasta na swieta

Edward

Wysokość wynagrodzenia zależy od tego jak pracujemy i jaki rodzaj pracy mamy do wykonania, nie zawsze zależy to od firmy!

Dzik
@Edward

Właśnie że nie . zależy jak cie lubi szef

Nikola

@Bekon a to w nocy też pracujecie?

Wwwww
@Nikola

Ja tam nie pracuje. Ale na nockach pracowalem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tyty

Nie polecam firmy pracowalem tam pare lat temu i bylo zle. Male place za chleb odliczal i wyzywal ludzi. Wolal szef zeby wyrzucić niz dac pracownikowi. Wyplaty marne i jesli byly nadgodziny to nie bylo placone w wiekszosci nie wiem jak jest teraz ale wole ostrzec

ABC

@byk jak to rzucanie w pracownika rzeczami? Takie coś ci się przytrafiło?

@ABC

Tak zdarzalo sie. Nie bede przytaczal czym ten pan wasz szef wie. Ba nawet i wie kiedy bylo . zdarzalo się to pare lat temu.

@ABC

Nie wiem jak teraz jest ale takie rzeczy sie zdarzaly. Szef nie placil za nadgodziny male place . dużo by tu wymieniać

Byk

Zle traktowanie pracowników (usunięte przez administratora) na nadgodzinach brud bynajmniej jak ja tam pracowalem. Krzyczenie rzucanie w pracownika rzeczami .

Po prostu masakra pracując tam wcześniej jako kierowca nie polecam tej firmy... Obcinał nam godziny mowic ,ze kalmiemy i dopisujemy siebie godziny. Za miesiąc pracy u tego pana w godzinach nocnych zarobiłem 1300 zł ,a oferowal sie ,ze wynagrodzenie jest od 2400 do 3500 na rękę...

Czarna

Firma Wena traktuje pracowników jak niewolników.... Szczególnie kierowców.... Wmawia pracownikom ,ze godziny nocne liczone u niego w zakładzie są od 2 do 4 ???? Obcina przepracowane godziny z nieznanych powodów... Jedne wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam tego zakładu jako chociażby pracy dorywczej...

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski - Grudziądz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Wena Tadeusz Przeorski
  • Magazynowa 3