E-Xcalibur Paweł Kubiński

Piła

Opinie o E-Xcalibur Paweł Kubiński

andrzej

żeruje na kupujących którzy wpłacają przelewem ,kusi dużym asortymentem i w miarę przystępnymi cenami.

Piotr

widzę, że nie jestem wyjątkiem i jedynym wyjściem będzie pójście z tym problemem do sądu bo moje "boksowanie" również trwa już blisko rok, a w końcu może się okazać, że i tak nic nie odzyskam

cierpliwy

"OSZUST, KŁAMCA, DEWIANT, PRÓBA WYŁU­DZENIA", takimi słowami w tytule przelewu wyraził swoją frustrację w stosunku do mojej osoby Pan Paweł Kubiński prowadzący internetowy sklep numizmatyczny e-xcalibur.pl zwracając mi koszty postępowania sądowego, które wytoczyłem Panu Pawłowi z powództwa cywilnego w związku z przywłaszczeniem (złodziejstwem)kwoty pieniężnej w wysokości 1562,20zł za niezrealizowane zamówienie z dnia 27 listopada 2013r na zakup polskich monet kolekcjonerskich. Pomimo wielokrotnych rozmów telefonicznych, korespondencji e-mailowych i listowych, do dnia 06 grudnia 2014r nie otrzymałem zamówionej przesyłki, ani zwrotu pieniędzy. "Boksowanie" z Panem Pawłem trwało ponad rok. W związku z powyższym zleciłem windykację w stosunku do Pana Pawła Kubińskiego zam. w Pile przy ul. Szarych Szeregów 5 (tel. 516 211 360) prowadzącego sklep internetowy e-xcalibur. Efektem działań windykatora był całkowity zwrot zagrabionej kwoty pieniężnej wraz z odsetkami oraz zwrot kosztów postępowania sądowego. Pokrzywdzonym przez Pana Pawła - Klientom sklepu internetowy e-xcalibur polecam powyższe postępowanie.

Zostaw opinię o E-Xcalibur Paweł Kubiński - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-Xcalibur Paweł Kubiński