Mama i Ja Sp. z o.o. Sklep z Artykułami Dziecięcymi

Gdańsk

Opinie o Mama i Ja Sp. z o.o. Sklep z Artykułami Dziecięcymi

...

Z tym, że "wyludzają od klienta dane osobowe i odsprzedają innym firmą" to totalna bzdura!!!

Uwaga!

Jezeli zastanawiasz sie nad praca w sklepie ( usunięte przez administratora )pracowaałam tam dość dlugo ale takiej obłudy w stosunku do pracownika nigdy jeszcze nie doświadczyłam.

Kasia

Nie wiem co to za opinia, ale widze tylko slowa kluczowe dla wyzsukiwarki, aby pozycjonowac ten sklep w Googlach. Jesli chodzi o moje doswiadczenia jako pracownika to nie polecam. Od 4 lat moja pensja zostala kilkakrotnie obcieta, poniewaz obowiazuje system prowizyjny. Bardzo duza rotacja pracownikow, szukam caly czas czegos innego, ale oferty sa jeszcze gorsze. W Kaspo praca po 1O godz dziennie, wynagrodzenie w dobrym miesiacu 1900, makabra, social zerowy, zadnych dodatkow. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Mama i Ja Sp. z o.o. Sklep z Artykułami Dziecięcymi - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mama i Ja Sp. z o.o. Sklep z Artykułami Dziecięcymi