Świebodzice

Opinie o Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame

beata

SUPER PLACÓWKA!

ewa

Potwierdzam - wspaniałe miejsce dla niepełnosprawnych dzieci!

ola

Pracodawca jest super! Atmosfera w pracy bardzo miła, rodzinna... Polecam!

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach jest wspaniałą placówką Polecam! Dzieci otoczone są tam wielką miłością i troską oraz specjalistyczną opieką.

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame