Maluszek Sklep z Artykułami Dziecięcymi Anna Grzebalska

Otwock

Opinie o Maluszek Sklep z Artykułami Dziecięcymi Anna Grzebalska

mama

też tak uważam, jak się do sklepu wejdzie to od razu podlatuje pan i pyta się co chcę kupić, nie można nic obejrzeć-chodzi za Tobą, i od razu się wychodzi a właścicielka - dama pierwsza klasa! zamisat wyjść do klientów uśmiechnięta to patrzy na nich z góry!

firma krzak, problemy z wypłacaniem na czas pieniędzy, właścicielka rżnie wielką damę i ma w poważaniu wszystkich pracowników. NIE POLECAM !!!

Zostaw opinię o Maluszek Sklep z Artykułami Dziecięcymi Anna Grzebalska - Otwock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maluszek Sklep z Artykułami Dziecięcymi Anna Grzebalska