Andpol Sp.j. Paweł i Urszula Andrzejewscy

Opinie o Andpol Sp.j. Paweł i Urszula Andrzejewscy

Red

Najnizsza krajowa

lolo

10-godzinny wymiar pracy daje się we znaki . płaca jak wszędzie,gdyby było 8 godz to płaca krajowa. o pracownika to słabo dbają, interesuje ich tylko auto które musi wyjechać i wciąż im mało.

Asdfg
@lolo 02.02.2015 21:59

Jakie stawki godzinowe w tej firmie

Jak pracuje siw w tej firmie ? Jakie płaca ? Szefostwo ? Atmosfera ? Aplikuje do tej firmy proszę pracowników o radę ..??

Zostaw opinię o Andpol Sp.j. Paweł i Urszula Andrzejewscy - Świniary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andpol Sp.j. Paweł i Urszula Andrzejewscy