Opinie o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych w Olsztyn

Raczek Nowy wpis

Ogólnie to chyba jest jasne, że Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych jest dobrą firmą, ja polecam, pensje są okej

Zenek Nowy wpis

Firma porażka, miałem okazję współpracować, nie polecam(usunięte przez administratora)

Jurek - byly pracownik Nowy wpis

to nie firma, to już na szczęście BYŁA BANDA rodzinnych WYKRĘTACZY, obiecywali podwyżki, korzystali z moich uprawnień budowlanych, korzystali z mojej wiedzy, cały czas kłamali i kłamali, aż w końcu gówniarz i wykrętacz zagubił się sam w swoich kłamstwach. Przekupywał przetargi, podrabiał podpisy, wszystko na lewych papierach, zaniżał stawki itd.., dziwne, że Urzędy wcześniej sprawy o wyłudzenie nie założyły, gdzie ABW, CBA, UKS itp. Podrobione podpisy i pieczątki emerytowanych architektów i branżowców w przetargach. Projekty rysowali ludzie z urzędu pracy, bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Same błędy, poprawki, a projekt złożony i podpisany - przez ARCHITEKTÓW, którzy nawet o tym nie wiedzieli !!!, a teraz upadłość? !!!, jaka upałość!?, a gdzie PROKURATOR za podrabianie i korumpowanie również urzędników. Wystarczy sprawdzić podpisy na projektach i arcitektów przesłuchać, sami wszystko wyśpiewają.

ewka Nowy wpis

a mnie zastanawia czy za te przymusowe nadgodziny dostawaliscie jekies wynagrodzenie dodatkowe? tak czesto sie zdarza, ale wiadomo ze jakies premie z tego tytułu sa jak najbardziej wskazane. ja tam dzisiaj wyslalam aplikacje i zastanawia mnie jak wyglada rozmowa, o co pytaja i czy jasno przdstwaiaja warunki? a jak wyglada u nich miesieczne wynagrodzenie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Popieram

Popieram. Załóż im sprawę,a na pewno znajdziesz inne osoby, które poświadczą to i pójdą z Tobą.

inny

Zgadzam się z tym, z wypłatami zawsze w tej firmie było ciężko a i \"przymusowe\" nadgodziny często się zdarzały, wyzyskują pracowników

F

Kategorycznie odradzam pracę w tej firmie, najpierw dwa miesiące pracy za darmo (nazwanej szkoleniem) potem pół roku za 770 PLN na umowe o dzieło. Firma w ogóle nie przejmuje się prawem pracy, atmosfera tragiczna, szefostwo ma pracownika w czterech literach.

ktoś

po pierwsze wyzysk - wycisną ile tylko się da kombinując przy tym aby dac od siebie jak najmniej - 770 zl, pytając dluzej pracujących czy mozna liczyć chociaz na 1500 po stażu każdy reaguje smiechem ... a i oczywiscie umowy to o dzieło czyli gorzej byc nie moze - czy to jest wogole powazne? po drugie zero organizacji wewnetrznej - mnóstwo projektów robionych na hura, obciążenie obowiązkami, wymuszanie zostawania po godzinach tzw. \"polecenia służbowe\" , niemiłe komentarze pisane na forum to prawie codziennosc, przylizane dzieciaki do zarządu na kierowniczych stanowiskach. Wiem ze oferta pracy jest kusząca w tzw. biurze usług projektowych, ale te oferty ciągle są bo rotacja pracowników tam jest niesamowita. Doswiadczenie doswiadczeniem ale moim zdaniem nie jest warte tego wszystkiego co się tam dzieje. Generalnie rodzinna firemka chcąca się nachapac kosztem wszystkich na około, szczeze odradzam i przestrzegam abyscie wzieli sobie ten komentarz do serca, jezeli zastanawiacie się nad podjęciem współpracy.

kolega

niestety taka jest rzeczywistość, że jeżeli nadchodzi kryzys to oprócz firm odbija się na pracownikach. niestety w Polsce przy korzystnej znikomo małej odpowiedzialności finansowej pracownika, są zbyt duże możliwości jego kontroli, powiedział bym wręcz nieograniczone. taki pracodawca co się dobrze ustawi wedle przepisów to na tym korzysta, a na to wskazuje że ta firma tak funkcjonuje. zawsze można złożyć wniosek do sądu, zawsze może też przyjść inspekcja pracy, ale to wszystko na marne, jeżeli firma obcyka przepisy i ma odpowiednie narzędzia oraz politykę. wygląda na to że kryzys jest najlepszym bodźcem na założenie działalności i skorzystanie na nim

gosc

Do Były pracownik: popieram, załóż im za to sprawę, i każdy, kto został w ten sposób oszukany powinien to zrobić. Aż dziwne, ze inspekcja pracy jeszcze nie zainteresowała się tą szemraną firmą. Jak można tak wykorzystywać ludzi. W czasach ciężkiej sytuacji na rynku pracy wydaje im się, że mogą pomiatać ludźmi i traktować jak tanią siłę roboczą.

Pracowałam w tej firmie i robiłam nadgodziny za które podpisałam fikcyjną umowę o dzieło. Pieniądze miałam dostać w ciągu 7 dni a tym czasem mija już pół roku a pieniędzy jeszcze nie wypłacili więc chyba zakładam sprawę w sądzie i zgłaszam firmę do Krajowego Rejestru Dłużników. Naprawdę ta firma to żenada.

gosc

Nie twierdze, ze nikt z wykształceniem humanistycznym nie nadaje się do takiej pracy, jeśli ktoś sobie radzi to w porządku, szkopuł tkwi w tym, że w tej firmie nie interesują się tym, czy ktoś ma predyspozycje czy nie. Niby robią jakieś testy psychologiczne które może i sprawdzają w jakiś sposób takie umiejętności, ale wykorzystują wyniki tych testów w innym celu - aby poznać słabe strony pracowników i z tego zrobić pożytek.

Ta firma to [usunięte przez moderatora] nie zgadzajcie się na pracę w niej. Oni wykorzystują ludzi za marne pieniądze lub nawet bez zapłaty. To samo moge powiedzieć o firmie IKA PROJEKT, ktora jest tą samą firmą ukrywającą się pod inną nazwą. Nie warto tam pracować niczego się tam nie nauczysz i zmarnujesz tylko czas

humanista

wygląda na to że obrażasz ludzi po studiach humanistycznych, twierdząc że się nie nadają do prostych powtarzalnych czynności. a tak na prawdę żeby nauczyć się i korzystać z jednego programu, nie są potrzebne studia techniczne. mam znajomego który pracował kiedyś w miastopojekcie i twierdzi że na jednego inżyniera było średnio 12 asystentów, z bardzo różnym wykształceniem, zaczynając od zawodówek po techników. teraz jest też bardzo podobnie, czynności do wykonania które może zrobić asystent jest jeszcze więcej ze względu na programy które liczą i rysują za ciebie, a dodatkowo bardzo łatwo można wszystko sprawdzić i poprawić. uważam więc że jak ktoś ma trochę oleju w głowie i chęci to spokojnie sobie poradzi nawet z bardziej skomplikowanymi pracami. pozdrawiam wszystkich humanistów

gosc

A dlatego, że ta firma "zatrudnia" każdego, kto się tam zgłosi, nie ważne czy ma odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje, umiejętności,byleby robić to, co oni sobie zażyczą, a jak komuś nie pasuje i chce odejść, to maja kary umowne i to właśnie trzyma tam ludzi. jak minie okres, kiedy muszą zapłacić karę, to zwijają się. Ciekawe czemu Tu już tam ie pracujesz skoro było tak dobrze.

Powiem tak: ciężko jest się doszukać pozytywnych opinii o tej firmie, a jednak gdy pracowałem tam jeszcze 2 miesiące temu było tam sporo osób. Ciekawe dlaczego... Może dlatego,że piszą tu tylko osoby, które nie odeszły, ale zostały zwolnione, bo się nie nadawały i nie potrafiły powiedzieć tego co myślą w twarz komuś z zarządu. Nie mi to oceniać,ale takie odnoszę wrażenie.

życzliwy

Mafia

Tak,ta firma to [usunięte przez moderatora],a [usunięte przez moderatora] potrafi posunąć sie do szantażu,aby wymusić cos na pracowniku.Szansę na rozwój maja tylko studenci,którzy i tak cały czas sie mylą,ale cóż..są tani.Negatywne opinie znikają,bo mają swojego prawnika,który je usuwa.Robią testy,potem ankiety-niby anonimowe.Psycholog kręciła głową,ze wszyscy prawie tak samo zgodnie negatywnie oceniają te firmę.Dziwna anonimowosć ankiet,bo po nich sporo osób zaczęło odchodzić,mi też podziękowali i wywracali sie,ze sie nie rozwijam,hahaha...Ja się rozwijam,ale oni nie dadza się rozwinąć,nie dostawałem juz od jakiegoś czasu żadnych konkretnych zadań, ale i tak miałem co robić.Oni specjalnie szukali powodu,aby sie mnie pozbyć.Ale cieszę sie,bo od 1-szego zaczynam i tak nowa pracę,wiec nie muszę juz odmawiać.Tam są juz trzy firmy:Instalkomfort,IKA-Projekt i Eurotop24.PL.Za każdy miesiąc masz umowę z inną firmą i to z dołu,czyli po przepracowanym miesiącu.Naprawdę, to wielka ściema i nie wiesz jak to ująć w CV do nastepnej pracy, bo wygląda jakbyś co miesiąc zmieniał pracę.WSTYD.Tylko kto ma sie wstydzić?Mają tyle form,bo każda prawie bardziej znana jest spalona,gdyż odwalaja bubel.Nie maja specjalistów,tylko studentów za 770 zł miesiecznie,a przy umowie o dzieło pracujesz z ewidencja czasu pracy jak na cały etat i rozliczaja cie z godzin.Nie dajcie sie nabrać,żadna normalna i szanujaca się firma nie bierze do pracy na dwa miesiace za darmo.Oni nazywają to szkoleniem,ale niczego sie nie nauczysz,ostatnio przyszły 2 osoby,bo już widać nie ma chętnych do tej roboty.Jeszcze coś.Zaniżają swoje oferty nawet o 66%,aby ktoś im dał zlecenie,ale odbija się to kosztem pracowników.W sumie potencjalni zamawiający dziwią się tymi kosztami i sami juz zadaja pytania.Wszystkie wymienione firmy należą do jednego właściciela-rodzinna mafia i zwykli [usunięte przez moderatora]. DZIWIĘ SIĘ,ŻE SĄD PRACY JESZCZE NIC NIE ZROBIŁ.CZAS,ABY KTOŚ ZROBIŁCOŚ Z TĄ FIRMĄ I CHYBA NADESZŁĄ PORA!!!Pozdrawiam wszystkich naiwnych.PS.In zależy,aby projekt został oddany na czas,nie ważne,ze potrzebuje poprawek i potem wraca,byle sforsować umowę.

STARY_ZNAJOMY

3 FIRMY TO NIE WSZYSTKO. JEST ICH DUZO WIECEJ. NO CÓŻ JAK SIE NIE DOTRZYMUJE TERMINOW TO TAK JEST :) ZE SIE OTWIERA KOLEJNE. WSZYSTKO JEDEN WIELKI BUBEL. PROWADZONY PRZEZ [usunięte przez moderatora]

Stasiek

Jak się przyglądam, zagospodarowaniu miasta \"Olsztyn\" to nawet bym wolał żeby ktoś nie związany z architekturą robił projekty, bo architekci chyba wolą zadania z konstrukcji i materiałów z których mogą postawić budynek, a projekt politologa zapewne byłby świeży i wolny od tendencyjnego myślenia. Sądzę że najlepiej gdyby ze sobą współpracowali, politolog daje koncepcję a architekt realizuje, moje pytane, który powinien więcej na tym zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych - Olsztyn

Instalkomfort – Biuro Usług Projektowych
1.6/5 Na podstawie 86 ocen.
  • BISKUPA TOMASZA WILCZYŃSKIEGO 1A
    10-686 Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042