Opinie o Mariusz Gołkowski Term-Pol w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Gołkowski Term-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Gołkowski Term-Pol o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Gołkowski Term-Pol w Wrocław

Karol Nowy wpis

@luk a ile powinien dostać ?

Luk Nowy wpis

Witam i co? Ktoś potrafi powiedzieć gdzie i jak odzyskać pieniądze od tego oszusta?

pylica

powiem tak po mojej interwencji osoba została aresztowana zatrzymano osobe która to zrobiła tyle mogę powiedziec wynajołem adwokata dedektywa i mam (usunięte przez administratora) jest w tej chwili arestowany trudno straciłem na adwokata i dedektywa ale warto było

Zly1234 Nowy wpis
@pylica

Sprawa jest cały czas na policji. Dzwoniłem ostatnio możliwe że pieniążki odzyskam

Jeden z okradzionych. Nowy wpis
@pylica

Powiem tak, cała akcja poszukiwawcza była prowadzona przez osoby okradzione przez (usunięte przez administratora) Mowa tutaj o (usunięte przez administratora) czterech rowerów na łączną kwotę ponad 10 tys. złotych. Dzięki rozpromowaniu całości na mediach społecznościowych i dzięki uprzejmości mieszkańców Nowego Dworu we Wrocławiu (usunięte przez administratora) został "Wystawiony" policji i zatrzymany tego samego dnia pod marketem "Netto" około południa. Nie pisze tego, żeby komuś przypisywać zasługę w zatrzymaniu tego (usunięte przez administratora) bo w naszym przypadku nic to nie zmienia ponieważ (usunięte przez administratora) mimo materiału dowodowego w postaci nagrań z monitoringu wypiera się wszystkiego i przede wszystkim z z czego miałby oddać pieniędzy za skradzione rowery?

Luk

I co macie jakieś info bo ja wtopiłem 1900 zł i nic, nie zgłaszałem jeszcze nigdzie jak Wasze sprawy? Jak zgłosiliście? Teraz pozostałe kredyty mnie zjadą nie mam z czego płacić

@Luk

15 kwietnia policja ma mi da znać co ustaliła więc czekam.

@Zły1234

I jak, ustalila cos policja?

Najlepiej prosze o kontakt na mail: sisia3200@wp.pl

@Oszukana

Dostałam wczoraj pismo z policji ze wszczeto postępowanie i dochodzenie i o jego wynikach powiadomią mnie listownie.

@Oszukana

A ktora prokuratura zajmuje sie sprawa?

Prokuratura w Jaroslawiu

Czy po rozmowie w Mariusz Gołkowski Term-Pol rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Zła

Witam nam waśnie mija 14 dni ale już wiem że to oszust, gdyż nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na meila, takiego drania trzeba jak najszybciej usadzić by już nie oszukiwał biednych ludzi, którzy są w potrzebie

@Zła

Witam. Przeżywają stronę brała Pani kredyt?

@Kazy

Przez jaką stronę miało być

@Kazy

Ja brałam przez ikredyt.net. Sprawa jest na policji do 15 kwietnia policja mi ma wysłać pismo co zostało ustalone.

@Zły1234

Przedtem było pozabankiem. com. To będą ci sami (usunięte przez administratora) Wtedy przewijał się M.G Strzegomska 198. Też ponaciagali trochę ludzi. Ja zapuzno sprawdziłem tego M i jak się okazało to w KRD ma wpis długu na ponad 100 tyś za niepłacenie alimentów nie licząc innych. Wplacilem im 1500 . Nawet nie zdarzylem zgłosić na policję to policja pierwsza się zgłosiła po przelewach. I jak się okazało to było konto kobiety. A sprawa też jest prowadzona w Radomiu. I idą na całość bo jak można pisać umowy na firmę gdzie w Internecie można znalesc dwa różne adresy. Według cidg to ta firma jest zarejestrowana na uli świętokrzyskiej. A działają dalej pod nazwą am kredyt. S p zoo Dabrowa górnicza schemat działania taki sam. Nawet te same meile przesyłają. Kasa do odzyskania jest chryba możliwa o ile będą mieli z czego ściągnąć

Oszukana

Moja propozycja zgłosić do URZĘDU SKARBOWEGO DO WYDZIAŁU KONTROLI SKARBOWYCH!!!!!!! Oni mają większe możliwości jak policja odrazu blokują konta i trzepią kontrole skarbowe i walą potężne kary od 100000tyś zł w więcej tak, że się nie pozbierają dzwoniłem do US w Tczewie. Bardzo chętnie się zajmą tą sprawą. Proszę o przesyłanie skanów i kopii dokumentów czyli umowy do dowodów wpłat. Skarbówka musi się wykazywać władza od nowego roku dała im nowe możliwości. Jak im naliczą to się nie pozbierają.

Kazy

Według cidg tą firma jest zajejetrowana na adres Świętokrzyska 57 Wrocław. Adres pana M.G Strzegomska 198 lub 198/3 pojawia się już od strony pozabankiem.com , pożycz.info , ikredyt.net . Sprawdzałem w KRD taki człowiek istnieje tylko ma ponad 100 tyś długu za niepłacenie alimentow. Więcej opini jest na temat tych stron na forum kredytowe

Luk

Macie jakieś info w sprawie pożyczki? Czy jak zgłosiliście na policję coś sprawa ruszyła?

@Luk

Sprawa na policji, maja do mnie dzwonic jak beda cos wiedziec.

maly1992

a wy jaki macie nr tele i co mowia na policji

@maly1992

Ja mam jakiś do Tczewa ale jest cały czas zajęty znalazłem jakiś komórkowy ale okazało się że to też fikcyjny babka odebrała i mówi że taka firma nie istnieje była tam kiedyś w Tczewie i ten nr przejeła po nich

Luk

Jakie macie nr telefonu do niego bo ja wpłaciłem 1800 i cisza meile zablokowane a wpłaciłem wszystkie pieniądze jakie miałem i nie mam za co żyć.

maly1992

Hej I co dostał ktoś pożyczke ?

@maly1992

Nie. Sprawa jest na policji

Coś wiadomo ?

Noname

Od 6.03 jest cisza na forum. Dziś mamy 9.03, zmieniło się coś u Was? Czy dalej nic? Dajcie znać.

@Noname

Ja czekam na przelew w środę maja wysłać niby

@Zły1234

A skad informacja ze w srode maja wyslac ? Dzwonil Pan do nich?

@Noname

Tak dzwoniłem i dostałem e mail

@Zły1234

No to czekamy jeszcze dwa dni i mają być pieniadze

I jak sytuacja ?

@Noname

Dzisiaj wychodzi przelew jutro mają być. Czekamy do jutra.

U mnie tak samo.

@Noname

Tez ma Pan dziś przelew wysłany ponoć?

@Noname

i co dostal ktos przelew?????

@Zły1234

Tak, tez mi napisali, ze wczoraj mial byc rzekomo wyslany. Oczywiscie wczesniej o to zapytalam.

@Noname

czyli co lipa masakra z tymi ludzmi ..

Macie przelew?

@pokszywa1993

Ja nie mam a w dodatku nikt nie odbiera dzis telefonu

@Zły1234

Ja też nie mam, jeszcze nie próbowałam dzwonić. Kurna

Ja dzwoniłem 45 razy i nic

@Noname

Prosze dac znac czy dzwoniła Pani? ja sie nie mogę dodzwonić przelewu nie mam a teraz bylo ostatnie przelewy do akceptacji w banku i nie mam.

@Zły1234

i jak ja nie mam i nie odebrali jutro ide na policje

ktoś
@Noname

Czy ktoś dostał pożyczkę???

@ktoś

Nie

@ktoś

Nie.

@Noname

Dziś zgłaszam to na policję czekam w kolejce na komendzie

@Noname

Zgłosilem maja to sprawdzic. (usunięte przez administratora)

Już na policji zgłoszone

@Zły1234

Ja jeszcze nie zgłosiłam ale też zgłoszę. Przedstawiał Pan dokumenty?

Tak wszystkie.

a dzwoniliście panstwo do niego lub biura mają 14 dni czy minoł ten termin

@rafi

Tak dzwoniłem i nie mam przelewu jeszcze w piątek mija termin 14 dni, jutro dzwonię ale czuje ze bedzie akcja policja

to9 mija 14 dni

bet
@rafi

Witajcie! Właśnie dostałam dokumenty do podpisu no i blankiet na 981zł. Sprawdziłam w CEDIG nie ma takiej firmy jak Term Pol w bazie przedsiębiorców. Zbierzmy się (choć ja jeszcze nie wpłaciłam jemu tej kasy) i może zgłośmy to na policję???? Mam kolegę w służbie, mogę zapytać jak to ugryźć. GOŚĆ NIE MOŻE ŻYĆ NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!!! czekam na odzew, kto chętny GNOJA UKARAĆ

podpinam sie mam umowe od niego i tez wymóg platnoscii skladki 981zl

klient
@rafi

witam, ja dostalam dzis od nich przelew, tez musialam aktywowac skladka polise, wszystko jest ok, polecam tego Pana

@klient

Mogę do Pani/Pana numer telefonu? Chciałbym porozmawiać o tym kredycie i firmie

@bet

Podpisami się ją wpłaciłem 1000zl mam za tydzień mieć przelew zobaczymy jak nie to policja

@bet

Nie no firma istnieje bo mam wydrugk z cdig ale co z tego emaile ikredyt sa prywatne nie ma adresu ip telefon jest to internetowe ale mam sposob zeby go namierzyc po swojemu

@Zły1234

A kogo masz na wniosku ibezpieczeniowym mariusz tomaszewski

@klient

To prosze do pani nuner telefonu taki wpis rowniez mogl zrobic sam oszust jak tak to prosze zadzwonic 511130246 i udowodnic

A minol termin 14 dni

Czy wszystkim minol termin 14 dni

@rafi

Ja mam Marcin tomaszewski a w umowie mariusz gołkowski

Wojtas
@bet

Ja chętna chociaz tez nie wplacilam ale przeslal mi inny numer konta ze zmienil sie bank KOMBINATOR

@klient

Po ilu dniach dostała Pani przelew ?

Stanley

Kiedy pani dostała?

Prbosze o kontrakt

rafi

Czy wszystkim minol termin 14 dni ktos tu mi odposal ze dostal pozyczke ale ja nie wieze ten komentaz pewnie od oszusta jeat na 100 procent

@rafi

Ja czekam za niedługo mam mieć przelew więc dam znac

katarzyna

Jak tak można oszukiwać ludzi trzeba zgłosić na policję

@katarzyna

Panią oszukał?

rafi

wogóle ktoś dostał pozyczke czy nie

Oszukał mnie pan podpisałam z panem Umowę wpłaciłam Ubezpieczenie , a kredytu jak nie było tak i nie ma dlaczego pan biedną kobietę tak oszukał dlaczego. Pieszko

@anonymous

Proszę o odpowiedź czy miał ktoś kontakt z tym oszustem jeszcze w sprawie kredytu?

Wojtas
@Zły1234

Tak ja jestem w trakcie oyrzymalam umowe i skladke ktora mam zaplacic ale zaraz wyczulam,że cos nie tak wiec nic nie bede placic

Anonym

Kogoś jeszcze oszukał?

@Anonym

Tak mnie wpłaciłem 1000zl i nie mam kredytu

@Wojtas

Proszę nie przelewać!

@anonymous

i jak dalej nie ma kredytu prubowała się pani kontaktowac z nim

tak ja

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Gołkowski Term-Pol - Wrocław

Mariusz Gołkowski Term-Pol
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Świętokrzyska 57
    50-203 Wrocław