Ad Verbum Sp. z o.o. Centrum Terapii Mowy i Dysleksji

Opinie o Ad Verbum Sp. z o.o. Centrum Terapii Mowy i Dysleksji

mama

polecam bardzo przyjazne miejsce dla dziecka, jestem zadowolona z terapii - jeśli się szuka dobrego logopedy na ursynowie albo w ogóle logopedy w warszawie to polecam Ad Verbu

Twoim zdaniem praca w firmie Ad Verbum Sp. z o.o. Centrum Terapii Mowy i Dysleksji wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Ad Verbum Sp. z o.o. Centrum Terapii Mowy i Dysleksji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad Verbum Sp. z o.o. Centrum Terapii Mowy i Dysleksji