Akadero Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne

Opinie o Akadero Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne

Ania

Polecam akadero, bardzo dobry kontakt z Szefem, człowiek wyrozukmiały, warunki pracy i płacy dobre. nie rozumie mamrudzenia jesli komuś nie pasuję koniecznie zmieńcie pracę a nie zrzędzcie typowe polski, brak słów. Wyjedzcie za granicę jak ja podcierać tyłki starym Niemiaszką to docenicie akadero. Pozdrawiam i polecam w 100%

Janina

nie pracuję już co prawda w Akadero, ale rozstałam się z Szefostwem w zgodzi i z uśmiechem, dobry sumienny i wypłacalny pracodawca, oceniając przedszkole akadero jako pracodawcę rewelacja.

Mania

Złego słowa powiedzie nie dam. Akadero to świetne przedszkole i według mnie jedno z najlepszych w jakim pracowałam. To, że ktoś jest zwolniony to sądzę, że po prostu się nie nadaję a nie od razu, że zły zarząd. Drogie Panie nie każda może być przedszkolanką i nie każda dziewczyna nadaję się do pracy z dziećmi. Zarząd dobiera według mnie właściwie a przedszkole świetne.

rodzic

W Akadero fajne są ciocie , jednak niestety zbyt często się zmieniają! albo nie wytrzymują albo są zwalniane...zarząd jest straszny.... Kuchnia - ok :) , ale zasady narzucane przez zarząd, - szkoda słów ....(usunięte przez administratora)

Mama

Przedszkole prowadzone bardzo profesjonalnie, bardzo dobra opieka nad dziećmi, super zajęcia, własna kuchnia.

Zostaw opinię o Akadero Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akadero Polsko-Angielskie Przedszkole Artystyczne