Opinie o Firma Handlowa Barbara Migacz w Szaflary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowa Barbara Migacz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowa Barbara Migacz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Barbara Migacz w Szaflary

Wolf Nowy wpis

Odradzam podejmowanie pracy w tej firmie, negatywne komentarze które są napisane w stronę tego pracodawcy są jak najbardziej prawdziwe, chciałem się przekonać czy rzeczywiscie tak źle tam jest jak inni piszą i odpowiedź brzmi -Tak! To najgorsza firma w której podjałem zatrudnienie. Głównie rozchodzi się o niezrównoważona psychicznie właścicielkę która się czepia dosłownie wszystkiego, mówi o sobie ze jest osobą opanowaną ( a uwaga!! ładnie i składnie wypowiada się tylko na rozmowie kwalifikacyjnej ) jak przyjdzie się jej zmierzyć ze stresującą sytuacja to nagle zaczyna drzeć ry.... jest niekulturalna, arogancka, udaje na początku że dba o pracownika żeby jej zgłaszać wszystko co odbiega od normy itp - po czym zgłaszasz jej jakiś problem ( np niesprawne narzędzia pracy, samochod - brak płynów eksploatacyj uch, łyse opony itp ) i w tym momencie Paniusia patrzy na ciebie jak na debila, zaprzecza że tak napewno nie jest ze auto prawie nówka z salonu, zaczyna mieć pretensje ze się przyszło z takim problemem i na tej rozmowie się kończy cała sprawa i pomoc Szefa - po kilku przypomnieniach dalej nic nie zrobione, nie było tematu - doobreee jest, a ty jeździsz popsutym parchem bo nie masz innego wyboru. Jedyny wybór to naprawić za swoje albo się zwolnić. To tylko jeden przykład tej nietrafionej pracy a innych odchyłek i problemów tej Pani jest dużo więcej ....

.. Nowy wpis
@Wolf

Potwierdzam ten wpis w całości..

Marek Nowy wpis

Dla mnie dobra firma i dobrze się pracuje ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić.

.. Nowy wpis

Potwierdzam wypowiedź Nowytarg właścicielka(usunięte przez administratora)Bardzo źle traktuje ludzi. Każdemu kto zamierza się zatrudnić u p. Barbary stanowczo odradzam.

Nowytarg

Pani Barbara to wyleczona alkoholiczka, samotna i niezrownowazona psychicznie ! Lepiej omijać tą super firmę z daleka !

Zofia
@Nowytarg

Wiem, że takie oczernienia na forum publicznym często źle się kończą. Taka informacja na przyszłość. Sugerujesz, że atmosfera w firmie Barbary Migacz jest fatalna?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Handlowa Barbara Migacz się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Maurycy47 ma calkowita racje. [usunięte przez moderatora] ma cos z glowa, a jej smieszny [usunięte przez moderatora] jest totalnym pantoflem. Jeden wielki cyrk na kolkach. Nawet klienci sie juz z nich smieja. Nie mowie o przedstawicielach handlowych, bo oni to juz maja calkowita komedie za darmo heheh

Maciek

Czlowieku pracowalem tam kiedys i bardzo dobrze znam realia. Nie potwierdze Twoich rewelacji odnosnie swietnej atmosfery w pracy. Wlasnie jest strasznie. Jesli mozna mowic o mobbingu, to tam wlasnie wystepuje na duza skale. Wlascicielka tak jak juz ktos wspomnial, ma problemy z glowa, a maz to typowy pantofel i nieudacznik. Zarobki wedle humoru [usunięte przez moderatora]. Jesli pokloci sie z pantoflem, mozesz liczyc nawet na jakies 300zl w plecy na koniec miesiaca. A sprobuj sie tylko odezwac slowem, to zostaniesz zjechany, ze pyskujesz i nie szanujesz swojej jakze idealnej szefowej...Jednym slowem masakra. Odnosnie ludzi, ktorzy tam niby dlugo pracuja: hehehehehe jawna kpina. Jedynie przedstawiciel handlowy, ktory nie ma wiekszej stycznosci z wlascicielka, oraz chlopak na kasie, ktory ma tam dobre uklady. Reszta pracownikow jest gnojona i upokarzana. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora], oraz jej meza [usunięte przez moderatora]a. Ps. Mozna nakrecic film, o tym, co sie tam dzieje...

maurycy47

Ludzie nie słuchajcie bzdur!!! Gdybyście dobrze znali [usunięte przez moderatora],to byście przyznali jaka ta osoba jest naprawdę psychiczna! Nawet jej mąż [usunięte przez moderatora] że tak powiem Się jej boi i zawsze ucieka przed nią...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Barbara Migacz - Szaflary

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Barbara Migacz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Barbara Migacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Handlowa Barbara Migacz
  • Zakopiańska 18