Migacz Barbara Firma Handlowa

Szaflary

Opinie o Migacz Barbara Firma Handlowa

szary

Szkoda słów. Zatrudniłem się tam zaraz po szkole żeby nabrać doświadczenia. Gnojenie, grożenie, niedotrzymywanie terminów wypłat, w sezonie praca po 12-14 godzin. Tak krótko można opisać to co tam się dzieje. Właściciele i ich dzieci, dobrze się bawią emocjami i cierpliwością pracowników.

Andrzej

Maurycy47 ma calkowita racje. [usunięte przez moderatora] ma cos z glowa, a jej smieszny [usunięte przez moderatora] jest totalnym pantoflem. Jeden wielki cyrk na kolkach. Nawet klienci sie juz z nich smieja. Nie mowie o przedstawicielach handlowych, bo oni to juz maja calkowita komedie za darmo heheh

Maciek

Czlowieku pracowalem tam kiedys i bardzo dobrze znam realia. Nie potwierdze Twoich rewelacji odnosnie swietnej atmosfery w pracy. Wlasnie jest strasznie. Jesli mozna mowic o mobbingu, to tam wlasnie wystepuje na duza skale. Wlascicielka tak jak juz ktos wspomnial, ma problemy z glowa, a maz to typowy pantofel i nieudacznik. Zarobki wedle humoru [usunięte przez moderatora]. Jesli pokloci sie z pantoflem, mozesz liczyc nawet na jakies 300zl w plecy na koniec miesiaca. A sprobuj sie tylko odezwac slowem, to zostaniesz zjechany, ze pyskujesz i nie szanujesz swojej jakze idealnej szefowej...Jednym slowem masakra. Odnosnie ludzi, ktorzy tam niby dlugo pracuja: hehehehehe jawna kpina. Jedynie przedstawiciel handlowy, ktory nie ma wiekszej stycznosci z wlascicielka, oraz chlopak na kasie, ktory ma tam dobre uklady. Reszta pracownikow jest gnojona i upokarzana. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora], oraz jej meza [usunięte przez moderatora]a. Ps. Mozna nakrecic film, o tym, co sie tam dzieje...

maurycy47

Ludzie nie słuchajcie bzdur!!! Gdybyście dobrze znali [usunięte przez moderatora],to byście przyznali jaka ta osoba jest naprawdę psychiczna! Nawet jej mąż [usunięte przez moderatora] że tak powiem Się jej boi i zawsze ucieka przed nią...

Zostaw opinię o Migacz Barbara Firma Handlowa - Szaflary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migacz Barbara Firma Handlowa