Opinie o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych w Olsztyn

a i jeszcze jedno czy ktoś wie ile kosztuje kurs z revita i gdzie najlepiej się udać

ktoś

napisałem ostatnio zdalnie testy z edokumentów, jakoś zaliczyłem. czy ktoś wie jak wyglądają testy z revita bo nie wiem czy mi się uda samemu to przerobić:(. sam program jest rewelacyjny i z chęcią bym się go nauczył. ale test z programu przed szkoleniem? a zależy mi na szkoleniu bo wiem od znajomego że można tam się revita w praktyce nauczyć i że potrzebują ludzi do pracy

mars

testy mają jeszcze jedną dobrą stronę dla pracownika, potwierdzają że ktoś się na dane stanowisko nadaje i po ich przejściu ma się większe szanse pracy. testy robią psychologowie których obowiązują zasady etyki zawodowej i nie mogą być wykonywane w nieodpowiedni sposób. zawsze też można takie wyniki dostać i dowiedzieć się coś o sobie

jak je obejść?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

wszystkie tego typu testy są standardowej treści, wątpię żeby mieli z nich pożytek bo łatwo je obejść

Czy to prawda, że w trakcie szkolenia ta firma przeprowadza jakieś testy psychologiczne? W jakim celu? Jak to wygląda?

chyba biura ci się pomyliły \\\"revizor\\\" to bardziej mi przypomina księgowość:) ja w tym biurze byłem na szkoleniu darmowym z REVITA i muszę przyznać że zdołałem się nauczyć i nie tylko jakieś podstawy teoretyczne na szkoleniu przeprowadzonym w kilka lub kilkanaście godzin. szkolenie było 2 miesięczne i miało dużo praktycznych zajęć- potrafią nauczyć. na początku byłem przerażony samą myślą że świeżo upieczony ekonomista będzie asystentem projektanta- niestety polska rzeczywistość. dziś pracuję zdalnie i jestem zadowolony

Olsztyn wiadomo... studenciaki [usunięte przez moderatora] Dobrze ze nie potwierdzilem udzialu w szkoleniu z rewizora czy innego dziadostwa jak widze po opiniach.

Firma obiecuje dużo ale nie spełnia żadnych obietnic na wynagrodzenie trzeba czekać miesiącami , szkoda czasu i nerwów...

Instalkomfort=IKA projekt=Tonari to mówi samo za siebie...Fatalna sprawa i zarobki gorsze niż w pośredniaku...

Popieram kolegę nie warto się tam nawet fatygować

drodzy Panstwo nie zawracajcie sobie glowy ta firma banda łobuzów i nic wiecej na czele z K[usunięte przez moderatora]!!!

wszystkim osobom z jakimikolwiek ambicjami finansowymi- odradzam i nie tłumaczcie sobie że zdobędziecie chociaż doświadczenie...

nefer

I jak po tym szkoleniu? Zgłosiłam się do tej samej oferty i dostałam mail z terminem tego samego testu. Za tydzień ma się odbyć. Teraz się zastanawiam skoro czy warto się tam tłuc...blisko 500 kandydatów na 20 wakatów :/ Był ktoś, wie jak to wygląda, ile razy trzeba tam jeździć itd? Jaka płaca itp? Daleko mam...

A ja wybieram się na darmowe szkolenie?Revit Architecture. W mailu dostałam ze będzie test z e-Dokumentów...orientuje się może ktoś jak to wygląda ten test...

Widzę że wszystkie wypowiedzi które obnażają sposób pracy w tym biurze poznikały, trochę tych opini było...a z tych co zostały wynika że nie jest tak strasznie....

@#$

do berka: jak wiesz, ze na piratach pracowali to zglos to do BSA "polskiepiractwo". Wkurza mnie jak nasza firma jest legalna i wydalismy kupe kasy na programy, a ktos kradnie i dzieki temu ma nizsze ceny potem!!! tu jest mail:[usunięte przez moderatora]

berka

dzięki za odpowiedź. poszukam chyba czegoś innego. Nie lubie sie męczyć i mało zarabiać:D:D:D:D hahaha... Ale też nie chcę pracować na słabym sprzęcie, bo strasznie mnie to irytuje. Jak byłam na stazu to wogole pracowalam na starym lapku i chyba pirackim kadzie. Wiec chce teraz normalnej roboty

berka

a na jakim sprzęcie musicie pracować? kompy przynajmniej jakieś sprawne? jak szefostwo tak oszczędza, to jeszcze powiedzcie, że na piratach musicie projektować... Ja sie zastanawiałam, czy tam pracować, ale teraz jakoś już nie chcę.

obserwator

O czym Wy ludzie piszecie? W jakiej normalnej firmie można korzystać w godzinach pracy z prywatnego telefonu komórkowego? Znajdźcie mi taką! Jakoś Ci pracownicy, którzy coś potrafią pracują tam nadal, a wypadają Ci, którzy są cieńcy w projektowaniu i ciężko się uczą. Jakoś nadal firma się rozwija i nie pada jak to wróżyli wcześniejsi przedmówcy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych - Olsztyn

Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych
1.6/5 Na podstawie 86 ocen.
  • BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 1A
    10-686 Olsztyn